2022 Prezentacja gier Xbox i Bethesda było jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń roku i spełniło oczekiwania. Ponieważ jest to dopiero druga oficjalna wspólna prezentacja od czasu zakupu Bethesdy przez Microsoft na początku 2021 r., oczekiwania były wysokie.

W ciągu 90-minutowej prezentacji, Xbox rozszerzył wiele drobniejszych szczegółów dotyczących nadchodzących wydań, dając fanom znacznie lepszy pomysł na to, czego mogą się spodziewać w ciągu najbliższych 12 miesięcy. W ramach przeboju kinowego ogłoszono również zupełnie nowe tytuły, w odstępach między pierwszymi na świecie ujawnieniami rozgrywki a potwierdzeniem, kiedy będą dostępne niektóre od dawna wyczekiwane gry.

GAMERANT WIDEO DNIA

ZWIĄZANE Z: Najlepsze gry na Xbox Game Pass (czerwiec 2022)

Redfall

Pierwszą grą w Xbox i Bethesda Showcase była Redfallkooperacyjna strzelanka do zabijania wampirów, która została pierwotnie ogłoszona w 2021 roku. W tym przedsięwzięciu Arkane Studios pokazano znacznie więcej rozgrywki i chociaż wiele informacji było już znanych, zwiastun potwierdził, że Redfall wystartuje w 2023 jako premiera pierwszego dnia w ramach Xbox Game Pass.

Hollow Knight: Jedwabna pieśń

Długo oczekiwanym ogłoszeniem było to, że: Hollow Knight: Jedwabna pieśńplatformówka Metroidvania i kontynuacja gry przyjęty krytycznie Pusty Rycerz. Pierwotnie ogłoszony w 2019 roku, fani mogli jeszcze raz rzucić okiem na jego rozgrywkę, a teraz potwierdzono, że będzie to jednodniowa premiera Xbox Game Pass – nawet jeśli data premiery jest wciąż nieznana.

Wysoko w życiu

Całkowicie nowa gra ogłoszona na pokazie była Wysoko w życiubardzo stylizowany FPS od twórców Rick i Morty. Całkowicie komediowy charakter i szczycący się czującą bronią organiczną, Wysoko w życiu to kolejny tytuł Game Pass wydany w październiku.

Riot Games i Xbox Game Pass

Riot Games rozpoczyna niespodziewane partnerstwo z Xbox Game Pass. W przypadku użytkowników komputerów PC i urządzeń mobilnych abonenci Game Pass będą mogli grać League of Legends, Valorant, Legends of Runeterra, oraz Taktyka walki drużynowej tej zimy, w tym atrakcyjne bonusy, takie jak wszystkie postacie odblokowywane w League of Legends.

Opowieść o zarazie: Requiem

A Plague Tale: Requiemogłoszony w 2021 r., również w dzisiejszej prezentacji, z rozgrywką podtrzymującą wciągającą, fantastyczną naturę nadchodzącej kontynuacji. Msza żałobna potwierdzono, że ma datę premiery 2022 i rozpocznie się pierwszy dzień dla Xbox Game Pass.


DLC Forza Motorsport i Horizon

Długoletnia ekskluzywna seria Xbox, nadchodząca Forza Motorsport mocno opisywany. Najnowsza odsłona serii weteranów wyścigów pokazuje niesamowitą wierność graficzną dzięki ray tracingowi w czasie rzeczywistym i ma zostać wydana wiosną 2023 roku. Forza Horizon został również zaprezentowany, z nowym Hot Wheels DLC, w którym gracze będą poruszać się po bombastycznych i śmiercionośnych torach.

Obserwacja 2

Wysoki profil Obserwacja 2 otrzymał również istotne nowe szczegóły podczas pokazu Xbox i Bethesda Games. Obserwacja 2 zostanie oficjalnie wydany we wczesnym dostępie 4 października z darmowym trybem PvP i nową grywalną grą bohater o imieniu Junker Queen zostało ujawnionie. Ten zabójczy Wastelander ma wielkie aspiracje, które zostały przekazane w zwiastunie ujawniającym postacie.


Symulator lotu Microsoft

Symulator lotu Microsoft przewidywalnie znalazł się w centrum uwagi, ogłaszając aktualizację z okazji 40-lecia, której premiera zaplanowana jest na listopad tego roku. Ekskluzywny crossover treść pomiędzy Microsoft Symulator lotu oraz Aureola nieskończona zapowiedziano również, z kultowym Pelikanem z Aureola wkrótce do symulatora.

