Tristan Stevens chciał zagrać w baseball.

Kiedy szósty rok Texas Longhorns dzban ogłosił swój powrót do czterdziestu akrów zeszłego lata po tym, jak w 2021 r. został unraftowany Wersja robocza MLBzauważył, „Myślę, że mamy niedokończone sprawy do załatwienia” po tym, jak Longhornowie nie doczekali się Światowa seria uniwersytecka Finały dni przed.

W związku z tym, że decydujący trzeci mecz Greenville Super Regional nadchodził w niedzielę, a Longhornowie szukają startera w swoich wysiłkach na 38. wyjazd do Omaha, Stevens wysłał SMS-a do głównego trenera Davida Pierce’a i trenera pitchingu Seana Allena, że ​​chce startu.

„Właśnie dlatego wróciłem – aby pomóc tej drużynie dostać się do Omaha” – powiedział Stevens.

Podczas śniadania w niedzielę rano, Pierce, Allen, asystent Phillip Miller, asystent wolontariusza Troy Tulowitzki i koordynator rozwoju uderzeń i pitchingów Caleb Longley spotkali się, aby omówić opcje pitchingu.

„Myślę, że było całkiem cięte i suche, kiedy zdecydowaliśmy, wiedząc, że większość innych facetów, których zaczęlibyśmy, patrzymy na dwóch, może trzech [innings]”, powiedział Pierce. „Zawsze jesteś w tym znaku zapytania:„ Czy może iść jeszcze jeden? Potem z Tristanem poczuliśmy się, jakby był wystarczająco świeży, rzucił tylko 23 boiska [in the super regional]był na nogach kilka razy, ale czuliśmy, że jego dojrzałość i doświadczenie w tym środowisku w trzeciej grze, aby wysłać nas do Omaha, były właściwym wyborem.

Nie był to jednak łatwy wybór – Stevens odniósł tylko jedno zwycięstwo podczas startu, odkąd 19 marca zagrał w sezonie 7,0 inningów przeciwko Incarnate Word. Texas Tech, Stevens zaczął się zmagać po mocnym początku sezonu, nie zdołał odnotować odpadu, a jednocześnie pozwolił na siedem przejazdów przeciwko Red Raiders. Przeciwko TCU dwa tygodnie później Stevens przetrwał tylko 2,0 inningów po rezygnacji z sześciu przejazdów.

Po sobotniej porażce do Stan Oklahoma w Austin, gdy sezon sięgnął zenitu podczas przeboju Cowboys, Stevens wysłał inny tekst do Pierce’a, w którym powiedział swojemu trenerowi, że jest gotów przyjąć każdą rolę, aby pomóc drużynie wygrać. Stevens przeniósł się do bullpen, wracając do roli, która pomogła mu zdobyć przydomek „Strażak” wcześniej w jego karierze w Teksasie, w końcu uratował dwie gry i odniósł pierwsze zwycięstwo od sześciu tygodni, kiedy rzucił 3,2 rundy przeciwko Louisiana Tech w Austin Super Regionalny.

Niemniej jednak, gdy personel podjął decyzję o założeniu Stevens, Pierce napisał SMS-a do rodowitego Missouri, który dorastał jako fan Longhorns po obejrzeniu Vince’a Younga wygrywającego Różowa Miska przeciwko USC. Z kolei Stevens zadzwonił do rodziców, aby przekazać im dobrą nowinę.

„Właśnie dlatego wróciłeś” – powiedzieli mu.

Pierwszą przeciwnością, którą Stevens musiał przezwyciężyć w niedzielę, były dwa duże opóźnienia pogodowe – uderzenie pioruna w okolicy, które zepchnęło pierwsze boisko o ponad godzinę, a następnie opóźnienie spowodowane deszczem o prawie cztery i pół godziny, gdy przechodziły burze. okolice Greenville, zmuszając Stevensa do dwukrotnej rozgrzewki przed pierwszym rzutem.

„Szczerze starałem się znaleźć dobrą równowagę między byciem zamkniętym, a nie byciem zbyt zamkniętym” – powiedział Stevens o swojej mentalności podczas opóźnień.

W ciągu tych pięciu i pół godziny sztab trenerski pomógł Stevensowi utrzymać ciepłe i luźne ramię. Motywacja zadbała sama o siebie.

„Nie potrzebowałem wiele, aby dziś wieczorem zająć się stawką – tego właśnie chciałem” – powiedział Stevens.

