Christian Pulisic wyglądał, jakby przez całą noc tarzał się w błocie przeciwko Salwadorowi.

Christian Pulisic wyglądał, jakby przez całą noc tarzał się w błocie przeciwko Salwadorowi.
Obraz: Obrazy Getty

Zacznijmy od tego, by nie przesadzać z remisem 1:1 z Salwadorem. Był to ten sam wynik, który zapoczątkował w Stanach Zjednoczonych ośmiokątną rundę eliminacji do Mistrzostw Świata. Ten pojedynek z września ubiegłego roku miał większe znaczenie dla Stanów Zjednoczonych. A Jankesi nie zdobyli bramki w tym meczu.

Przewiń do Finałowy mecz we wtorek wieczorem późnowiosennego obozu USMNT i niewiele z tych 90 minut nie ma sensu się rozwodzić. Jedyny gol Salwadoru był świetnym strzałem, który początkujący amerykański bramkarz Ethan Horvath powinien był zrobić więcej, aby go obronić. Był tak zajęty jak księgowy po Dniu Podatkowym poza bramką.

Dało to trochę jasności, jak postępować jeszcze w tym roku w Katarze. A to jest spojrzenie na mecz z San Salvador z pełnego podejścia do połowy szklanki. W metodzie spalonej ziemi Stany Zjednoczone miałyby rację, nie grając nawet we wtorek wieczorem Ligi Narodów CONCACAF. Czy widziałeś to pole, które zmieniło błyszczące białe koszulki Amerykanina w chlewy? Wyglądało to tak, jakby Christian Pulisic i przyjaciele tarzali się w oborniku.

Cóż to za fizyczne i dosłowne gówno pokazuje. CONCACAF w swoim absolutnie najbardziej ponurym i jakoś najbardziej ujmującym? Wytłumaczę. Dla Ligi Narodów nie istnieje VAR, który niewątpliwie szkodzi Stanom Zjednoczonym każdą kontrowersyjną decyzją. Piłka ręczna na salwadorskim obrońcy, która dałaby USA rzut karny za późno? Nie widziany na żywo i nie recenzowany. Piłka nożnaOds życzliwie patrzył na Amerykanów, pozwalając Jordanowi Morrisowi strzelić wyrównującą bramkę tuż przed przerwą.

USMNT kontra Salwador: Jordan Morris Goal – 14 czerwca 2022 r.

Bramka Morrisa padła 10 na 10, oczywiście o jeden mniej niż każda drużyna zaczynała mecz. Wślizg Paula Arrioli, przez który został wyrzucony z boiska osiem minut po tym, jak został złapany, był wyraźną żółtą kartką. W jakiś sposób, w odniesieniu do CONCACAF, każdy nietrafiony wślizg prowadzi do czerwonej kartki? Później wrócimy do przyszłego zaangażowania Arrioli.

Salwador otrzymał swoją wartość dzięki czerwonej kartce, gdy jeden z ich obrońców pokonał Yunus Musah, aby uniemożliwić mu ucieczkę z bramkarzem. Musah, w wieku 19 lat, może już być jednym z najlepszych amerykańskich graczy i musi to zdobyć. Jego występ w tym czteromeczowym oknie potwierdził, że musi zacząć w Katarze. Pomocnik Musah-Tyler Adams-Weston McKennie jest teraz jedyną opcją dla USA, jeśli to trio będzie zdrowe.

Najlepszą rzeczą w grze w Salwador w mniej niż sześć miesięcy od rozpoczęcia Mistrzostw Świata, z dwoma pozostałymi meczami i przed ogłoszeniem oficjalnego składu, jest to, w jaki sposób obiekty w Ameryce Środkowej tworzą najbardziej losowe wyzwania, przez które USMNT może przejść =. Nie ma szans, aby Mistrzostwa Świata były rozgrywane na boiskach uważanych za mniej niż dziewicze. Rywalizacja, w przeciwieństwie do Salwadoru, również będzie nieskazitelna.

Stany Zjednoczone kończą to okno, uzyskując wyniki z każdego meczu, w tym wygraną z Marokiem, który ma za sobą mistrzostwa świata, i remisem z międzynarodową potęgą Urugwaju. Ciekawie będzie zobaczyć, kto Amerykanie zaplanują ostatnie okno przed Mistrzostwami Świata od września. 19-27, gdzie rozegrane zostaną dwa mecze towarzyskie. Szukałbym w Europie jednego, jeśli nie obu, tych przeciwników. The dla mnie idealną opozycją jest Ukraina. To właśnie Walia pokonała golem samobójczym, stając się pierwszym przeciwnikiem USA w Pucharze Świata. Zaplanowałbym innego przeciwnika, który jest taktycznie podobny do Anglii, jak Szkocja, Węgry lub Izrael w drugim pojedynku.

Jeśli chodzi o to, kto przemawiał za Katarem, a kto słabł, wtorkowa zmiana mogła dać miejsce Arrioli Morrisowi, co jest wygraną dla USA. Kiedy jest zdrowy, jest lepszy pod każdym względem. Jeśli chodzi o sprawa kolegi Sama Felsa i ja zgłoszony do selekcji USMNT pod koniec marca, zastąpienie kontuzjowanego Milesa Robinsona dla Joe Scally się nie wydarzy. Był zbyt chwiejny przeciwko Urugwajowi. Być może największym innym graczem na giełdzie był bramkarz Sean Johnson, który może zająć miejsce należące do Horvatha lub Zacka Steffena.

Najważniejszym pytaniem dla trenera USA Gregga Berhaltera pozostaje napastnik. Jesus Ferreira strzelił cztery gole przeciwko Grenadzie. Ale to pieprzona Grenada. Jestem pewien, że to piękny kraj, ale to nie 170 w rankingach FIFA. Niezupełnie standard, który pojawi się na mundialu. Berhalter miał ponad rok, żeby to rozgryźć, ale nie. A może nadszedł czas, by zabłysnąć Jordanem Morrisem.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.