Z The Elder Scrolls Online oraz Fallout 76 będąc dwoma typowymi tytułami dla wielu graczy dla swoich franczyz, ma sens, że oba otrzymają znaczące DLC w najbliższej przyszłości. The Elder Scrolls Online ma otrzymać High Isle ekspansja w ciągu najbliższego tygodnia, podczas gdy Fallout 76 we wrześniu otrzyma dodatek The Pitt. Oba DLC zabiorą fanów do zupełnie nowych obszarów, w tym do sporej zawartości.


ZWIĄZANE Z: Dlaczego Avowed nie było na pokazie gier Xbox i Bethesda

Arka 2

Podczas gdy solidne szczegóły dotyczące nadchodzącego Arka 2 wciąż pozostają tajemnicze, a gablota dała fanom bliższe spojrzenie na postać graną przez aktora Vin Diesela, oswojone dinozaury ozdobione imponującymi dekoracjami. Ten bardzo krótki fragment zwiastuna dał fanom niejasne okno wydania 2023 roku.

Pogarda

Pogarda to nadchodząca gra survival-horror osadzona w krwawym, obcym piekle. Prezentacja zawierała bardziej intymne spojrzenie na makabryczną estetykę i rozgrywkę tytułu, co nie jest dla osób o słabym sercu. Zainteresowani fani ucieszą się słysząc to Pogarda ma teraz oficjalną datę premiery 21 października 2022 r., kiedy będzie również dostępny za pośrednictwem Xbox Game Pass.

Flintlock: Oblężenie świtu

Ciekawym tytułem, który pojawił się w prezentacji, był Flintlock: Oblężenie świtu, trzecioosobowa przygodowa gra akcji, w której gracz włada nadprzyrodzonymi mocami, aby odzyskać świat z rąk złowrogiej armii nieumarłych. Potwierdzono, że jest to tytuł Game Pass wydany na początku 2023 roku.

Legendy Minecrafta

Jedno z najbardziej ekscytujących ujawnień z prezentacji przyszedł z Legendy Minecrafta. Całkowicie nowy Minecraft doświadczenie, Legendy ujrzy graczy, którzy zjednoczą tłumy z zaświatów, aby walczyć z armiami z Netheru. Gra będzie strategią czasu rzeczywistego, a jej planowana data to 2023 rok.

Granica Astrala

Ogłoszono, że zostanie wydany we wczesnym dostępie wiosną przyszłego roku, Granica Astrala to chłodna przygoda z otwartym światem. Z pomocą mecha zorientowanego na rolnictwo gracze będą mogli zbudować domostwo w tajemniczym świecie poprzez zbieranie zasobów i zbieranie plonów.

Odrodzenie strzelaniny

Premiera w październiku 2022 r. dla Game Passa, Odrodzenie strzelaniny to pierwszoosobowa gra akcji typu rogue-lite. Ta strzelanka, wspierająca kooperację do czterech graczy, ma na celu wykorzystanie mechaniki opartej na umiejętnościach w celu stworzenia wyjątkowej gry, którą można wielokrotnie odtwarzać, osadzoną w zacienionym świecie.

Ostatni przypadek Benedicta Foxa

Ostatni przypadek Benedicta Foxa ujawniono na dzisiejszej prezentacjibędący tytułem Metroidvania, którego akcja rozgrywa się narracją w 1925 roku. W grze Benedict Fox próbuje odkryć makabryczne sekrety związane ze śmiercią jego rodziny, walcząc z horrorami Lovecrafta. Gra zostanie wydana wiosną 2023 r., wraz z udostępnieniem Game Pass.


ZWIĄZANE Z: Xbox Game Pass może być wielkim „zwycięzcą” Xbox i Bethesda Games Showcase

Gdy zapada zmierzch

Gdy zapada zmierzch to niezwykle stylistyczny, interaktywny dramat, który rozwijany jest od ponad ośmiu lat. Posiada dynamiczną i rozgałęzioną historię, tytuł ekskluzywny dla konsoli Xbox zostanie oficjalnie zademonstrowany 19 lipca.

Naraka Bladepoint

Nakara Bladepoint to przygodowa gra typu battle royale osadzona w mitycznym świecie, która została wydana w sierpniu 2021 roku. Oferujący rozgrywki dla 60 graczy, oparty na walce wręcz tytuł pojawi się na konsolach Xbox i Game Pass 23 czerwca 2022 r., z obsługą cross-play.

Pokutować

Ciekawy tytuł, który w Xbox i Bethesda Games Showcase był Pokutować, XVI-wieczna narracyjna przygoda osadzona w Bawarii. Opracowana przez Obsidian gra doczekała się bliskiej daty premiery, czyli listopada 2022 roku.

Uziemiony

Popularny tytuł survivalowy Uziemiony prezentowane na wystawie, z Uziemionyoficjalna data premiery wersji 1.0 jest ustalana na wrzesień 2022 r.. W grze gracze kontrolują dzieci, które są skurczone do rozmiarów owadów, walcząc o swoje życie z gigantycznymi zagrożeniami we wspólnych ogrodach.

