W tym tygodniu w Bungie, strefy.

Witamy z powrotem w TWAB. Jak się miewasz? To może wydawać się nieco dziwne, ponieważ mówimy w tym medium do szerokiego grona odbiorców, ale ważne jest, że dbamy o Ciebie i mamy nadzieję, że dobrze sobie radzisz.

To kolejny ekscytujący tydzień w świecie Destiny. Historia jest kontynuowana poprzez misje Sever; nie ma tu spoilerów, ale fajnie było patrzeć, jak doświadczasz historii, która rozwija się tydzień po tygodniu. Nocny szturm w tym tygodniu jest trudny w The Corrupted, ale jeśli podejmiesz wyzwanie, masz pierwszą szansę na zdobycie karabinu najmniej pulsacyjnego horroru. Jeśli chodzi o PvP, w tym tygodniu masz pierwszą szansę na skorzystanie z krótkich czasów odnowienia w Solar 3.0 i zabawę w Mayhem.

Kontroluj te strefy

Kontrola to tryb zszywania w Tyglu. Jest to hybryda tradycyjnego trybu deathmatch polegającego na zbieraniu punktów poprzez pokonywanie wrogów oraz trybu celu, w którym zdobywasz punkty za kontrolowanie punktów przejęcia. Ale co, jeśli rzeczywiście chodziło o? strefy?
Jak drażniliśmy się w poprzednim TWAB, Kontrola Stref będzie dostępna w laboratoriach Tygla od przyszłego tygodnia. Pozostanie to do końca Sezonu Nawiedzonego, z wyjątkiem Żelaznej Chorągwi. Niektórzy z was mogą pamiętać Zone Control z czasów OG Destiny. Ten tryb jest bardziej tradycyjnym trybem celu, w którym jedynym sposobem na zdobycie punktów jest KONTROLA TYCH STREF!

To proste założenie, ale jest kilka rzeczy, o których powinieneś wiedzieć, aby pomóc swoim drużynom ogniowym odnosić większe sukcesy i strategiczne.

Układanie graczy w strefach sprawi, że przejmą ich o wiele szybciej niż próba zdobycia go w pojedynkę. Trochę łatwiej jest wsunąć jednego gracza za linie wroga, aby spróbować zająć strefę, ale będą musieli wykazać się bohaterstwem przez dłuższy czas. Kontrolowanie obszaru i możliwość bezpiecznego zebrania trzech lub więcej Strażników to najskuteczniejszy sposób na przejęcie strefy. Tylko uważaj na dobrze umieszczoną bombę Nova!

Czasy przechwytywania

 • 1 Strażnik: 22,5 sekundy
 • 2 Strażników: 10 sekund
 • 3+ Strażników: 7,5 sekundy

Pierwsze przejęcie da ci jeden punkt, a dostaniesz dwa punkty za każde piętnaście sekund, które później utrzymasz w strefie. Tak więc utrzymanie strefy ma większą wartość niż jej początkowe przejęcie.

Pierwsza drużyna, która zdobędzie 125 punktów, wygrywa! Jeśli drużyna zostanie zbyt daleko w tyle i wykryjemy, że nawet gdyby przez resztę meczu utrzymała dwie strefy, nie zdobędzie wystarczającej liczby punktów, aby nadrobić zaległości, zacznie obowiązywać zasada miłosierdzia.

To są podstawy. Będziemy monitorować rozmowę i czekamy na wszystkie Wasze opinie na temat tego, jak działa ten tryb w Destiny 2.

A skoro mowa o kontrolowaniu stref… jutro Trials of Osiris będzie zawierało wariant Zone Capture. Będzie to również weekend bonusowy w rankingu Trials, więc wskocz i spraw, by Święty-14 był dumny!

Pride Strike Team

Cześć przyjaciele! W tym tygodniu wracamy z naszą kolejną odsłoną od Pride Strike Team: The History of Pride at Bungie.

W czasach sprzed czasów Bungie sponsorowała paradę Seattle Pride kilka lat z rzędu. Zaczęło się w 2017 roku, krótko po utworzeniu Komitetu Różnorodności Bungie, i byliśmy zarówno sponsorem, jak i uczestnikiem w tym roku, 2018 i 2019. Trwałoby to do 2020 roku, ale parada została odwołana wraz z rozpoczęciem pandemii. W 2018 roku wypuściliśmy również pierwszą kombinację przypinek i emblematów Bungie w zakresie włączenia, różnorodności i równości, przypinki Dumy i emblematu True Colors, a także koszulki Bungie Pride, którą możecie zobaczyć na tych zdjęciach. W 2019 roku współpracowaliśmy z kilkoma innymi studiami, aby dołączyć do parady.

