Anthony Scaramucci, założyciel Skybridge Capital, firmy zarządzającej aktywami o wartości 3,5 miliarda dolarów, ma kilka rad dla inwestorów kryptograficznych, jak przetrwać bessę i krwawą łaźnię kryptowalut.

Scaramucci o tym, jak przetrwać Crypto Bear Market

Założyciel Skybridge Capital, Anthony Scaramucci, podzielił się swoimi poglądami na bitcoin i radami, jak przetrwać wyprzedaż na rynku kryptowalut w wywiadzie dla CNBC w poniedziałek.

„Jesteśmy w krwawej łaźni”, powiedział. „To moja ósma bessa. Spodziewam się, że przeżyję i ten jeden.” Scaramucci wyraził opinię:

Zachęca mnie fakt, że bitcoin przekracza obecnie 50% ogólnej kapitalizacji rynku kryptowalut, co jest kolejnym znakiem, że istnieje tam ucieczka do jakości.

„Oczywiście, Celsjusz wywiera na to presję – w ten sam sposób, w jaki wywarła na nim presję sytuacja z LUNA terra około sześć tygodni temu” – kontynuował.

Platforma pożyczkowa kryptowalut Celsius ogłosiła w niedzielę wieczorem, że zamroziła wypłaty, podczas gdy kryptowaluta terra (LUNA) i stablecoin terrausd (UST) implodowały na początku maja.

Dyrektor wykonawczy Skybridge zaczął udzielać inwestorom porad, które pomogą im przetrwać bessę na rynku kryptowalut. Zaczął od polecania ludziom, aby „pozostali bez dźwigni, ale trzymali się swoich długoterminowych dyscyplin inwestycyjnych”.

Scaramucci opisał: „Każdy ma długoterminową perspektywę, dopóki nie poniesie krótkoterminowych strat… wtedy zaczynają podpalać włosy i biegać w kółko”. Powiedział:

Po prostu ostrzegam ludzi, aby kupowali jakość, byli nieumiarkowani i zachowywali dyscyplinę.

Dodał, że inwestorzy powinni „rozpoznać, że zdarzają się bessy”, dodając, że „prawdopodobnie zdarzały się one raz na pięć lat, jeśli spojrzeć na to w ciągu ostatnich 120 lat”. Zauważył: „Jeśli zachowasz dyscyplinę w tych okresach, staniesz się bardzo bogaty i myślę, że to jest przesłanie dla inwestorów”.

Scaramucci został specjalnie zapytany, czy zachowanie dyscypliny oznacza kupowanie na rynku o niskiej wartości, jak to, co dzieje się w poniedziałek.

Odpowiedział:

Z pewnością tak myślę. Dzięki narastającej gotówce, która wpływa do naszego funduszu, kupiliśmy więcej bitcoinów i ethereum.

Dodał, że jego firma ma prywatny udział w giełdzie kryptowalut FTX, zauważając: „FTX radzi sobie bardzo dobrze. Zyskuje udział w rynku i jest dochodową firmą”.

Dyrektor powiedział: „Prawdę mówiąc, ludzie spojrzą wstecz na tę porażkę i powiedzą, że chciałbym mieć świeżą gotówkę, żeby to wkupić”.

Komentując upadek niektórych monet, takich jak LUNA i UST, Scaramucci zauważył: „Istnieje ponad 8000 monet… Wiele z tych projektów zostanie wycenionych do zera. Będzie pięć do 15 monet, które naszym zdaniem będą używane w przyszłości ”. Podkreślił:

Z pewnością wiele z tych monet zostanie wymazanych.

Co myślisz o radach Anthony’ego Scaramucciego? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Kevin Helms

Kevin, student ekonomii austriackiej, znalazł Bitcoina w 2011 roku i od tego czasu jest ewangelistą. Interesuje się bezpieczeństwem Bitcoina, systemami open source, efektami sieciowymi oraz skrzyżowaniem ekonomii i kryptografii.
Kredyty obrazkowe: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Zastrzeżenie: Ten artykuł służy wyłącznie do celów informacyjnych. Nie jest to bezpośrednia oferta ani zachęta do złożenia oferty kupna lub sprzedaży, ani rekomendacja lub poparcie jakichkolwiek produktów, usług lub firm. Bitcoin.com nie świadczy porad inwestycyjnych, podatkowych, prawnych ani księgowych. Ani firma, ani autor nie ponoszą odpowiedzialności, bezpośrednio lub pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez lub w związku z wykorzystaniem lub poleganiem na jakichkolwiek treściach, towarach lub usługach wymienionych w tym artykule.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.