Mnóstwo Parowy gry są teraz w sprzedaży w ramach codziennych ofert na platformie lub w ramach sprzedaży prowadzonych przez różnych wydawców wśród wszystkich trwających wydarzeń i ogłoszeń związanych z grami. Podczas gdy te wydarzenia związane z grami dają ludziom nowe tytuły, na które czekają, to właśnie takie wyprzedaże dają ludziom szansę wypróbowania nowych gier już teraz (czasami z perfekcyjne wyczucie czasu, także). Ci, którzy szukają nowych gier do dodania do swojej biblioteki, mają szczęście: wiele uznanych gier Steam spadło do najniższych cen w historii, ale tylko na chwilę.

Połącz to ze wszystkimi darmowymi grami Steam, które są rozdawane od czasu do czasu, a użytkownicy Steam mają wiele rzeczy do wyboru w tym tygodniu. Aby pomóc w podjęciu pewnych decyzji, wybraliśmy 10 gier Steam z bardzo pozytywnymi recenzjami na platformie, które są obecnie w sprzedaży po najniższych cenach w historii. Możesz sprawdzić te poniżej wraz z dwiema grami bonusowymi, które są obecnie dostępne za darmo po ich pobraniu, ale tylko tak długo, jak obowiązują oferty.

Powiedz mi dlaczego

Powiedz mi dlaczego to najnowsza narracyjna gra przygodowa od DONTNOD Entertainment, studia stojącego za ukochaną serią, Życie jest dziwne. W tej intymnej tajemnicy ponownie zjednoczeni bliźniacy Tyler i Alyson Ronan wykorzystują swoją nadprzyrodzoną więź, aby rozwikłać wspomnienia ich kochającego, ale niespokojnego dzieciństwa. Położony w pięknym małym miasteczku na Alasce, Powiedz mi dlaczego zawiera realistyczne postacie, dojrzałe motywy i porywające wybory. Kiedy przywołujesz wspomnienia z przeszłości, twoje wybory wpłyną na relacje bliźniaków, określą siłę ich więzi i ukształtują bieg ich życia.

Za darmo!

poprzedninastępny

ARK: Survival Evolved

„Opuszczony na brzegach tajemniczej wyspy, musisz nauczyć się przeżyć. Użyj swojej sprytu, aby zabić lub oswoić pradawne stworzenia wędrujące po krainie, i spotkaj innych graczy, aby przetrwać, zdominować… i uciec!”

Za darmo!

poprzedninastępny

plątanina wieża

„Rozwiąż ekscytującą tajemnicę, odkrywając dziwną i pokręconą posiadłość, odkrywając ciekawe wskazówki, przesłuchując osobliwych podejrzanych i rozwiązując wyjątkowe łamigłówki. Czy będziesz w stanie odkryć tajemnice Tangle Tower?”

W sprzedaży za 4,99 USD

poprzedninastępny

Tomasz był sam

„Thomas Was Alone to niezależna, minimalistyczna platformówka 2D o przyjaźni, skakaniu, pływaniu i antygrawitacji. Poprowadź grupę prostokątów przez szereg przeszkód, używając ich różnych umiejętności, aby dotrzeć do końca każdego środowiska. Słuchaj niesamowitej muzyki Davida Housdena. Przeskocz nad prostokątami skrupulatnie ułożonymi przez Mike’a Bithella. Posłuchaj lektora czytanego tęsknie i nieco zabawnie przez Danny’ego Wallace’a.

W sprzedaży za 1,99 $

poprzedninastępny

Klub Literacki Doki Doki Plus!

„Witamy w przerażającym świecie poezji i romansu! Pisz wiersze dla swojej sympatii i usuwaj wszelkie błędy po drodze, aby zapewnić idealne zakończenie. Teraz masz szansę dowiedzieć się, dlaczego DDLC to jedna z najbardziej lubianych psychologicznych horrorów dekady!”