Ereban: Dziedzictwo Cienia

Ereban: Dziedzictwo Cienia został ogłoszony na pokazie, będąc platformówką cyber-stealth osadzoną w dystopijnej przyszłości. Z mistycznymi mocami i futurystyczną technologią do dyspozycji gracza, gdy walczą z moralnie szarą wyższą mocą, Dziedzictwo Cienia ma się ukazać w 2023 roku.

Diablo 4

Jedną z najbardziej głośnych gier w prezentacji była Diablo 4. Piąta i ostatnia klasa postaci dla Diablo 4 okazał się złowrogim Nekromantą. PvP, kooperacja, podstawowa rozgrywka i mechanika gry końcowej zostały dodatkowo zaprezentowane dla dungeon-crawler, z Diablo 4 teraz oficjalnie ma zostać wydany w 2023 roku.

Sea of ​​​​Thieves sezon 7

Morze ZłodzieiKolejna ekscytująca aktualizacja została ujawniona podczas pokazu Xbox. Aktualizacja pozwoli graczom zostać kapitanem, wraz z w pełni konfigurowalną kabiną i możliwością nazwania swojego statku. Wraz z innymi zmianami Sezon 7 Morze Złodziei ma być wielkim wydarzeniem, które pojawi się 21 lipca.

Ravenlok

Ravenlok to nadchodząca trzecioosobowa przygodowa gra akcji opracowana przez Cococucumber. Ravenlok jest grą RPG, która zobaczą, jak gracze przejmują kontrolę nad młodą dziewczyną w mistycznym świecie fantasy, wyraźnie inspirowanym przez Alicja w Krainie Czarówwalcząc z bajkowymi wrogami podczas nawigowania niebezpiecznej przepowiedni. Ravenlok ukaże się w 2023 roku, wraz z planowaną dostępnością Xbox Game Pass.

Kokon

Kolejny tytuł zapowiedziany na pokazie to: Kokonambitna gra logiczno-przygodowa stworzona przez Jeppe Carlsen – główny projektant rozgrywki dla obu W środku oraz Otchłań. Gra wydaje się być bardziej dynamiczna i kolorowa niż poprzednie tytuły, których premiera ma się odbyć w 2023 roku.

Wo Long: Upadła dynastia

Wo Long: Upadła dynastia został również ujawniony na pokazie, będąc mroczną grą fantasy, której akcja toczy się w feudalnych Chinach. Dzięki wszechstronnej walce wręcz opracowanej przez Team Ninja, gra wydaje się łączyć elementy nadprzyrodzone i historyczne w opowiadaniu swojej historii. Ustaw na datę premiery 2023, Upadła dynastia pojawi się również w usłudze Game Pass.

Persona 3, 4 i 5

W przełomowym posunięciu dla stosunków Microsoftu z japońskimi programistami, Persona 3, 4 i 5 pojawi się na Xbox i PC w październiku 2022 r. Kultowe gry RPG zawsze faworyzowały konsole PlayStation, co jeszcze bardziej potwierdza znaczenie gier, które w końcu trafią na Xbox.

Nienazwany tytuł Xbox Hideo Kojimy

Kolejnym przełomowym momentem dla prezentacji było potwierdzenie, że doświadczony projektant Hideo Kojima nawiązał współpracę z Xbox aby wyprodukować zupełnie nowy ekskluzywny produkt. Ponieważ Kojima jest silnie związany z wydaniami na PlayStation przez całą swoją długą karierę, rozwój tytułu na konsolę Xbox jeszcze bardziej potwierdza sposób, w jaki Xbox rozszerza swój zakres w tym pokoleniu.

Starfield

Zakończenie widowiska, Starfield to RPG akcji skoncentrowane na eksploracji kosmosu i walce, opracowane przez Bethesda of Stare zwoje oraz Opad sława. Ponieważ dokładne szczegóły były nieliczne przed prezentacją, fani w końcu mogli zobaczyć rozgrywkę i obszerny przegląd wielu mechanik.

Starfield będzie miał ponad 1000 możliwych do eksploracji planet, wszechstronne dostosowywanie postaci, dostosowywanie statków i pilotowanie oraz dynamiczna fabuła. Z Starfield wypuszczenie w przyszłym roku po wcześniejszym opóźnieniu, można śmiało powiedzieć, że Prezentacja gier Xbox i Bethesda dał fanom wiele, na co mogli liczyć.

JESZCZE: Zdjęcie Xbox Game Pass pokazuje 40 gier, które pojawią się w ciągu najbliższych 12 miesięcy

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.