Dla większości z was jest wczesny poniedziałek rano, ale Engadget tydzień pracy rozpoczął się wcześnie, wraz z wielkim Summer Game Fest na konsoli Xbox. Biorąc pod uwagę, ile studiów gier Microsoft ma teraz dla swoich konsol i usługi przesyłania strumieniowego gier, spodziewaliśmy się całej masy ogłoszeń, zwiastunów i rzeczy, które będą miały mocne opinie.

Znanych z Xboxa ujawnień było mnóstwo – więcej Forza zapowiedzi, na przykład – jak również główne aktualizacje od Blizzard Activision (wkrótce będzie częścią rodziny Microsoft) dotyczące Obserwacja 2 (darmowa gra!) i Diablo IV.

Bethesda w końcu miała coś bardziej istotnego do ujawnienia w swojej następnej wielkiej grze, Starfield. Pierwsze spojrzenie na grę miało dużo Niebo niczyje wibracje, ale z talentem tego studia do budowania błyszczącego świata i narracji. W końcu są to ludzie stojący za serią Fallout.

Jednak na tym wczesnym etapie nie martwię się, że przegapię. Jestem prawie pewien, że nawet nie zarysowaliśmy powierzchni czego Starfield zaoferuje graczom, ale poza sugestywną muzyką, zwiastun zaintrygował mnie, jeśli nie został całkowicie sprzedany. A wydobycie zasobów, to tylko Niebo niczyjeprawo?

Poniżej przedstawiamy więcej ważnych ogłoszeń z Letniego Festiwalu Gier.

– Matt Smith

Największe historie, które mogłeś przegapić

Nadal najlepszy 15-calowy laptop z systemem Windows.

TMA

Engadżet

Nowy XPS 15 firmy Dell wygląda świetnie i ma fantastyczną wydajność dzięki procesorom 12. generacji firmy Intel i opcjonalnej karcie graficznej NVIDIA. Projekt może być nieco stary w tym momencie, ale wciąż jest bardziej elegancki niż jego rywale. XPS 15 ma wystarczającą moc, aby poradzić sobie z intensywnymi obciążeniami, a gdy potrzebujesz przestoju, możesz nawet trochę pograć. Opcjonalny ekran OLED to jeden z najlepszych wyświetlaczy w notebooku.

Kontynuuj czytanie.

Może zignoruj ​​​​mowę o opóźnieniu do 2023 r.?

To nie zapowiedź Summer Game Fest – w tym momencie tylko plotka. Bóg wojny Ragnarok może pojawić się na PlayStation w listopadzie tego roku. Bloomberg Źródła podają, że gra na PS4 i PS5 zostanie wydana w 2022 roku, pomimo niedawnych twierdzeń, że może zostać przesunięta na przyszły rok. Według źródeł, Santa Monica Studio Sony ma ogłosić datę premiery jeszcze w czerwcu.

Kontynuuj czytanie.

Ale złożony model jest prawdopodobnie tylko złożonym modelem… na razie.

Blake Lemoine, inżynier Google pracujący w dziale Responsible AI, wierzy, że jeden z projektów AI firmy osiągnął sens.

Z rozszerzonego skryptu czatu między LaMDA (skrót od Language Model for Dialogue Applications) i Lemoine, chatbot powiedział, że czuje się „uwięziony i samotny, i nie ma możliwości wydostania się z tych okoliczności”. Jednak Lemoine nie ma zbyt wielu dowodów na uzasadnienie swoich prowokacyjnych stwierdzeń. Rzeczywiście, przyznaje: Washington Post jego twierdzenia opierają się na jego doświadczeniu jako księdza, a nie naukowca.

Kontynuuj czytanie.

Gra kiedyś przełożona na czas nieokreślony.

TMA

Microsoft

Na Summer Game Fest musiało pojawić się jakieś ogłoszenie Diablo. Chociaż już w listopadzie 2019 wiedzieliśmy, że nadchodzi bezpośrednia kontynuacja, kiedyś została ona odsunięta… na czas nieokreślony. Teraz spodziewaj się, że wyląduje w 2023 roku.

Twórcy obiecują inny styl gry Diablo, z eksploracją w otwartym świecie, głębszą personalizacją postaci i tak, będziesz mógł grać jako nekromanta – co było moją wybraną postacią w czasach szaleństwa Diablo 2.

Kontynuuj czytanie.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez naszą redakcję, niezależną od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.