W sprzedaży za $10,04

poprzedninastępny

Dragon’s Dogma: Dark Arisen

„Osadzone w ogromnym otwartym świecie, Dragon’s Dogma: Dark Arisen przedstawia satysfakcjonujące doświadczenie bojowe w akcji. Gracze wyruszają w epicką przygodę w bogatym, żywym świecie z trzema towarzyszami AI, znanymi jako Pionki. Partnerzy ci walczą niezależnie, demonstrując sprawność i umiejętności, które rozwinęli w oparciu o cechy wyuczone od każdego gracza. PC użytkownicy mogą udostępniać te pionki online i zbierać nagrody w postaci skarbów, wskazówek i wskazówek dotyczących strategii, aby pokonać przerażających wrogów. Pionki można również pożyczyć, gdy do wykonania różnych trudnych zadań potrzebne są określone umiejętności.”

W sprzedaży za 4,79 $

poprzedninastępny

John Wick Hex

John Wick Hex to dynamiczna, zorientowana na akcję gra strategiczna, która sprawia, że ​​myślisz i uderzasz jak John Wick, profesjonalny zabójca z uznanej przez krytyków serii filmowej. Stworzony w ścisłej współpracy z kreatywnymi zespołami odpowiedzialnymi za filmy, John Wick Hex to szachy z choreografią walki, ożywione jako gra wideo, ukazująca charakterystyczny dla serii styl gun fu, jednocześnie rozszerzając jej uniwersum fabularne. Gracze muszą podejmować szybkie decyzje i wybierać każdą akcję i atak, które wykonują, cały czas biorąc pod uwagę ich bezpośrednie koszty i konsekwencje.”

W sprzedaży za 5,99 $

poprzedninastępny

LEGO Star Wars: Saga Skywalker

„Rozegraj wszystkie dziewięć filmów z sagi Skywalker w grze niepodobnej do żadnej innej. Z ponad 300 grywalnymi postaciami, ponad 100 pojazdami i 23 planetami do odkrycia, odległa galaktyka nigdy nie była tak zabawna!”

W sprzedaży za 37,49 $

poprzedninastępny

Assassin’s Creed Origins

“Osadzone w tajemniczym starożytnym Egipcie, Assassin’s Creed Origins to nowy początek. Poznaj nowy sposób walki podczas eksploracji Wielkich Piramid i ukrytych grobowców w całym starożytnym Egipcie i poznaj wiele niezapomnianych historii podczas swojej podróży. I odkryj historię powstania Bractwa Asasynów.”

W sprzedaży za $8,99

poprzedninastępny

Rycerstwo 2

Rycerstwo 2 to wieloosobowy slasher z perspektywy pierwszej osoby, inspirowany epickimi średniowiecznymi bitwami filmowymi. Gracze zostają wciągnięci w akcję każdego kultowego momentu epoki — od zderzających się mieczy, przez burze płonących strzał, po rozległe oblężenia zamków i nie tylko.

W sprzedaży za 23,99 $

poprzedninastępny

Jurassic World Evolution 2

Jurassic World Evolution 2 to długo oczekiwana kontynuacja przełomowej symulacji zarządzania Frontier z 2018 roku, Ewolucja świata jurajskiegooferująca zupełnie nową kampanię narracyjną głoszoną przez członków obsady z całej serii filmów Jurassic World, ekscytujące nowe funkcje, cztery wciągające tryby gry i rozszerzoną listę inspirujących dinozaurów.

W sprzedaży za 29,99 USD.

poprzedninastępny

Devil May Cry 5

„Zagrożenie demoniczną mocą powróciło, by ponownie zagrozić światu w Devil May Cry 5. Inwazja rozpoczyna się, gdy nasiona ‘drzewa demonów’ zapuszczają korzenie w Red Grave City. Gdy ta piekielna inwazja zaczyna przejmować miasto, młody łowca demonów Nero, przybywa ze swoim partnerem Nico w swoim kamperze „Devil May Cry”. Znajdując się bez użycia prawej ręki, Nero zatrudnia Nico, samozwańczego twórcę broni, do zaprojektowania różnych unikalnych mechanicznych Devil Breaker ramiona, aby dać mu dodatkowe moce do stawienia czoła złym demonom, takim jak wysysająca krew latająca Empusa i gigantyczny wróg kolos Goliat.

W sprzedaży za 9,89 $

poprzedni

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.