The żołnierze złotego Stanu może zakończyć mistrzostwo NBA, wygrywając czwartkowy wieczór z Boston Celtics w szóstym meczu finałów.

Jeśli tak się stanie, może to być? Andrzeja Wigginsa„Ostateczny mecz w mundurze Warriors”? To przerażająca perspektywa dla fanów Dubs, którzy zaczęli podziwiać – a nawet kochać – faceta, którego nazywają Wiggs. I jego kolegom z drużyny, którzy straciliby brata.

Wiggins zawsze był kosztownym elementem układanki Warriors, aw play-offach, zwłaszcza w finałach, grał tak pięknie, że mógł wycenić się z drużyny.

Estetycznie? TAk. W pokazie slajdów prac fotografów Kroniki, niektóre ujęcia Wigginsa wydają się być źle wykadrowane. Jednak przyjrzyj się bliżej, a zobaczysz, że ciało Wigginsa jest pod dramatycznymi, dynamicznymi kątami, jak motocyklista skręcający się w zakręt, ponieważ bawi się dziwacznym atletyzmem.

Celtics są reklamowani jako o wiele bardziej atletyczna drużyna niż Warriors, ale w finałach nikt nie przegrywa z Andrew Wigginsem. Albo przechytrzyć go. Zawsze był niezwykle wysportowany, ale w tym sezonie Wiggins wykorzystał głębszą studnię woli, w pełni wykorzystując swój niesamowity talent fizyczny do koszykówki.

Wkład Wigginsa w Warriors jest tak znaczący, że panuje wrzawa, że ​​oceniłby rozważenie finałów MVP. To przesadna reakcja, ale inspirowana gra Wigginsa czyni to przynajmniej prawdopodobnym.

Równoleglem i niepokojącym szumem jest rosnący strach wśród fanów Warriors i bez wątpienia wśród graczy Warriors, że to może być to dla Wigginsa.

W tym okresie poza sezonem właściciel Golden State Joe Lacob i dyrektor generalny Bob Myers będą musieli zdecydować, których zawodników zatrzymać, a których odpuścić, ponieważ zatrzymanie wszystkich byłoby zbyt kosztowne.

Wigginsy? Gary Payton II? Kevon Looney? Otto Porter Jr.? Jordania Poole? Wybierz i wybierz, kogo odwrócisz od szalupy ratunkowej.

Ale oto pomysł: Zachowaj każdy. Zaczynając od Wigginsa.

To będzie wymagało kupy pieniędzy po następnym sezonie, na który ma kontrakt. Właśnie sprawdziliśmy najnowsze rankingi Forbesa i dokładnie tyle pieniędzy ma Lacob.

Jeśli Warriors wygrają finały NBA, Lacob i Myers – oraz trener Steve Kerr i piłkarze – osiągną cud, mistrzostwo na wieki.

Odbędzie się wspaniała parada, po czym Lacob i Myers zaczną zastanawiać się, których graczy należy się pozbyć. GP-Two, powodzenia i dzięki za odwiedzenie. Wiggs, proszę, przyjmij tę grawerowaną sosjerkę jako dowód naszego uznania za twoje usługi.

Oczywiście Wiggins będzie w centrum uwagi. Udoskonalił swoją grę i chętnie włączył ją do głównego planu Wojowników.

Kiedy Warriors odebrali Wigginsa w lutym 2020 r., był wieloletnim wyborem do pierwszej drużyny NBA All-Underachiever First Team. Teraz uwielbiają go jego koledzy z drużyny i trener. Ale Warriors będą musieli albo podpisać z nim maksymalną umowę, albo sprzedać go, zanim przyszłego lata stanie się nieograniczonym wolnym agentem.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.