Mistrzostwa US Open 2022 powracają do Brookline Country Club w Brookline w stanie Massachusetts, po raz pierwszy od 1988 roku, z wypełnionym polem 156 golfistów walczących o awans o 60 najlepszych miejsc. Zwycięzca US Open 2011 Rory McIlroy wchodzi w weekend jako faworyt po wygraniu w ostatni weekend RBC Canadian Open. McIlroy będzie musiał pokonać trudne pole, w tym broniącego tytułu mistrza Jon Rahmzwycięzca PGA Championship Justin Thomas i zwycięzca Masters Scottie Scheffler.

Gdzie jest wartość zakładów? Czy faworyci zwyciężą? Nasi eksperci od golfa i zakładów dzielą się na trzecią specjalizację w roku.

Przejdź do sekcji:
Wybory ekspertów do wygrania | Wartość zakładów wybiera do wygranej | Wybitne kursy na golfistów | Rekwizyty i nie tylko


Eksperci wybierają

Matt Barrie, ESPN
Zwycięzca:
Rory McIlroy

Charlotte Gibson, ESPN.com
Zwycięzca: Will Zalatoris

Andy PółnocESPN
Zwycięzca: Justin Thomas

Mark Schlabach, ESPN.com
Zwycięzca:
Shane Lowry

Marty Smith, ESPN
Zwycięzca:
Tony Finau

Curtis DziwnyESPN
Zwycięzca:
Cameron Smith

Wright Thompson, ESPN.com
Zwycięzca:
Dustin Johnson

Paolo Uggetti, ESPN.com
Zwycięzca:
Rory McIlroy

Tom VanHaaren, ESPN.com
Zwycięzca:
Rory McIlroy

Scott Van Pelt, ESPN
Zwycięzca:
Will Zalatoris

Kevin Van Valkenburg, ESPN.com
Zwycięzca:
Will Zalatoris

Josh Weinfuss, ESPN.com
Zwycięzca:
Scottie Scheffler


Wartość zakładów wybiera do wygranej

Nasi eksperci od zakładów oferują typy do wygrania w oparciu o wartość. Patrzymy na tablicę zakładów i mówimy, kto ma największą szansę na spieniężenie kuponu.

Michael Collinsstarszy analityk golfa ESPN
Zwycięzca: Sam Burns (25-1)

Dlaczego wygra: Burns ma już na koncie trzy zwycięstwa w tym sezonie i jest gorący po trzech ostatnich startach. Przy 25-1 ma dużą wartość w skumulowanym polu.

Anita Marks, analityk zakładów ESPN
Zwycięzca: Sungjae Im (40-1)

Dlaczego wygra: Im dobrze gra na dużej scenie (T-2 i T-8 na Masters, T-17 na PGA Championship). Zaznacza wiele pól, patrząc na wskaźniki potrzebne do zwycięstwa na Brookline, zajmując 29. miejsce pod względem dokładności jazdy, siódme w greensach w regulaminie i trzecie w scramblingu w tym sezonie.

David Bearman, zastępca redaktora naczelnego ds. zakładów sportowych, ESPN.com
Zwycięzca: Justyna Thomasa (11-1)

Dlaczego wygra: Thomas oddał kolejny niesamowity występ w zeszłym tygodniu w Kanadzie z weekendem 63-64, prawie ścigając Rory’ego McIlroya. Jest trzeci na trasie tee-to-green i ogólnie zdobyte strzały, 6. na podejściu i 14. poza tee. Thomas jest obecnie prawdopodobnie najgorętszym golfistą na trasie i wreszcie przeszedł przez suszę „drugiego majora” w zeszłym miesiącu. Nie. 3 powinno być w kartach w ten weekend.

Chris Fallica, analityk zakładów ESPN
Zwycięzca:
Dustin Johnson (40-1)

Dlaczego wygra: Johnson jest byłym mistrzem US Open i w ciągu siedmiu lat zaliczył pięć miejsc w pierwszej szóstce. Ten kurs będzie wymagał długiej, dokładnej gry z tee, i to jest w sam raz dla DJ’a. Nie miał najlepszych lat, ale w tej cenie jest absolutnie wart zagrania.

Tyler Fulghum, analityk zakładów ESPN
Zwycięzca: Xander Schauffele (22-1)

Dlaczego wygra: Schauffele nigdy nie wygrał major, ale zawsze walczył w US Open. Grał w turnieju pięć razy w swojej karierze i ma T-5, T-6, T-3, 5 i T-7. Schauffele zawsze wydaje się grać najlepiej, gdy warunki są najbardziej zdradzieckie, a pole jest najgłębsze. Nadszedł czas, aby X-Man dokonał przełomu dzięki swojej pierwszej dużej wygranej.

