Rozszerzona prezentacja gier Xbox dobiegła końca i zgodnie z zamierzeniami otrzymaliśmy rozszerzone spojrzenie na mnóstwo gier przedstawionych w jego główna wizytówka w niedzielę. Omówił Pete Hines Bethesdy Starfield, Redfalli Fallout 76; Playground Games głęboko zagłębiło się w jego nadchodzące DLC do gry Forza Horizon 5 Hot Wheels; i dostaliśmy nową rozgrywkę z małych tytułów, w tym Ara: Historia nieopowiedziana i Pokuta.

GSC Game World podzieliło się także otwarciem STALKER 2 wraz z dziennikiem deweloperów pokazującym, jak to jest pracować nad grą w czasie konfliktu na Ukrainie. Kolejna niespodzianka pojawiła się w formie potwierdzenia, że przebojowa gra komputerowa Valheim trafi na konsolę Xbox w przyszłym roku po wydaniu na PC Game Pass tej jesieni.

Valheim wchodzi na konsolę Xbox

Program rozpoczął się zapowiedzią zwiastuna Valheim na Xbox, pierwsza platforma gry poza komputerem PC. Potwierdzono, że Valheim pojawi się wczoraj na PC Game Pass, ale po kilku klipach z gry Microsoft potwierdził również, że pojawi się na konsoli.

Gra zostanie wydana jesienią 2023 roku na PC Game Pass, a później trafi na Xbox One i Series wiosną 2023 roku. Wersje Valheim na Steam, Microsoft Store i Xbox będą w pełni crossplay.

Pete Hines z Bethesdy opowiada o Redfall, Fallout i Starfield

Pełnomocnik Bethesdy, Pete Hines, dał fanom dalsze informacje na temat strzelanki Red Fall w otwartym świecie, omawiając sposób gry łączy klasyczny klimat Arkane Studios z nowym (opcjonalnym) elementem gry wieloosobowej. Hines również omówiono co nowego w Fallout 76 i jak jego społeczność utknęła i rozwijała się wraz z samą grą. Starfield był ostatnim tematem dyskusji, ponieważ Hines zdefiniował to, co Bethesda nazywa „epicką grą RPG”.

Naraka: Bladepoint na Xbox Deep Dive

Niestandardowe twarze (takie jak boss Xbox, Phil Spencer) można wczytać do Naraka: Bladepoint

Niestandardowe twarze (takie jak boss Xbox, Phil Spencer) można wczytać do Naraka: Bladepoint

Naraka: Twórca Bladepoint, 24 Entertainment, dał fanom spojrzenie na grę przed nami jego data premiery na Xbox One i Series 23 czerwca. Studio zagłębiło się także w długo oczekiwany tryb kampanii, który pojawi się w grze w późniejszym terminie.

Search: Historia Untold otrzymuje pierwszą rozgrywkę

Oxide Games wyszło na scenę, aby omówić swoje nadchodząca historyczna gra strategiczna Ara: History Untold i pochwal się pierwszą rozgrywką. Ogłoszono również techniczną alfa, więcej szczegółów na ten temat będzie można znaleźć na stronie oficjalna strona gry.

Obsidian Entertainment omawia uziemienie

Deweloperzy z Obsidian Entertainment pojawili się, aby omówić Grounded, grę survivalową w stylu Honey I Shrunk the Kids oraz w końcu jest w pełni zwolniony. Oficjalna data premiery nadchodzi we wrześniu po ponad dwóch latach wczesnego dostępu.

Jak Microsoft Flight Simulator świętuje swoje 40. urodziny

Xbox świętował wszystko Symulator lotu Microsoft w rozszerzonym klipie wideo, który omawiał 40. rocznicę powstania marki. Chociaż Xbox już został wydany darmowe DLC po darmowe DLCjeszcze więcej jest w drodze dla fanów dzisiaj dzięki Światowej Aktualizacji X i jeszcze więcej w przyszłości.

Justin Roiland, współtwórca Rick and Morty, omawia High on Life

Gry Squan, deweloper nowo ogłoszonego High on Life, zabrali się na scenę Xbox, aby porozmawiać o swojej komedii, strzelance FPS High on Life. Współtwórca Rick and Morty Justin Roiland omówił, jak to jest jego „gra marzeń” i podsumował to jako „Łowca androidów spotyka Muppetów”.

Teksańska masakra piłą mechaniczną zbliża się do pierwszego dnia Xbox Game Pass

Krótki zwiastun dla Teksańska masakra piłą mechaniczną ujawnił, że gra w stylu Dead by Daylight pojawi się na Xbox Game Pass w dniu premiery. Pokazano nieco bezpieczniejszy dla wszystkich odbiorców zwiastun, ale IGN został również wyposażony w zwiastun bez oceny, z czerwonym paskiem (powyżej).

Pentyment staje się zakulisowy

Obsidian Entertainment udostępnił zakulisowe spojrzenie na jego nadchodząca gra z zagadkami historycznymi Pentiment. Głębokie nurkowanie również obejmowało kilka fragmentów rozgrywki dla następującej gry jego ogłoszenie w niedzielę.

Jak deweloper Dusk Falls wyjaśnia swoją grę „Social Experience”

Developer Interior Night zaprezentował swoją grę „społecznościową” Gdy zapada zmierzch, omawiając, w jaki sposób programy telewizyjne, takie jak Breaking Bad i Fargo, wpłynęły na jego rozwój. As Dusk Falls to interaktywna opowieść „za którą stoi potęga gier wideo”.

Slime Rancher 2 pojawi się w Xbox Game Pass pierwszego dnia

Pokazano krótki zwiastun rozgrywki dla Slime Rancher 2 wraz z potwierdzeniem, że pojawi się on na Xbox Game Pass pierwszego dnia. Slime Rancher 2 był po raz pierwszy ogłoszono podczas zeszłorocznego pokazu gier Xbox i teraz potwierdzono, że pojawi się jesienią 2022 r.

DLC do gry Forza Horizon 5 Hot Wheels w dogłębnej odsłonie

Nadchodzący DLC do gry Forza Horizon 5 Hot Wheels pojawi się w przyszłym miesiącu, a deweloper Playground Games dał fanom głębokie zagłębienie się w to, co nadchodzi. Stworzone przez graczy wydarzenia Hot Wheels pojawią się w grze wraz z „najbardziej ekstremalnymi trasami w grze Forza” oraz zupełnie nową kampanią.

Master Chief zbliża się do Fall Guys

Bardzo dramatyczny zwiastun gry Fall Guys ujawnił, że Master Chief Halo pojawia się w grze jako nowa skórka, a impreza Spartan Showdown odbędzie się, aby świętować od 30 czerwca do 1 lipca. podczas gdy Fall Guys oficjalnie pojawia się na Xbox 21 czerwca.

Legendy Minecrafta

Twórca Minecraft Legends, 4J Studios, dał fanom więcej informacji nowo ogłoszona gra strategiczna akcji osadzony w uniwersum Minecrafta.

Otwarcie STALKER 2 zostało ujawnione wraz z dziennikiem dewelopera

GSC Game World ujawniło film otwierający STALKER 2 wzdłuż wzruszający pamiętnik dewelopera pokazujący, jak to jest tworzyć grę pośród konfliktu na Ukrainie.

Ryan Dinsdale jest freelancerem IGN, który od czasu do czasu pamięta o tweetowaniu @thelastdinsdale. Cały dzień będzie opowiadał o Wiedźminie.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.