Stablecoin USDD Trona utrzymywał się poniżej parytetu 1 USD przez ponad 24 godziny i około 3:00 rano (ET), USDD osiągnął najniższy poziom 0,958 USD za sztukę. Tron DAO Reserve wdrożyło więcej tokenów tronowych i USDC w celu obrony peg, a strona internetowa rezerw DAO pokazuje, że moneta jest nadmiernie zabezpieczona o 314% w momencie pisania.

USDD Trona nie było w stanie przekroczyć 0,98 USD w ciągu ostatnich 24 godzin

Stabilcoin USDD, wyemitowany na blockchainie Tron, to algorytmiczny stablecoin, który również wykorzystuje nadzabezpieczenie, aby utrzymać 1 dolarowy peg. Jednak USDD nie był w stanie utrzymać parytetu 1 USD w ciągu ostatnich 24 godzin, a cena wahała się w ciągu ostatnich 72 godzin. W poniedziałek USDD wykazywał oznaki słabośćspadając tuż poniżej parytetu 1 USD, a następnie we wtorek wartość USDD osiągnęła niski poziom 0,974 USD za sztukę.

W środę Tron DAO Reserve wdrożono więcej USDC oraz TRX aby pomóc w obronie kołka. “Aby chronić całą branżę blockchain i rynek kryptowalut, Rezerwa Tron DAO przesłał 100 milionów USDC na Tron do Binance w celu zakupu TRX”, „Organizacja napisała na Twitterze. Niedługo po tym tweecie Tron DAO Reserve napisał: „Aby chronić cały przemysł blockchain i rynek kryptowalut, TRON DAO Reserve wycofa 2,5 miliarda TRX z Binance.

Założyciel Tron mówi DAO Reserve, aby „kontynuowała wycofywanie”, podczas gdy zwolennicy twierdzą, że porównywanie USDD z UST nie jest sprawiedliwe

Gdy Tron DAO Reserve wycofywał więcej aktywów, aby dodać je do zabezpieczenia, założyciel Tron, Justin Sun, napisał: „Wycofaj się dalej”, jak kapitan u steru. Spekulacje i obawy dotyczące USDD nieustannie krążą na forach i w mediach społecznościowych, a tokeny celsius network (CEL) i USDD firmy Tron są najczęściej wyszukiwanymi monetami na coingecko.com w ciągu ostatnich 24 godzin. Przez cały czas spekulacja dotyczący Zapada się USDD a porównanie USDD do terrausd (UST) jest jednym z najbardziej znanych rozmowa.

Jednak niektórzy zwolennicy USDD uważają, że dyskusje i spekulacje dotyczące stablecoina Trona wynikają z taktyki strachu, niepewności i wątpliwości (FUD). „Jest tyle FUD w Tron [and] USDD jak ludzie porównują je do LUNA [and] UST, „konto na Twitterze Thanx Finance” napisał w środę. „Obudź się, nie zawali się, po prostu sprawdź statystyki i kup dip. 300% + całkowity wskaźnik zabezpieczenia. 700 [million] Dostawa USDD [is less than the] 4.5B TRX [market capitalization]”, dodał zwolennik Tron.

W chwili pisania tego tekstu USDD wymienia się za 0,974 USD za sztukę, ale w ciągu ostatnich 24 godzin nie było w stanie przekroczyć 0,987 USD.

Tagi w tej historii

zabezpieczenie, Justin Sun, nadzabezpieczony, Monety stabilne, Terra Blockchain, Tron (TRX), Rezerwa TRON DAO, trx, TVL, USDC, Dostawa USDC, USDD, Stablecoin USDD, USDT

Co sądzisz o spadku USDD Trona do 0,95 USD w środę? Daj nam znać, co myślisz na ten temat w sekcji komentarzy poniżej.

Jamie Redman

Jamie Redman jest szefem wiadomości w Bitcoin.com News i dziennikarzem finansowym mieszkającym na Florydzie. Redman jest aktywnym członkiem społeczności kryptowalut od 2011 roku. Pasjonuje go Bitcoin, kod open-source i zdecentralizowane aplikacje. Od września 2015 r. Redman napisał dla Bitcoin.com News ponad 5000 artykułów o destrukcyjnych protokołach, które pojawiają się dzisiaj.
Kredyty obrazkowe: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Zastrzeżenie: Ten artykuł służy wyłącznie do celów informacyjnych. Nie jest to bezpośrednia oferta ani zachęta do złożenia oferty kupna lub sprzedaży, ani rekomendacja lub poparcie jakichkolwiek produktów, usług lub firm. Bitcoin.com nie świadczy porad inwestycyjnych, podatkowych, prawnych ani księgowych. Ani firma, ani autor nie ponoszą odpowiedzialności, bezpośrednio lub pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez lub w związku z wykorzystaniem lub poleganiem na jakichkolwiek treściach, towarach lub usługach wymienionych w tym artykule.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.