Joe Fortenbaugh, analityk zakładów ESPN
Zwycięzca: Shane Lowry (35-1)

Dlaczego wygra: Lowry właśnie wyprodukował T-10 w Kanadzie, aby zakończyć wyścigi T-3 zarówno w Masters, jak i RBC Heritage oraz zająć drugie miejsce w Hondzie Classic. Obecnie zajmuje dziewiąte miejsce w trasie pod względem zdobytych uderzeń: podejdź do greenu, który jest integralną częścią toru takiego jak Brookline z zielonymi znaczkami pocztowymi.


Szanse na wygranie 2022 US Open


Rekwizyty i nie tylko

Nasi eksperci od zakładów mają do wygrania coś więcej niż tylko zakłady. Oto kilka rekwizytów, na które warto zwrócić uwagę podczas całego wydarzenia, od najlepszych 10 przez dokonane cięcia po pojedynki turniejowe.

Dustin Johnson w pierwszej dziesiątce (+400)
Bearman: Ten wybór nie dotyczy LIV Tour, ale uzyskania wartości 4-1 w pierwszej dziesiątce na poprzednim numerze. 1 gracz na świecie, który ma dobre CV na polach północno-wschodnich. Ma sześć top 10 w US Open, w tym zwycięstwo w 2016 roku. W tym roku wcale nie był świetny, ale jeśli przyniesie grę typu A i golfa z żetonem na ramieniu, może to równie dobrze spieniężyć. wypłata 40-1 do wygrania.

Collin Morikawa w pierwszej dziesiątce (+175)
Bearman: Będę grał z Morikawą, aby wygrać i być w pierwszej dziesiątce, ponieważ jest on prawdopodobnie najlepszym strzelcem w trasie, a ten kurs wymaga tego typu gry. Jego walką zawsze był putter, ale Morikawa doszedł do tego na dwóch poprzednich kierunkach. Ten kurs jest dostosowany do gościa piątego na podejściu i dwudziestego poza tee, a trzeci odcinek Wielkiego Szlema nie jest wykluczony.

Bryson DeChambeau top-5 wykończenie (+800)
Collins: DeChambeau jest zdrowy i zaskakująco niewidoczny w tym tygodniu. To jest dosłowny zakład „za grosze”. Zamierza zrobić to, co zrobił w Winged Foot, aby wygrać US Open.

Playoff o zwycięzcę (+310)
Collins: Członkowie mediów nienawidzą słyszeć słowo playoff w golfie, ale ten tydzień ma cały potencjał do play-off od trzech do czterech osób. Wielu facetów wygląda na to, że ich gry osiągają szczyt.

Xander Schauffele w pierwszej dziesiątce (+225)
Fallica: Chociaż Schauffele nie przebił się do ważnego zwycięstwa w mistrzostwach, doskonale radzi sobie na polach US Open. W każdym ze swoich pięciu występów umieścił pięć Top 10, z trzema najlepszymi piątkami. Schauffele zajmuje siódme miejsce pod względem uzyskanych uderzeń: tee-to-green i dziewiąte pod względem zdobytych uderzeń: ogółem. Ta dobrze zorganizowana gra powinna przynieść kolejny mocny weekend na US Open.

Wiktor Hovland przegapić cięcie (+225)
Fallica:
Hovland nie znalazł się w Top 20 w turnieju Stroke Play od marca i nigdy nie znalazł się w Top 10 w turnieju głównym. Jest też okropny w okolicach greenu – 204. w uderzeniach zdobytych wokół greenu – a biorąc pod uwagę mały rozmiar tych greenów, może to oznaczać dla niego kłopoty w ten weekend.

Max Homa wykończenie top-20 (+160)
Znaki: Dwa pierwsze zwycięstwa Homy w trasach były na głównych torach wysokiej jakości. On T5 na Memoriale – gdzie potrzebował tylko 99 puttów w tym tygodniu i T-13 na PGA Championships w zeszłym miesiącu.

Adri Arnaus top-40 wykończenie (2-1)
Znaki:
Arnaus ma dystans do rywalizacji w tym tygodniu. Zdominował DP World Tour, ukończył T-30 w mistrzostwach PGA i jest drugim najlepszym graczem z Hiszpanii, za Jonem Rahmem.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.