Ci, którzy przewodniczą US Open, zasugerowali golfistom, którzy zapisali się do rebeliantów LIV Golf Series może zostać zbanowany w przyszłych inscenizacjach tego ważnego turnieju.

Byli mistrzowie US Open Dustin Johnson, Martin Kaymer i Bryson DeChambeau należą do tych, którzy zostali zbanowani przez Wycieczka PGA po zaangażowaniu w Arabię ​​Saudyjską – poparta ucieczką. Temat ten zdominował dyskusję w przededniu trzeciego turnieju męskiego w tym roku w Country Club na Brookline. PGA Tour nie ma bezpośredniej władzy nad US Open, ale relacje w ekosystemie golfa są silne.

Zapytany, czy może wyobrazić sobie scenariusz w przyszłości, w którym grupa LIV zostanie zablokowana przed My otwarci udział dyrektor naczelny USGA, Mike Whan, powiedział: „Tak”. Poproszony o rozwinięcie tego stanowiska, Whan powiedział: „Właśnie odpowiedziałem na pytanie:„ Czy mogę przewidzieć dzień? Tak, mogłem przewidzieć dzień. Czy wiem, jak wygląda ten dzień? Nie, nie wiem.

„Szczerze mówiąc, to, o czym rozmawiamy, było inne dwa lata temu, a dwa miesiące temu było inne niż dzisiaj. Robimy to od 127 lat, więc myślę, że nasza trójka i wszyscy inni, z którymi pracujemy, musimy spojrzeć na to z perspektywy długoterminowej i zobaczyć, dokąd zmierzają te rzeczy, abyśmy nie byli odruchami reakcja na to, co robimy.

„Ale pytanie brzmiało: ‘Czy wyobrażasz sobie dzień, w którym niektórym ludziom, którzy robią różne rzeczy, trudniej będzie dostać się do US Open?’ Mógłbym. Czy to będzie prawda? Nie wiem, ale zdecydowanie mogę przewidzieć ten dzień.”

Whan ujawnił, że USGA późno rozważyło uniemożliwienie golfistom LIV gry w 122. inscenizacji US Open, ale ostatecznie uznało to za niesprawiedliwe i niepraktyczne. „Przeprowadziliśmy te mistrzostwa, zadając sobie pytanie, czy ci ludzie zdyskwalifikowali się z 2022 roku? [US] Otwarty? Wierzyliśmy, że odpowiedź brzmi „nie” i taką decyzję podjęliśmy.

“Rozumiem; to historia wiadomości. Nie uciekniemy od wiadomości. Musieliśmy podjąć trudne decyzje, z którymi nie wszyscy się zgadzają. Dokąd to pójdzie, nie wiem ”.

Ci gracze, którzy uczestniczyli w saudyjskim schemacie, spotkali się z ostrą krytyką organizacji utworzonej przez rodziny niektórych osób zabitych w zbrodni 11 września. List, stwierdzając, że ci gracze „wyprzedali nas”, został wysłany do agentów Johnsona, DeChambeau, Phila Mickelsona, Patricka Reeda i Kevina Na. Wszyscy są na tym polu US Open.

„Mamy pełne wsparcie dla rodzin z 11 września” – powiedział Whan. „Słuchaj, wszyscy jesteśmy Amerykanami, a jeśli ktoś nie pamięta tamtego dnia, wstydź się. To żyje i ma się dobrze w mojej głowie. Pamiętam, gdzie byłem, co robiłem, z kim rozmawiałem, kiedy wleciał pierwszy samolot. Straciliśmy kilku sąsiadów. Ale jeśli chodzi o USGA i te mistrzostwa, to była decyzja, którą musieliśmy podjąć tydzień temu i to jest decyzja, którą podjęliśmy ”.

Oczekuje się, że R&A zastosuje tę samą politykę wobec osób zwolnionych z udziału w Otwartych Mistrzostwach, które odbędą się w przyszłym miesiącu w St Andrews. Bardziej interesujące jest to, jaką pozycję zajmie DP World Tour, dawniej European Tour, w odniesieniu do Scottish Open. Wycieczki DP World i PGA działają w sojuszu strategicznym.

Fundusz nagród US Open wzrósł do 17,5 mln USD. Zwycięzca w niedzielę odejdzie z czekiem o wartości 3,15 mln $. „To, co robimy w US Open, staramy się, aby gracze ubrudzili każdy klub w swojej torbie”, powiedział John Bodenhamer, główny oficer mistrzostw USGA. „Chcemy zbadać każdy aspekt ich gry. Więc kiedy wygrywają US Open, jest to coś wyjątkowego ”.

Rory McIlroy, który stara się zdobyć piąty główny tytuł prawie osiem lat po swoim czwartym, przybywa do Massachusetts świeżo po zwycięstwo w Canadian Open. Anglik Matt Fitzpatrick wygrał mistrzostwa Stanów Zjednoczonych dla amatorów w 2013 roku.

Małe greeny oznaczają, że premia jest kładziona na celność strzału zbliżeniowego. „Modlimy się, że to się zmieni” – powiedział Whan w odniesieniu do tak niewielkiego skupienia się na samym turnieju podczas przygotowań.

Powodzenia z tym.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.