Symbol zastępczy podczas ładowania działań artykułu

Problem z Ostatnia podróż Stephena Strasburga na listę kontuzjowanych jest to, że wysyła umysł w niewygodne, przerażające miejsca, nawet jeśli nie wiemy dokładnie, co się dzieje. Przypomnij sobie o tym, gdy czekamy na więcej informacji na temat jego najnowszego problemu zdrowotnego, który nastąpił później jego jedyny początek 2022co przyniosło jego całkowitą liczbę inningów rozrzuconych odkąd został MVP World Series 2019 do 31⅓. Może wszystko będzie dobrze. Może wszystko się ułoży.

Ach, chodź. Nie tak działa umysł sportowy Waszyngtonu, prawda? Mimo wszystkich wzlotów w stolicach i pucharze w 2018 r. oraz zakończonej walce Nationals w 2019 r. wydaje się, że jest więcej takich momentów, jak poniedziałek, kiedy menedżer krajowy Dave Martinez ogłosił, że Strasburg powróci na listę kontuzjowanych i otrzyma rezonans magnetyczny. Gdy mózg skręca w dół, nie jest nierozsądne znaleźć dno, na którym czekają paraliżujące pytania: Will Strasburg kontrakt siedmioletni, 245 mln USD uchodzić za jednego z najgorszych w historii baseballu? We wszystkich sportach?

Jeśli odpowiedź na te dwa pytania brzmi „tak”, to następująca odpowiedź niesie ze sobą potencjał jeszcze większej katastrofy: czy Nationals, z rocznym zobowiązaniem 35 milionów dolarów na miotacza, który obecnie nie może miotać, może zbudować konkurencyjny spis wokół tego martwego ciężaru?

A jeśli odpowiedź na że jest jakąś wersją „Nieprawdopodobne”, wtedy uczciwe staje się rozważenie kolejnego bolesnego kroku w tej niekończącej się grze „jeśli-to-to-to”: czy Juan Soto da się przekonać do pozostania, nawet jeśli nie ma gwarancji, kiedy lub jeśli co roku rywalizuje na postseason znowu będzie realistyczna?

Jakie masz pytania dotyczące porażki Stephena Strasburga? Zapytaj posta.

Jeszcze nas tam nie ma. Ale mentalne potknięcie się po tym śliskim zboczu jest zarówno naturalne, jak i przerażające. To drużyna zajmująca ostatnie miejsce, która prawie na pewno zajmie ostatnie miejsce. Jeden z kawałków, który mógłby być częścią rozwiązania, znów jest na lodzie. Nawet przy wszystkich niewiadomych trudno jest zobaczyć szklankę do połowy pełną.

I to nie tylko z powodu lokalizacji Strasburga. To z powodu tego, gdzie był. To już 15. podróż na listę kontuzjowanych w karierze Strasburga. Te kontuzje przerwały 10 z 13 sezonów w Strasburgu.

Jeśli wydaje się, że zawsze jest czymś, to dlatego, że zawsze jest czymś. Pełna księgowość? Usiądź i usiądź wygodnie. To zajmie trochę czasu.

Strasburg został wyleczony z następującymi dolegliwościami, w porządku chronologicznym, począwszy od 2010 roku: zapalenie prawego barku, nadwyrężenie zginacza prawego przedramienia (które doprowadziło do operacji Tommy’ego Johna), łagodne nadwyrężenie łydki, ucisk szyi, nadwyrężenie skośne lewego cholewki, nadwyrężenie pleców, bolesność prawego łokcia, ucisk nerwu prawego łokcia, zapalenie prawego barku, ucisk nerwu szyjnego, zapalenie nerwu prawego cieśni nadgarstka, zapalenie prawego barku (znowu), a nadwyrężenie szyiregeneracja z operacja ujścia klatki piersiowej – i wreszcie, z czym ma teraz do czynienia. Eksperci ortopedycznej medycyny sportowej mogliby używać samego jego ciała, aby uczyć wartości kariery zawodowej.

