Tony La Russa

Tony La Russa
Zdjęcie: Obrazy Getty

Na szczęście dla Tony’ego La Russy przyśpiewki o jego zwolnieniu nie będą towarzyszyć mu w całym Chicago. Nawet gdyby Chicago Bulls grali teraz w finałach NBA, prawdopodobnie nie byłoby wystarczającej liczby fanów White Sox w grze, aby skandal rozbrzmiewał wystarczająco, by wywołać wirusowy moment. Ponadto dzieci La Russa nie są wystarczająco młode, aby grać w piłkę nożną w liceum w rejonie Chicago, więc nie grupa awanturniczych i niedojrzałych nastolatków którzy myślą, że są zabawniejsi niż są, mogą zacząć przed nim niewrażliwą pieśń.

Matt Nagy miał znacznie gorzej, gdy okrzyki przyszły do ​​​​niego jako trenera najpopularniejszej drużyny Chicago, The Bears. Był wrogiem publicznym Nie. 1 dla wszystkich z Kenosha w stanie Wisc. do Munster w stanie Indiana. Pewnie, że wyszedł wyzywająco i często nie do zniesienia, na tych konferencjach prasowych po meczu, ale fani i media na zmianę dodawali węgiel i płyn do zapalniczek do grilla, na którym go posadzili.

La Russa była na czele tych okrzyków w sobotę, podczas przegranej 11-9 dogrywki u siebie z Texas Rangers. The White Sox są daleko od polowania na playoffy z ukończoną nieco ponad jedną trzecią sezonu, ale zespół, który miał poprawić się po 93 wygranych w 2021 roku, był rozczarowaniem w 2022 roku. W tym momencie zeszłego sezonu White Sox mieli pół meczu wstecz od najlepszego ogólnego wyniku w Lidze Amerykańskiej. Mieli 15 meczów powyżej 0,500 i mieli różnicę plus-80 run. Dziś mają sześć meczów z powrotem w swojej dywizji, trzy mecze poniżej 0,500 i mają różnicę minus 54 przebiegów.

Z pewnością tęsknią za Lance’em Lynnem, Eloyem Jiménezem, a ostatnio Timem Andersonem. Nieobecność Lynna może tłumaczyć kilka ogromnych wyników, które postawiono przeciwko nim, ale w zeszłym sezonie White Sox byli bez Jiméneza i Luisa Roberta i nadal byli jedną z najlepszych drużyn w lidze. W tym sezonie White Sox mają czwartą najgorszą drużynę OPS+ w MLB. Nie udało im się dokonać kilku niezbędnych ulepszeń na polu, w drugiej bazie i w początkowej rotacji, ale La Russa nie pomaga.

Stał się wirusowy dla swojego kłopotliwa decyzja w zeszłym tygodniu przeciwko Los Angeles, aby celowo pokonać Trea Turnera, kiedy Turner przegrał 1-2 w liczeniu i został nagrodzony trzema przejazdami do domu Maxa Muncy’ego i porażką. Jednak nie był to jedyny zaskakujący ruch, jaki wykonał w tej serii. W poprzednim meczu umieścił w składzie Leury Garcíę jako lidera. Obecnie uderza .199 z imponującym 35 OPS +. White Sox jest w złej sytuacji z Andersonem na IL, ale jego następca – Danny Mendrick średnia 0,292, 118 OPS + – przynajmniej walczył w swoich dwóch meczach w serii jako lider. Odnotowywał trafienie w każdym meczu, strzelił gola i pojechał w jednym.

Nawet podczas przegranej w play-off White Sox z Houston Astros w zeszłym roku, La Russa podjęła kilka zaskakujących decyzji. Nie wyszedł do Michaela Kopecha z areny aż do trzeciego meczu i pozostawił walczących z początkowymi miotaczami w grze zbyt długo w serii do zwycięstwa pięciu.

Gdy Los Angeles Angels zwolnili Joe Maddona po serii przegranych 12 meczów, pojawiły się pytania, czy La Russa będzie następna i czy stanie się to w tym sezonie. Jerry Reinsdorf sprowadził La Russę z powrotem 10 lat po tym, jak ostatnio zarządzał drużyną MLB, a 35 lat po tym, jak Reinsdorf zwolnił go, gdy White Sox skończyło poniżej 0,500 dwa z trzech sezonów po wygraniu AL West w 1983 roku. La Russa kontynuował wygrać trzy World Series jako menedżer z Oakland A’s i St. St. Louis Cardinals i mają cztery ponad 100 sezonów zwycięstw.

Fakt, że Reinsdorf ma tak głębokie wrażenie, a White Sox wciąż ma szansę na play-off z Lynn, który ma wrócić we wtorek, Anderson rozpoczyna odwyk, a Jiménez wraca w pewnym momencie, nawet po niedawnym niepowodzeniu, to bardzo mało prawdopodobne, że La Russa wyjdzie przed końcem sezonu.

Nawet Nagy dotrwał do końca sezonu dla Bears. I miał prawie całą trzecią co do wielkości aglomerację w Stanach Zjednoczonych krzyczącą na niego, a nie tylko jedną stronę miasta.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.