Kiedy Derek Wolfe pozornie zmagał się na początku sezonu 2020, słowo „biust” wydawało się popularnym opisem podpisywania przez wolny agent obrony w całym świecie Twittera. Fani nie byli zachwyceni. Nie przyłączyłam się do krytyki. Podczas recenzji w moim Dobrym, złym i brzydkim widziałem rzeczy, które były pozytywne, a gdy sezon 2020 osiągnął swój punkt środkowy, wszystko zaczęło się klikać dla Wolfe’a w schemacie Don „Wink” Martindale. Potem miałem nadzieję, że on i Kruki będą mogli wypracować przedłużenie po rocznym wypożyczeniu, na które zgodzili się w marcu 2020 r. I ku uciesze Kruków obie strony zrobiły dokładnie to samo w marcu 2021 r., Kiedy Wolfe podpisał trzyletnie przedłużenie.

Dziś Kruki cierpią z powodu wyrzutów sumienia kupującego.

W najlepszym razie Wolfe wygląda teraz jak oszust. W najgorszym przypadku wygląda jak złodziej.

Po podpisaniu trzyletniego przedłużenia umowy z Krukami, Wolfe nie był zadowolony. Obwiniał COVID i jego wpływ na limit wynagrodzeń za ograniczenie jego potencjału rynkowego. Po podpisaniu rozszerzenia udostępnił:

„W zeszłym roku miałem kontuzję, więc zespoły nie mogły mnie sprowadzić i sprawdzić, czy radzę sobie dobrze. W tym roku spieprzyli nam czapkę. Po prostu tak jest ”.

A teraz pieprzy Kruki.

Wolfe nie przegrał piłki nożnej dla Kruków od czasu przegranej 17:3 z Buffalo Bills w Divisional Playoff Game, która odbyła się 16 stycznia 2021 roku w Orchard Park w stanie Nowy Jork. Podczas obozu treningowego w 2021 roku Wolfe był równie aktywny jako 50-galonowe kosze na śmieci, które zespół wykorzystuje do rekwizytów podczas ćwiczeń 7 na 7. W końcu spróbował swoich sił podczas wspólnych sesji treningowych z Carolina Panthers w Spartanburgu, ale wkrótce potem oświadczył, że nie jest w stanie ćwiczyć.


Przesiadywanie w obozie i gry przedsezonowe przekształciły się w listę rezerw rannych. Potem, kiedy miał wrócić z IR, Wolfe zdecydował, że nie może grać. Zapytany o to, czy Wolfe będzie dostępny dla zespołu po przejściu na IR, John Harbaugh powiedział:

„Myślę, że Derek będzie nieobecny przez resztę roku, szczerze mówiąc. Tak to wygląda. Tak naprawdę nie mam na ten temat żadnych szczegółów. Nie mogę powiedzieć, że całkowicie to rozumiem.”

Harbaugh starał się być politycznie poprawny, ale prawdopodobnie chciał powiedzieć (oczywiście parafrazuję):

„Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy dla Dereka. Kazaliśmy go oceniać i testować każdemu specjaliście od bioder i pleców, z którym współpracuje nasz personel medyczny i nikt nie może zrozumieć problemu. Pozwoliliśmy mu wrócić do jego domu w Denver na samodzielny odwyk. Nigdy nie robiliśmy smrodu, gdy słyszeliśmy, że regularnie poluje, ale nie ćwiczy. Zamiast trzypunktowej postawy był na drzewostanie w Kolorado lub Wyoming ”.

[Related Article: Hungry Like a Wolfe]

Wchodząc w sezon 2022, pensja Wolfe’a w wysokości 2 mln USD jest w pełni gwarantowana, więc jeśli zespół zdecyduje się go obciąć, opłata limitowa dla Wolfe’a wyniesie 3,8 mln USD (wynagrodzenie 2 mln USD plus zamortyzowana kwota premii za podpisanie umowy). Innymi słowy, nie ma oszczędności w czapkach. Jednakże, jeśli Kruki zdołają znaleźć partnera handlowego dla Wolfe’a, Kruki mogą zaoszczędzić 2 miliony dolarów na przestrzeni czapki. Ale decyzja Wolfe’a o poddaniu się drugiej operacji stawu biodrowego, aby „spróbować żyć normalnym życiem”, zadała śmiertelny cios wszelkim możliwościom handlowym, które nawet przed drugą operacją biodra wykonałyby akt Houdiniego Erica DeCosta, aby rozładować 32- roczny obrońca liniowy, który zakończył operację biodra – jeden miał zarobić 2 miliony dolarów, a drugi miał bardzo małą motywację do czegokolwiek innego niż pieniądze i polowanie.

Sprawdź tę sekwencję postów w mediach społecznościowych i nie zapomnij trafić w strzałkę z wyprzedzeniem z postem Wolfe’a na Instagramie.

Derek Wolfe
Derek Wolfe po zabiciu ważącego 2000 funtów bizona: „Spełniło się dla mnie marzenie z dzieciństwa”. (Źródło zdjęcia: Derek Wolfe na Instagramie)

Derek Wolfe

Tweet autorstwa Tony’ego Jeffersona po dowiedzeniu się o drugiej operacji biodra Dereka Wolfe’a

Ta sekwencja powie ci wszystko, co musisz wiedzieć o zaangażowaniu Wolfe’a w jego pracodawcę. Mówi ci wszystko, co musisz wiedzieć o tym, co myślą jego koledzy z drużyny.

Muszę przyznać, że naprawdę myślałem, że Derek Wolfe ucieleśniał cechy tego, co to znaczy Graj jak kruk… Włożyć pracę; objąć grind; grać mądrze; grać twardo; odtwarzać szybko; być nieugiętym. Oczywiście Wolfe nie jest człowiekiem, za jakiego go uważałem. Nie jest człowiekiem, za jakiego uważały go Kruki.

Im szybciej „były Kruk” spocznie obok jego imienia, tym lepiej.

Nadszedł czas, aby Wolfe rozpoczął swoją kolejną karierę jako strażnik gier lub wypychacz zwierząt.

Czy nie wyrwał wystarczająco serc?

AKTUALIZACJA: od 16:00 czasu EST

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.