Przed kolejnym głośnym i hałaśliwym tłumem na stadionie Clark-LeClair Stevens wiedział, że fani Piratów pomogą East Carolina wykorzystać każdy impet na swoją korzyść, więc celem było ograniczenie dużych inningów, które spowodowały piątkową porażkę i postawiły Teksas późny dołek 7-2 w sobotę przed powrotem, który rozpoczął się w siódmym inningu.

Ofensywa zrobiła swoją część, aby odetchnąć z tłumu, strzelając cztery przejazdy na szczycie pierwszej zmiany przed drugim opóźnieniem pogodowym, kiedy pierwszy baseman Ivan Melendez uderzył trzy rundy home run, a trzeci baseman Skyler Messinger miał singiel RBI .

I chociaż Stevens powiedział, że czuł się zamknięty od początku gry, przejście pierwszego inningu nie było łatwe dla rozrusznika z Teksasu, ponieważ usiłował zlokalizować swój ciężarek w strefie. East Carolina szybko to wykorzystała, rozpalając tłum dwoma singlami. Próbując walczyć z gwiazdą Piratów, Brysonem Worrellem, Stevens zrobił sobie przerwę, gdy Worrell wykonał szybką piłkę 3-0 i wybił ją na krótkie lewe pole jako pierwszy. Kolejna ofiara mucha dała Piratom bramkę, ale Stevens osiągnął cel przedmeczowy, polegający na ograniczeniu East Carolina do jednego przejazdu lub mniej w każdym inningu, z trzecim lotem kończącym pierwszy.

Kolejna duża inning przez Longhorns na płycie zapewniła Stevensowi jeszcze większe wsparcie podczas biegu, ponieważ Teksas zdobył pięć rund, aby objąć prowadzenie 9-1.

Kiedy Stevens jest w najlepszej formie, jego ciężarek i ślizgacz generują dużo groundoutów, znajdując się w strefie. W niedzielę, chociaż Stevens nie miał swojej najlepszej lokalizacji, Wschodnia Karolina nie była w stanie wykorzystać, ponieważ Stevens był wystarczająco dobry w pracy i z powodzeniem mieszał się w niektórych zmianach, zwłaszcza przeciwko dobrym leworęcznym uderzającym w składzie Piratów .

Po zezwoleniu na bieg w pierwszym inningu, Stevens obszedł błąd Melendeza w drugim oraz chód i singiel w trzecim. East Carolina dało pierwsze miejsce dwóm biegaczom w piątym inningu pełnym stępem i pojedynczym, ale Stevensowi udało się zmusić Lane’a Hoovera, najlepszego uderzającego Piratów, do podwójnej gry 4-6-3 i następnie wycofał się Worrell na parterze do Melendez na pełnym boisku. East Carolina ponownie zagroziła na szóstym miejscu, wygrywając dwa odpady i walkę, ale po raz kolejny Stevens był w stanie stanąć na wysokości zadania i wycofać się z drużyny ze słabym popoutem do trzeciej bazy.

Stevens odszedł z gry po rzuceniu 101 wyciągów w ciągu 6,0 inningów i umożliwieniu jednego przejazdu na pięć trafień z pięcioma skreśleniami i trzema chodami, osiągając dokładnie to, co zamierzał po powrocie do Teksasu – pomagając Longhornom wrócić do Omaha. Z pewną pomocą praworęcznego Travisa Sthele’a i Jareda Southarda, dokładnie tak się stało, gdy dwaj pomocnicy zamknęli Wschodnią Karolinę po ostatnich trzech rundach, pozostawiając wiernych fioletowi i złocie łagodne przejście do tego, co nie było dobrą nocą dla Piratów. .

„Myślałem, że Tristan wylał swoje serce na kopiec, jak i całą drużynę, ale to był wielki występ Tristana i ofensywnie daliśmy mu świetną poduszkę wcześnie” – powiedział Pierce.

I tak pomimo wszystkich słabych punktów w sezonie, który rozpoczął się tak obiecująco – No. 1 ranking, seria wygranych 11 meczów na początek roku – OmaHorns wracają do gry szkoła baseballowaziemia obiecana.

„Ten zespół jest stworzony do wszystkiego, co na nas rzuci. Wiemy o tym od początku sezonu z wszystkimi przeciwnościami, z którymi się borykaliśmy ”- powiedział Stevens. „Szczerze mówiąc, poradziliśmy sobie z tym dokładnie tak, jak byśmy sobie z tym poradzili – po prostu spokojni, zrelaksowani, rób to, co musieliśmy zrobić, włącz przełącznik z powrotem, kiedy musieliśmy tam wrócić i nadal wywieraj presję i to właśnie zrobiliśmy ”.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.