Zdjęcie do artykułu zatytułowanego Wojna z gestem „z rogiem w dół” trwa

Zdjęcie: Obrazy Getty

Clowning University of Texas stało się tradycją na tej stronie. Może to być urojona percepcja siebie, przereklamowana i słaba drużyna piłkarskaSteve Sarkisian, rasistowska piosenka o walce, czy jakakolwiek inna sprawa Światła piątkowej nocy-typ dramat wydaje się, że co kilka miesięcy wypływa z Austin.

Jednak ta edycja Longhorna nie dotyczy słabych wyników na boisku, ponieważ odnosi się do drużyny baseballowej Teksasu, która udaje się do Omaha na College World Series. Jeśli chodzi o sporty męskie, najbardziej udany jest baseball Burnt Orange. Zagrali 38 występów na CWS i wygrali sześć z nich. Pierwszy z nich jest rekordem w większości wyjazdów na najważniejsze wydarzenie uniwersyteckiego baseballu, a drugi jest drugim co do wielkości mistrzostwami kraju w baseballu.

Więc tak, jeśli zastanawiałeś się, w jakim sporcie tak naprawdę odnosi sukcesy szkoła, masz odpowiedź. Czy uważam to za zabawne, że są dobrzy w najmniej popularnym z trzech głównych męskich sportów kolegialnych? Do diabła, kurwa, tak. Jak myślisz, ile występów w CWS fani zamieniliby na występ w play-offach uniwersyteckiego futbolu? Pięć? Dziesięć? Każdy z nich, który nie zaowocował tytułem?

Jeszcze bardziej histeryczny niż bycie dobrym w tym sporcie, który nie ma znaczenia dla nikogo poza swoimi fanami i mieszkańcami Omahan, którzy chcą cieszyć się brzękiem metalowych nietoperzy i szybko nagrzewającym się piwem beczkowym w połowie czerwca, jest wrażliwość UT, gdy przeciwnicy wykonują gest klaksonu w dół .

Najnowszym tego przykładem był Zach Collier, który miał odśpiewać hymn narodowy w CWS mężczyzn, ale czy został odwołany po tym, jak zasalutował rogom? po występie przed meczem pomiędzy Teksasem a stanem Oklahoma na Women’s College World Series. Według Colliera wyjaśnieniem zakończenia było to, że urzędnicy NCAA „udokumentowali, że wykonał obraźliwe gesty i kpił z uczestniczącego zespołu… i nie czujemy się komfortowo, pozwalając mu występować”.

W poście na Facebooku Collier, absolwent Texas A&M, wykonał za mnie pracę, przedstawiając punkty i kontrapunkty po obu stronach sporu:

„Jestem neutralną partią i okazując po hymn swoje poparcie lub brak wsparcia dla pewnej drużyny, widzę, jak ktoś może się tym zdenerwować. Ale powodem, dla którego napisałem, nie było to, że byłem zdenerwowany, że powiedzieli: „Hej, nie powinieneś tego robić”. To dlatego, że nazwali Horns Down obraźliwym gestem. Powiedzieli, że kpiłem z drugiej drużyny. Właśnie te słowa są powodem, dla którego o tym napisałem. Mówienie, że robię kpiny z uczestniczącej drużyny, ponieważ odkładam rogi, jest śmieszne ”.

Nawoływanie rogów do ofensywy, jakby odrzucił całą teksańską ziemiankę, a następnie ciosem w krocze, jest absurdalne. Nie daj Boże, żeby skalał świętość salutowania rogów i Uniwersytet Teksasu.

Skarga NCAA mówi, że Collier „niewłaściwie wspierał jeden uczestniczący zespół, drwił z drugiego zespołu i zakłócał uczestniczących studentów-sportowców i trenerów, próbując nawiązać z nimi kontakt”.

Piosenkarz wykonał gest „Go Pokes”, a następnie rogi w dół, przywitał się z graczem / wspólnym przyjacielem z Okie State, który przywitał się z powrotem, a asystent trenera z Teksasu żartobliwie powiedział mu „zachowaj te rogi w górze. ”

Drwina rogów w dół mogła nie istnieć przed gestem uniesienia rogów, ale jestem całkiem pewna, że ​​pojawiła się wkrótce potem. Wyśmiewanie się ze świętowania rywalizującej drużyny to uświęcona tradycją tradycja, która jest dobrodusznym sposobem na zalanie rany. Fani i gracze stanu Floryda powinni mieć prawo drwić z Florydy za pomocą udawanego chrupania aligatora. To samo dotyczy Sooners i Aggies zadzierających z rywalem. Zasadniczo, jeśli nie podoba ci się, że opozycja dokooptuje twoje słodkie ruchy dłoni, przestań wykonywać te ruchy dłoni.

Do tego czasu po prostu zaakceptuj fakt, że rywalizujący fani, zwłaszcza Aggies, nigdy nie przestaną żartować z Teksasu, ponieważ Collier tak stanowczo powiedział ESPN.

„Wiesz, jeśli mam zamiar ściszyć rogi, to też ścięć rogi” – powiedział. „Nie sądzę, żeby ktokolwiek mnie powstrzymał przed zrobieniem tego.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.