LOS ANIOŁY – Tyler Anderson zostawił nóż nad płytą i wiedział, że oddał pierwsze uderzenie, gdy tylko odszedł Shohei Ohtaninietoperz. Wynikający z tego przejazd jechał z prędkością 98,2 mil na godzinę wzdłuż prawej linii boiska, z jednym wypadkiem w środowym dziewiątym inningu. Los Angeles Dodgers prawy bokser Mookie Betts gołąb z pełnym wysunięciem, ale bezskutecznie. Ohtani strzelił trójkę, a imponująca – nieco nieprawdopodobna – bez trafienia Andersona zakończyła się po najlepszych w karierze 123 wyciągach.

„Miły gest”, powiedział Anderson, mówiąc po zwycięstwie Dodgersów 4:1, o próbie skoku Bettsa. – Ale tak daleko.

Anderson, 32-latek leworęczny, który podpisał roczny kontrakt o wartości 8 milionów dolarów wkrótce po zakończeniu lokautu, powrócił do starego uchwytu zmiany, który sprawia, że ​​boisko porusza się wolniej i wykorzystał go do wywołania dziewięciu z jego 13 huśtawki i pudła w nocy. Wybił osiem pałkarzy i pozwolił pięciu baserunnerom przed ostatnim występem Ohtaniego – dwóch na spacerach, jednego na uderzeniu boiska i dwóch na błędach, podczas bliskiej kolizji między Betts i Cody Bellinger rozpocząć grę i po błędnym rzucie Andersona w siódmym miejscu.

Anderson został pierwszym miotaczem Dodgersów, który przegrał bez bicia w dziewiątej rundzie lub później Bogate Wzgórzektóry przegrał swoją ofertę bez trafienia w 10. rundzie przeciwko Piraci z Pittsburgha w sierpniu. 23, 2017.

Hill (siedem rund i 89 wyciągów w dniu 10 września 2016 r.) oraz Clayton Kershaw (siedem inningów i 80 wyciągów 13 kwietnia) to jedyni dwaj miotacze w historii ważnej ligi, którzy ukończyli co najmniej siedem inningów i zostali usunięci z doskonałą grą, która wciąż była nienaruszona. W obu przypadkach kierownikiem był Dave Roberts. Hill zmagał się z ciężkim przypadkiem pęcherzy, a Kershaw zadebiutował w sezonie po poważnej kontuzji, ale rozbieżne podejście Robertsa do Andersona i tak było uderzające.

„Wiem, że mam reputację Ponurego Żniwiarza”, powiedział Roberts, „ale jestem też fanem sportu”.

Nadmierna ilość zaplanowanych dni wolnych skłoniła Andersona do zajęcia kopca z dodatkowym dniem odpoczynku i pozwoliła mu na kolejny start z dwoma dodatkowymi dniami odpoczynku, co było głównym czynnikiem w decyzji Robertsa, aby pozwolić Andersonowi dalej rzucać. Kamery SportsNetLA często łapały Andersona masującego mięśnie lewego ramienia między rundami, budząc obawy, że może rzucać się przez bolesność. Ale Anderson uznał to za częste zjawisko w przypadku miotacza z długą kontuzją, który jest „nadwrażliwy” na swoje ciało.

Doceniał tę okazję.

„Nie możesz powiedzieć o tym wystarczająco dużo” – powiedział Anderson. „Możesz już nigdy nie mieć szansy, aby to zrobić ponownie”.

Anderson zgromadził już 99 wyciągów, kiedy wycofał się do boksu w połowie siódmego inningu, 10 mniej niż w swojej poprzedniej karierze. Trener miotaczy Dodgersów, Mark Prior, był przejrzysty, mówiąc mu, że jest mało prawdopodobne, aby mógł skończyć, gdyby nie miotał bardziej agresywnie. Anderson powrócił do intencji tego kopca. Przeszedł następnego pałkarza, który zobaczył, ale potem wycofał się trzy razy z rzędu na 13 wyciągach, aby ukończyć ósme miejsce i dać sobie szansę.

Kiedy wrócił na dziewiąte miejsce, Dodger Stadium stał się elektryczny, a najlepszą częścią składu Angels był nietoperz.

„To było naprawdę duże miejsce w fazie play-off” – powiedział Anderson. „Tłum naprawdę się tym zainteresował. W takich sytuacjach można poczuć energię i nie zdarza się to zbyt często”.

Anderson wykreślił Mike Pstrąg patrząc na wysoki kuter jako pierwszy, ale jego następnym skokiem był kolejny kuter, który płynął zbyt nisko. Ohtani nie przegapił tego. Jego siła napędowa dała oczekiwaną średnią 0,910 – innymi słowy, pewne trafienie. To skłoniło Robertsa do wylania się w końcu z ziemianki, aby wziąć piłkę do baseballu.

„To jest twoja chwila” – wspomina Roberts.

Anderson wygłosił owację na stojąco od ogłoszonego tłumu 50 812 osób i uchylił czapkę, torując drogę dla Craig Kimbrel aby nagrać ostatnie dwa outy.

Dodgersi będą bez asa, Walkera Buehlera, przez większość tego, co pozostało z tego sezonu zasadniczego z powodu nadwyrężenia zginaczy, którego doznał w piątek. Reszta ich rotacji jest zaśmiecona pytaniami dotyczącymi zdrowia, urządzeń peryferyjnych lub osiągnięć. Kershaw i Julio Urias są nadal doskonale zdolni i Andrzej Heaney spodziewany jest powrót w ten weekend, ale Tony Gonsolin (1,42 ERA w 63 1/3 inningów) i Anderson (2,82 ERA w 67 inningach) pojawili się znikąd, aby w zasadzie nosić tę laskę.

Dodgersi podpisali kontrakt z Andersonem jako uzupełnieniem głębi, ale teraz naprawdę go potrzebują.

Dlatego decyzja Robertsa o opuszczeniu go przekształciła się w balansowanie na wysokich przewodach.

„To nie jest łatwe” – powiedział Roberts. „Musisz po prostu przyjąć krótkoterminową, długoterminową perspektywę, zdrowie zawodnika. Musisz zaufać zawodnikowi – do pewnego momentu, oczywiście, wiedząc, że zawsze będzie chciał tam zostać – i tylko twoim oczom. po prostu obserwując i wiedząc, że bardzo dobrze się o siebie troszczy, a rzeczy, które tam wyrzuca, wciąż trzymają. Po prostu nie czułem, w tym momencie, że zdrowie było w ogóle zagrożone.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.