Wyciąganie wniosków z tej stwórz własną sałatkę dolegliwości jest najeżone. Jednym rzucaniem jest jednak pomysł, że Strasburg jest w jakiś sposób wątły w konstytucję. Jego ciało raz po raz go zawiodło, do tego stopnia, że ​​można się zastanawiać nad jego przyszłością. Ale spójrz mu w oczy i posłuchaj frustracji w jego głosie, gdy omawia swoje niepowodzenia, a jasne jest, że nie rozważa ich tylko w kontekście swojej kariery. Rozważa je w kontekście trajektorii jedynej marki, w której kiedykolwiek grał – i, najprawdopodobniej, kiedykolwiek będzie grał.

To z zeszłego miesiąca, po jego pierwszy odwyk w klasie A Fredericksburg – myśląc o stanie drużyny, dla której nie był w stanie rozbić.

„Myślę, że łatwo jest mi włożyć to wszystko w siebie, myśląc, że„ OK, nie gramy dobrze, ponieważ nie jestem zdrowy ”- powiedział. „Miałam zbyt wiele bezsennych nocy, myśląc o tym”.

To, od rozmowa, którą odbyliśmy podczas ostatniego wiosennego szkolenia: „Zmęczyłem się, próbując wymyślić, jak będzie wyglądać przyszłość, a nie mam kryształowej kuli”.

Stephen Strasburg wróci na listę kontuzjowanych już po jednym starcie

To po finałowy start 2018kiedy zrobił dwa przejazdy na IL i był ograniczony do 22 startów: „Wygląda na to, że każdego roku jest coś innego i najwyraźniej jestem tym dość zmęczony”.

Przez te wszystkie lata, odkąd został wybrany jako pierwszy w klasyfikacji generalnej w drafcie 2009, od czasu jego debiutu „Strasmas” w 2010 roku – 14-strzałkowej deklaracji, która wciąż jest jednym z pięciu najlepszych wydarzeń sportowych, jakich byłem świadkiem na żywo – my tak naprawdę nie znam go jako osoby. Jest zamknięty w sobie, a nawet nieśmiały i chociaż jego poziom komfortu w Waszyngtonie wzrósł wykładniczo – do tego stopnia, że ​​jego pozasezonowe wyjazdy do rodzinnego San Diego są rzadsze – nie wpuścił nas tak, jak inni. Bryce Harper, Ryan Zimmerman i Max Scherzer mają wyraźnie różne osobowości. Ale w swoim czasie każdy z nich ujawnił wystarczająco, że ich związek z fanami był związany nie tylko z występami na boisku, ale także z tym, jak się zachowywali i prezentowali poza nim.

Strasburg jest inny. Mimo to te stare cytaty powyżej – i inne podobne do nich, z poprzednich sesji omawiających inne kontuzje – powinny odrzucić nieodpowiedzialny pomysł, że jest szczęśliwy, mogąc odebrać swoje ogromne czeki, niezależnie od tego, czy ponownie rzuca, czy nie. Żeby było jasne: dostaje pieniądze, bo tak działają kontrakty na baseball. Ale nie robi tego z podniesionymi stopami i Mai Tai na podłokietniku swojego leżaka. Doprowadza go to do szaleństwa.

Co po prostu stawia go na równi z fanami, którzy nie mają pojęcia, co przyniesie przyszłość. The Nationals wierzą, że ich system obejmuje graczy, którzy pomogą im walczyć w nadchodzących sezonach. Ale kolektyw musi je nosić, ponieważ każdy indywidualny przypadek nie ma żadnej gwarancji. Carter Kieboom i Victor Robles mogą służyć jako przestroga, powiedzmy, Cade Cavalli lub Dom Brady. Postępuj ostrożnie w odniesieniu do ich długoterminowych prognoz, tak jak rozsądnie jest postępować ostrożnie, jeśli chodzi o wkład Strasburga.

To dużo do ogarnięcia. Stephen Strasburg jest głównym powodem, dla którego Nationals wywieszają flagę World Series na polu w Parku Narodowym. Ale gdy 2022 idzie naprzód bez niego, naturalne jest zastanawianie się, czy następne kilka sezonów Nats może być wypełnione nadzieją. Kiedy rzuca, jest genialny. Po raz piętnasty w swojej karierze nie rzuca. Trudno dostrzec światło w tunelu, który wydaje się wydłużać z tygodnia na tydzień.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.