Wraz z przejściem na pracę zdalną następne lata były mniejsze i bardziej skoncentrowane na opcjach cyfrowych. W 2020 roku przeprowadziliśmy serię e-maili, w których dzieliliśmy się historiami o obchodach różnych miesięcy świadomości. Ta seria zawierała historie o postaciach historycznych, przywoływała wybitne postacie z branży, wskazywała lokalne firmy należące do osób LGBTQ + i kończyła wezwaniem do działania, aby skupić się na tym, co ludzie mogą zrobić, aby pomóc poza zwykłą świadomością. Mieliśmy też wieczór filmowy, w którym zaprezentowano uznany przez krytyków film, światło księżyca. Było to stosunkowo mało ważne w porównaniu do udziału w paradzie Pride, ale jednocześnie zainicjowano kilka niezwykle ekscytujących rozmów, które doprowadziły do ​​powstania Trans @ Bungie później tego roku.
Czerwiec 2021 był podobny, kiedy Pride był napędzany przez Trans @ Bungie. Dostarczyliśmy serię e-maili, w których pracownicy dzielą się swoimi historiami, wieczór gier Codenames i kolejny wieczór filmowy, tym razem z Zapisywanie twarzy. W tym roku po raz pierwszy mieliśmy duży nacisk związany z Pride poza czerwcem. Cytując przyjaciela z drużyny Pride Strike: „Nie jesteśmy gejami tylko przez jeden miesiąc w roku”. W listopadzie 2021 roku wypuściliśmy pierwszy darmowy emblemat Bungie związany z identyfikatorem i e-mailem, Be True. Dodatkowo otrzymaliśmy jedną z pierwszych wiadomości w grze z okazji nowego emblematu i komunikowania naszego stanowiska wspierającego społeczność trans. Słyszeliśmy od wielu, jak duży pozytywny wpływ wywarły te wysiłki i kontynuujemy je każdego tygodnia, dziękujemy za to.
Chcemy również zwrócić uwagę na charytatywny wpływ, jaki wywarliśmy. Podsumowując wszystko, co zrobiliśmy na dzień 31 maja 2022 r., z przypinki Pride, to po prostu nieśmiało 480 000 $. To wszystko dzięki wysiłkom zespołu, aby stworzyć tę inicjatywę i niesamowitej społeczności, którą mamy, która wspiera nasze przekonania. Jeśli nie sprawdziłeś naszego nowego emblematu Dumy, możesz przeczytać więcej na ten temat w ta TAB.

Poza tym mamy kilka fajnych planów dotyczących przyszłości świętowania Dumy w Bungie. Nie możemy jeszcze z nimi rozmawiać, ale obiecujemy, że będą…. kolorowy.

Buźiaki,

Drużyna szturmowa Bungie Pride

Raport wsparcia gracza

Sezon UCZUĆ

Kolejny tydzień kolejny plaster, czyli cztery z rzędu, jeśli liczysz. A wiesz, kto liczy? Nasz zespół wsparcia gracza. Obserwują uważnie, jakie bieżące problemy są aktywne i są tutaj, aby na bieżąco informować Cię o tym, co aktualnie śledzimy.

To jest ich raport.

4.1.0.3 ROZWIĄZANE KWESTIE

Na początku tego tygodnia na świecie została wydana poprawka 4.1.0.3. Poniżej znajduje się lista niektórych problemów, które zostały rozwiązane za pomocą tej poprawki:

 • Ozdoba Hrafnagud dla Celestial Nighthawk była niedostępna do wyposażenia.
 • Niektórym graczom brakowało odblokowanych podklas Pustki i Łuku.
 • Gracze nie mogli używać syntezy pancerza.

KWESTIA EFEKTYWNOŚCI W POWIETRZU

Obecnie badamy problem, przez który niektóre egzotyczne elementy pancerza nie zapewniają poprawnej statystyki skuteczności w powietrzu po założeniu. Egzotyczne elementy zbroi, których dotyczy ten problem, są następujące:

 • Zapieczętowane uchwyty ahamkary
 • Szalony lew
 • Strażnik pokoju
 • Nagolenniki Wędrowne
 • Skrzydła Świętego Świtu
   • Działa to poprawnie, ale w opisie nie stwierdza się, że premia jest aktywna tylko z wyposażonym aspektem Księgi Świtu.

