ŚW. LOUIS – Jak to często bywa po przegranej – a także na porządku dziennym w finałowej grze w domu – KardynałowieW środę wieczorem klub był dość skromny.

Cicha natura nie była niczym niezwykłym, biorąc pod uwagę wynik pudełka. Reporterzy zebrali się cicho wokół szafki miotacza rozpoczynającego mecz, Jack Flaherty, który właśnie rozpoczął swój pierwszy sezon. Członkowie klubu spakowali torby, zawodnicy weszli i wyszli, a sztab szkoleniowy zakończył swoje spotkania meczowe bez większego entuzjazmu. Ale podczas wyciszonego przetasowania rutyny po grze jeden gracz nigdy się nie poruszył.

Wciąż nosząc swój pełny mundur, Yadier Molina siedział z krzesłem przodem do szafki, plecami do pokoju, z pustą twarzą, mówiącym językiem ciała. W nocy strzelił 0 do 4 po dwóch strajkach i popełnił rzadki błąd w rzucie, aby zająć pierwsze miejsce w grze bunt, która doprowadziła do niezasłużonego biegu na linii Flaherty’ego. Ale jego reakcja nie była oparta na jednej rozczarowującej nocy.

Okazuje się, że nawet najlepsi gracze mają momenty wrażliwości.

Kardynałowie przygotowują się do bycia bez 10-krotnego łapacza All-Star przez co najmniej kilka tygodni i umieszczą Molinę na liście 10-dniowych kontuzjowanych w piątek, ponieważ 39-latek próbuje wyzdrowieć z bólu kolana, który go dopadł większość sezonu 2022, Atletyczny nauczył się.

Najlepiej łapiący perspektywa Ivan Herrera zostanie odwołany z Triple-A Memphis jako odpowiedni ruch i dołączy do zespołu w Bostonie na trzymeczowy weekend przeciwko Red Sox. Łapacz rezerw Andrzeja Kniznera, który ostatnio widział już wzrost czasu gry, otrzyma większość startów, ale kardynałowie są zaintrygowani tym, co może zaoferować Herrera. 22-latek od dawna uważany jest za łapacza przyszłości organizacji.

Nie ma ostatecznego harmonogramu powrotu Moliny. W zeszły weekend otrzymał wiele zastrzyków kortyzonu, a zespół chciał utrzymać go z dala od stóp przez 48 godzin, chociaż lobbował za natychmiastowym powrotem. Molina została oficjalnie oczyszczona we wtorek, kiedy złapała pierwszy mecz dwugłowego kardynała przeciwko Piracii zaczął ponownie w środę wieczorem. Był miarowy optymizm, że po zaplanowanym dniu wolnym od czwartku Molina poczuje się na tyle silny, by złapać Adam Wainwright, który ma wystartować w piątek na Fenway Park. Szanowany duet zaznaczył kolejne pole w księgach rekordów w ich ostatnim wspólnym starcie – 316. swojej karierze – kiedy związali Warrena Spahna i Del Crandall na drugim miejscu jako koledzy z baterii w MLB historia.

Molina i Wainwright dzieli dziewięć startów od minięcia Detroit duet Mickey Lolich i Bill Freehan (324) za najlepszy w historii. Na razie ściganie tego cennego rekordu będzie musiało poczekać.

Kiedy Molina podpisał w sierpniu 2021 roku roczne przedłużenie kontraktu o wartości 10 milionów dolarów, dał do zrozumienia, że ​​sezon 2022 będzie ostatnim w jego utytułowanej, 19-letniej karierze. Ale ten rok był daleki od sukcesu, który stał się synonimem Moliny. Spóźnił się, aby zgłosić się na i tak krótki wiosenny trening z powodów osobistych i starał się uzyskać formę w trakcie sezonu. Walczył z ciągłym bólem od marca, co wyjaśniałoby jego niską ofensywę; uderza tylko 0,213 z dwoma osobami korzystającymi z domu, a jego OPS spadł do 0,519.

Uważana za jedną z najbardziej konkurencyjnych sił baseballowych, bez względu na epokę, Molina posuwała się do granic możliwości, aż nie było innego wyboru. Kardynałowie mają nadzieję, że odpoczynek i powrót do zdrowia złagodzi jego ból, co oczywiście sprawi, że proces warunkowania powrotu do gry w lidze będzie znacznie bardziej znośny.

Teraz kardynałowie muszą znaleźć rozwiązanie za talerzem. Knizner był chwalony w ciągu ostatnich kilku sezonów za etykę pracy i przygotowanie, ale ostatnio został zdemaskowany, borykając się z rozpoznawaniem boisku. Zauważyli to przeciwnicy, a Knizner umieścił linię .198 / .283 / .257 w 36 meczach (30 startów). To zdecydowanie najbardziej spójny czas gry, jaki 27-latek otrzymał na poziomie głównej ligi, ale produkcja musi być znacznie lepsza, a menedżer Oli Marmol powiedział to samo w niedzielę.

„Musimy zacząć widzieć lepsze nietoperze z Kiz” – powiedział Marmol. „Pracuje nad tym, ale w pewnym momencie musi nastąpić zmiana”.

Marmol rozwinął ten temat w poniedziałek po południu.

„Kiedy wspierałeś Yadi w poprzednich latach, to jest trudne” – powiedział. „Teraz, kiedy (Knizner) jest tam właściwie trzy razy w tygodniu, cztery razy w tygodniu, oczekiwania nie są już „próbują znaleźć mój czas”. Dostajesz realną szansę, więc oczekiwania są inne. On to wie. Teraz musi po prostu zacząć ”.

Knizner przyznał to, mówiąc, że mógł być zbyt zajęty próbą zmiany swojego zamachu, aby bardziej podnieść piłkę z ziemi.

„Kiedy posuwasz się za daleko, aby rozwiązać jeden problem, może dzieje się coś innego”, powiedział. „To jest ciągłe balansowanie, które musisz robić, zwłaszcza uderzanie. Twoje ciało jest o cal do przodu, to powoduje problem, twoje ciało cofa się o cal, to powoduje kolejny problem. Próbuję znaleźć ten słodki punkt i dostosować wysokość tonu do wysokości, huśtawka do huśtania.”

Knizner pracował w tym tygodniu nad postawą i separacją oraz nad poprawą swojego wyczucia czasu i rozpoznawania tonu. Jego sposób, w jaki reaguje na te wyzwania, będzie pod dużą kontrolą, teraz, gdy spogląda na długi czas za talerzem.

Herrera, który zadebiutował w majors wcześniej w maju, kiedy Molina był na liście osób w żałobie, ma dla Memphis karabin .824 OPS na 110 nietoperzy. W rankingu Keitha Lawa Nie. 4 perspektywa w systemie Cardinals, Herrera również był chwalony za swoją determinację do poprawy, chociaż istnieją pewne obawy, czy jest gotowy na stały czas w wielkich ligach. Niezależnie od tego wydaje się, że Cardinals nie mają dużego wyboru, ponieważ klub po raz kolejny polega na głębi swojego systemu farm.

Kardynałowie zawsze wiedzieli, że w tym sezonie Molina może stracić czas. W przyszłym miesiącu skończy 40 lat, a większą część dwudziestu lat spędził na najbardziej wymagających stanowiskach w sporcie. Teraz zespół wstrzyma oddech i ma nadzieję, że jeden z jego najwybitniejszych przywódców i oddanych duchów nie przegapi zbyt wiele czasu.

(Zdjęcie: Aaron Doster / Associated Press)

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.