Ponieważ kryptowaluty gwałtownie spadają w tym roku, niektórzy zastanawiają się, czy klasa aktywów, w tym bitcoin, znajduje się w długotrwałym spadku, czy też trwa tak zwana kryptowaluta zima. Nie współzałożyciel Binance i dyrektor ds. marketingu Yi He.

„Jeśli spojrzysz teraz na cenę bitcoina, nie sądzę, że jest to całkowicie zima”, powiedział w wywiadzie dla Yahoo Finance. „Za każdym razem, gdy jest zima, zawsze jest cieplej niż ostatniej zimy. Więc czasami można powiedzieć, że to 100% zima. Na przykład, jeśli spojrzysz na lata 2014, 2015 lub dwa lata temu, myślę, że najgorsze rzeczy są prawdopodobnie silniejsze niż zeszłego lata. Więc w tej chwili naprawdę nie czuję, że to takie straszne ”.

Zamiast tego uważa, że ​​​​krypto jest blisko miejsca, w którym znajdował się internet podczas bańki internetowej w 2000 roku, wskazując w szczególności na reklamy marketingowe i kryptograficzne podczas Super Bowl i meczów sportowych.

„Myślę, że jesteśmy bardzo blisko strat, które pasują do czasu bańki internetowej” – powiedziała.

Jak dotąd, komunikacja publiczna Binance była taka, że ​​firma wierzy, że bessa to czas na budowanie i chociaż ceny tokenów mogą spaść, innowacja jest kontynuowana. Na przykład firma nadal zatrudnia jako inne główne giełdy zwalniają kluczowych pracowników.

We wtorek bitcoin (BTC) spadła o 2,75% w ciągu ostatnich 24 godzin do 22 459 USD. Cyfrowa moneta spadła o 25% w ciągu ostatnich siedmiu dni w związku z oczekiwaniami agresywnych podwyżek stóp Rezerwy Federalnej i straciła prawie dwie trzecie swojej wartości od początku listopada.

Zawinięte logo Bitcoin wyświetlane na ekranie telefonu i jego reprezentacja są widoczne na tym zdjęciu ilustracyjnym wykonanym w Krakowie 10 czerwca 2022 r. (Zdjęcie: Jakub Porzycki / NurPhoto via Getty Images)

Zawinięte logo Bitcoin wyświetlane na ekranie telefonu i jego reprezentacja są widoczne na tym zdjęciu ilustracyjnym wykonanym w Krakowie 10 czerwca 2022 r. (Zdjęcie: Jakub Porzycki / NurPhoto via Getty Images)

Chociaż nie może przewidzieć akcji cenowej w ciągu najbliższych sześciu miesięcy do roku, wierzy on, że w ciągu najbliższych czterech lat cena głównych monet – Bitcoin, Ethereum i własnej monety BNB Binance – wzrośnie. Ta prognoza opiera się na halvingu Bitcoina, gdzie Bitcoin zajęło cztery lata, aby ponownie osiągnąć szczyt po halvingu.

Uważa, że ​​Ethereum będzie długoletnim zwycięzcą, którego wartość może stale rosnąć, ponieważ ma wsparcie kulturalne i gości tak wiele istniejących projektów.

„To jak luksusowe centrum handlowe” – powiedziała. „Ich opłaty za gaz są naprawdę wysokie, ale mają większość ruchu. Są też bogaci i korzysta z nich wielu oryginalnych użytkowników ”.

Uważa, że ​​Bitcoin, Etherum i moneta Binance, BNB, pozostaną na dłuższą metę jako liderzy w przestrzeni kryptograficznej w ciągu najbliższych pięciu lat.

Logo Binance US można zobaczyć na stoisku podczas konferencji Bitcoin 2022 w Miami Beach na Florydzie, USA 6 kwietnia 2022 r. REUTERS / Marco Bello

Logo Binance US można zobaczyć na stoisku podczas konferencji Bitcoin 2022 w Miami Beach na Florydzie, USA 6 kwietnia 2022 r. REUTERS / Marco Bello

Uważa, że ​​technologia blockchain, na której opiera się krypto i jej zastosowanie, poprawi się w ciągu najbliższych pięciu lat. Powiedziała, że ​​będzie znacznie więcej przypadków użytkowników korzystających z web3. Powołując się na przykład publikacji z wiadomościami, powiedział, że serwisy informacyjne mogą decydować o tym, ile chcą reklam, podczas gdy użytkownicy czytający strony internetowe mogą pomóc w budowaniu wartości dla firmy, oferując wgląd i ukierunkowując decyzje firmy.

Powiedziała, że ​​dzięki swojej przejrzystości technologia blockchain może poprawić śledzenie rzeczy, takich jak zbieranie pieniędzy na fundację charytatywną, monitorowanie darczyńców oraz śledzenie, gdzie i jak pieniądze są wydawane na programy.

„Myślę, że w ciągu najbliższych pięciu lat technologia ulegnie poprawie, ponieważ technolodzy i inżynierowie będą próbować kopać głębiej i budować stronę technologiczną” – powiedziała. „To po prostu zajmuje trochę czasu. Wiele się poprawi, zwłaszcza w sieci BNB.”

YF Plus

YF Plus

Jennifer Schonberger obejmuje kryptowaluty i zasady Yahoo Finance. Podążaj za nią na @Jenniferisms.

Śledź Yahoo Finance na Świergot, Facebook, Instagram, Flipboard, LinkedInoraz Youtube.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.