DYSTRYBUCJA GODŁA GCX

Gracze, którzy przekazali darowizny na celebrację GCX, powinni spodziewać się, że wszystkie emblematy darowizn zostaną rozdane w okolicach tygodnia 27 czerwca 2022 r.

ZNANE PROBLEMY

Podczas gdy kontynuujemy badanie różnych Znane problemyoto lista najnowszych problemów, które zostały nam zgłoszone w naszym #Forum pomocy:
 • Należy pamiętać, że Triumf bezbłędnego złodzieja myśli wymaga od graczy ukończenia wszystkich potyczek w lochach Duality bez śmierci żadnego członka drużyny ogniowej.
 • Karabin zwiadowczy Łzy skruchy wyświetla nieprawidłowe opcje magazynka podczas kształtowania broni przy relikcie, a po jego kształtowaniu wyświetla się niepoprawnie.
 • Strzelba bez wyrzutów sumienia nie pojawia się w kolekcjach.
 • Utracony sektor legendy Conflux wymaga odblokowania utraconego sektora legendy Rift.
 • W przypadku niektórych graczy cotygodniowe wyzwanie Lewiatana nie rozwija się.
 • Niektóre wzmocnienia obrażeń broni nie działają poprawnie w trybie PvP, w tym wzmocnienie Will Give Form z katalizatora Age’s Scepter.
Aby uzyskać pełną listę pojawiających się problemów w Destiny 2, gracze mogą przejrzeć nasze Artykuł o znanych problemach. Gracze, którzy obserwują inne problemy, powinni zgłosić je do naszego #Forum pomocy.

Cokolwiek się zdarzy, zdarzy się

Sam: Wesołego dnia TWAB, Strażnicy! W tym tygodniu wróciliśmy z dwoma fajnymi filmami i grafiką, która może zrzucić skarpetki. Jako pierwszy na pokładzie filmów w tym tygodniu oglądamy zwiastun, który został zrobiony w stylu jednego z moich ulubionych anime. Jest coś w połączeniu tych dwóch światów w jeden, który po prostu działa. I wreszcie, co nie mniej ważne, mamy piękną prezentację niektórych rajdów w Destiny 2. Będziemy to krzyczeć do końca czasu, ale zespół Bungie Raid jest całkiem niesamowity, a patrzenie na to z twojego punktu widzenia jest również 10/10.

Film tygodnia: Przeznaczenie Bebop

Film tygodnia: Piękno najazdówMieć młotek, zbadam

Hipis: Kolejny tydzień, kolejna masa niesamowitych dzieł społeczności Destiny. Historia Seasonal dostarcza wszystkich wrażeń — śmiechu, okrzyków, „kto do cholery!?” — więc uznaliśmy, że zasłużyliśmy na trochę pocieszenia. Czy wiesz, kto jeszcze zasługuje na pocieszenie? Moja boo Eris, więc muszę się odprężyć i odprężyć w spa. Jest też trochę słodkiej grafiki Tytanów, którą wielu z Was wydaje się kochać i jako główny Tytan, nie mogę powiedzieć, że jestem na to zły.

Dość gadania; przejdźmy od razu do sztuki tego tygodnia, dobrze?

Sztuka tygodnia: Druga połowa

Sztuka tygodnia: Destiny’s Sunbreaker

Bbb-BONUS Sztuka tygodnia: Let There Be Leisure (Ostrzeżenie dotyczące używania mocnego języka w podpisie oryginalnego plakatu).

Nie zapomnij oznaczyć nas tagami w swoich kreacjach, gdy ta inspiracja Cię uderzy. Pamiętaj, aby użyć #AOTW, #MOTW i #Destiny2Art, aby mieć pewność, że niczego nie przegapisz!

Wiem, w tym tygodniu był to dość lekki TAB. Mają tendencję do odchudzania się nieco głębiej w sezonie. Chcieliśmy zwrócić uwagę na to, jak nasz zespół audio projektuje wszystkie dźwięki, które można znaleźć w światach Destiny, za kulisami odkrywania. Idź, przeczytaj jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś i daj nam znać, co myślisz, mamy nadzieję, że w przyszłości przeprowadzimy kilka z tych głębszych zanurzeń w różnych zespołach Bungie.

Życzymy miłego jutra piątku i wspaniałego weekendu!

<3 Cozmo

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.