Udostępnij ten artykuł

Three Arrows Capital Su Zhu i Kyle’a Daviesa jest jednym z najbardziej szanowanych funduszy hedgingowych na rynku kryptowalut.

Su Zhu mówi głośno

Współzałożyciel Three Arrows Capital, Su Zhu, przerwał milczenie po tym, jak w społeczności kryptograficznej rozeszły się pogłoski, że firma może mieć problemy z płynnością.

The popularny trader wysłany tajemniczy tweet na początku środy sugerował, że Three Arrows Capital szuka rozwiązania problemu, z którym się boryka. „Jesteśmy w trakcie komunikowania się z odpowiednimi stronami i jesteśmy w pełni zaangażowani w rozwiązanie tego problemu” – napisał Zhu, wywołując lawinę wspierających wiadomości od takich jak Cobie, Bizantine General, satsdart i innych członków społeczności kryptograficznej.

Pogłoski o możliwych problemach firmy pojawiły się jako pierwsze na Crypto Twitter we wtorek i rozłożone w ciągu dnia. Niepotwierdzone doniesienia twierdzą, że firma mogła przeoczyć wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego i doświadczyć likwidacji z powodu niedawnego załamania na rynku kryptowalut. Plotki pojawiły się zaledwie kilka godzin po tym, jak Celsius wstrzymał wypłaty klientów, ponieważ stanął w obliczu tego, co powszechnie uważa się za własny kryzys płynności.

Three Arrows Capital to jeden z odnoszących największe sukcesy funduszy hedgingowych na świecie. Po uruchomieniu w 2012 roku, stał się wielomiliardowym przedsiębiorstwem, które stało się znane ze swoich proroczych rozmów handlowych, napędzając Zhu i jego długoletniego partnera, Kyle’a Daviesa, do statusu krypto-celebryty.

Przez cały 2021 r. Three Arrows Capital stało się znane z forsowania tak zwanej tezy o „supercyklu” i popierania alternatywnych projektów warstwy 1, takich jak Solana, Avalanche i Terra, przed ich parabolicznymi rajdami. Od tego czasu Terra spadła do zera, a Solana i Avalanche spadły o około 86%. Co ciekawe, Zhu usunął ostatnio wiele odniesień do Solany, Avalanche, Terra, Ethereum i NEAR ze swojej biografii na Twitterze, a także usunął swoje konto na Instagramie.

Three Arrows Capital nie opublikowało jeszcze oficjalnego oświadczenia w odpowiedzi na pogłoski, a ani Zhu, ani Davies nie odpowiedzieli na Odprawa kryptowalut ”s prośba o komentarz według czasu prasy.

Ta historia się łamie i będzie aktualizowana w miarę pojawiania się dalszych szczegółów.

Ujawnienie: W momencie pisania tego tekstu autor tego artykułu był właścicielem ETH, NEAR i kilku innych kryptowalut.

Udostępnij ten artykuł

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.