Przesłanie od Toma Brady’ego wydaje się tym razem nieco inne – i trochę nie pasuje do jego charakteru.

To prawda, że ​​Brady już raz nas oszukał, przechodząc na emeryturę w tym okresie poza sezonem, co wydawało się pospieszną decyzją, zanim miesiąc później zdecydował się zagrać w sezonie 2022 NFL.

Ale w szczerym momencie w środę podczas „Dan Patrick Show” Brady przyznał, że płonąca jazda, która kiedyś go napędzała, zaczyna się zbliżać do końca, gdy zbliża się do swojego 45-letniego sezonu.

„Miałem apetyt na rywalizację i wkrótce zniknie” – powiedział Brady, zapytany, jak rozwinęła się jego decyzja o powrocie. „To znaczy, nie ma co do tego wątpliwości. Muszę po prostu naprawdę docenić czas, który mi pozostał, bo to niewiele”.

Czy to pierwszy raz, kiedy Brady przyznał, że jego jazda jest ograniczona? Być może robimy z tego zbyt wiele, ale Brady słynie z zamrożonego ust i powściągliwości, jeśli chodzi o to, by dać mu prawdziwy wgląd w swój sposób myślenia jako gracza.

Aby nikt nie martwił się, że jego głód wysycha przed sezonem lub w jego trakcie, Brady upewnił się, że czuł się „super konkurencyjny”, kiedy zdecydował się odwrócić swoje oryginalne projekty emerytalne.

– I trochę szalony – dodał.

Brady nie powiedział wprost Patrickowi, że to jego ostatni sezon w NFL z Tampa Bay Buccaneers. Ale trudno nie czytać w jego komentarzach na temat jego kariery, które nie są niczym innym, jak wskazówką, że to jego ostatni bieg.

Rozgrywający Tampa Bay Buccaneers Tom Brady mówi jak człowiek, który wie, że to jego ostatni sezon w NFL.  (Zdjęcie: Cliff Welch / Icon Sportswire za pośrednictwem Getty Images)

Rozgrywający Tampa Bay Buccaneers Tom Brady mówi jak człowiek, który wie, że to jego ostatni sezon w NFL. (Zdjęcie: Cliff Welch / Icon Sportswire za pośrednictwem Getty Images)

Tom Brady przyznaje, że w końcu będzie miał „bóle wzrostowe” jako nadawca

Dni Brady’ego po rozgrywce wydają się być dość rozplanowane. Ilekroć odwiezie knagi, będzie miał śliwkowy koncert z Fox. Ale Brady nie idzie drogą Drew Breesa i nie wchodzi do roli studia, zamiast tego zmierza prosto do pracy analityka gier, która jego zdaniem lepiej pasuje do jego doświadczenia do tego momentu.

„Byłem na każdym spotkaniu produkcyjnym od 22 lat, odkąd zacząłem grać w 2001 roku” – powiedział Brady. „Wiem, o co proszą ci goście, wiem, o co ich proszą i myślę, że to bardzo przypomina zespół, który wyrusza w trasę, aby przygotować się do meczu”.

To powiedziawszy, Brady przyznał, że spodziewa się kilku debiutanckich chwil w swojej nowej pracy.

„Jest dużo krzywej uczenia się… oczywiście będzie to zupełnie nowa kariera” – powiedział Brady. „To dla mnie nowa okazja, aby spróbować czegoś, nad czym będę ciężko pracować, aby być tak dobrym, jak to tylko możliwe, wiedząc, że dzień, w którym po raz pierwszy wejdę na plan, nie będzie moim najlepszym za chwilę.

„Będzie wiele bólów wzrostu i będę musiała nauczyć się być w tym naprawdę dobra”.

Czy Lis, która przekazała Brady’emu transakcję o wartości 375 milionów dolarów, komfortowo ze swoimi przyszłymi „bólami narastania”? Tak czy inaczej, nie mają wyboru.

Greg Olsen z Foxa wygląda na potencjalnego naturalnego w swojej ogłaszanej pracy, ale wciąż jest całkiem nowy w tej pracy. Tony Romo z CBS był pierwszym graczem, który stał się nadawcą, ale nawet jego gwiazda wydaje się wyblakła po gorącym starcie.

Brees wyraźnie pasował do swojej nowej roli w NBC, a Jason Witten z mocno wyśmiewanego analityka „Monday Night Football” wrócił do gry.

Nie każdy może to zrobić, nawet tak świetny QB jak Brady. Będzie musiał nieco bardziej otworzyć zawór na to, czym może się podzielić – z pewnością bardziej niż podczas spotkań z mediami. Pomyśl o wszystkich szalonych momentach w karierze Brady’ego w NFL, na których chciałbyś mieć konto z serum prawdy.

To może być trochę za dużo, ponieważ wywoływanie gier i robienie biografii, która mówi wszystko, to dwie zupełnie różne sprawy. Ale być może jego szczery moment „wkrótce minie” będzie zapowiedzią tego, jak Brady pracuje jako prezenter. Jeśli tak, być może czeka nas cholerne ujawnienie.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.