Super Smash Bros.  Ostateczny zrzut ekranu przedstawiający protagonistę Kingdom Hearts, Sorę, która sera ze swoim Kluczem Królestwa zawieszonym na prawym ramieniu.

Sora, bohaterka Square Enix Królestwa Serca serial, był dodane do mash-up brawlera Nintendo Super Smash Bros. Ostateczny ostatni październik, zdobywając wyróżnienie jako ostatni dodatek do ogromnego składu gry. To była krzepiąca zapowiedź dla fighterem, który jest naprawdę fajny do grania. Chociaż wielu uważało za zaskakujące, że Disney zaakceptował crossover, to w rzeczywistości to Nomura, a nie Dom Myszy, miał zastrzeżenia do włączenia Sory. Może te wielkie dupy stopy były zimne.

W a Informator gry wywiadNomura mówił o Square Enix Kingdom Hearts IVbrak Final Fantasy osobistości w grze, popularność oryginału Królestwa Serca postacie i jak Sora znalazła się w Ostateczny.

Czytaj więcej: Masahiro Sakurai wyjaśnia, jak pojawiła się Sora Super Smash Bros. Ostateczny

Nomura został zapytany o jego uczucia Królestwa Serca„wzrost popularności po dodaniu Sory do” Super Smash Bros. Ostateczny ostatni rok. Nomura powiedział, że chociaż był „bardzo szczęśliwy”, że bohater w dużych butach pojawił się w walce gry, w rzeczywistości był „bardzo wybredny” w kwestii włączenia Sory.

„Oczywiście byłem bardzo szczęśliwy, że mogliśmy sprawić, by Sora pojawiła się w Rozbić Bros. Ostateczny”, powiedział Nomura. „Większość opinii, gdy Sora była [announced] dla Rozbić Bros. Ostateczny brzmiało: „Nie mogę uwierzyć, że Disney zgodził się, aby był w tej grze”. Za kulisami byłem bardzo wybredny jeśli chodzi o jego wygląd w Rozbić Bros.. Disney był tym, który mówił: „Śmiało! To świetna okazja”. Pomyślałem, że trudno będzie to zrobić, ponieważ może to kolidować z ustaloną tradycją w Królestwa Serca i światy Disneya, więc była to okazja, którą musiałem bardzo dokładnie rozważyć. Po zobaczeniu, jak wszyscy byli szczęśliwi witając Sorę? Rozbić Bros. OstatecznyCzuję, że efekt końcowy był naprawdę świetny.”

To jest sprzeczne z tym, co wielu podejrzewało:i był największą przeszkodą w doprowadzeniu Sory do Rozbić: Sam Disney. Wielu zakładało, że ponieważ Disney ma imadło na swoim IP, posiadacz Keyblade nie będzie mógł walczyć u boku ikon Nintendo, takich jak Bowser i Mario. Nawet Rozbić Bros. twórca Masahiro Sakurai powiedział w jego październikowa edycja 2021 r Tygodniowy Famitsu kolumna że bariery w dotarciu do Sory brawlery były „dość wysokie”. A jednak oto jesteśmy. Sora jest w i konsekwentnie plasuje się w czołówce listy poziomów.

Czytaj więcej: Sory Rozbić Ujawnij, że zapomniałeś przynieść Disneya

Nomura poruszył także inne aspekty Królestwa Serca w długim wywiadzie. Przyznał, że był zachwycony tym, jak popularne postacie z wpisów lubią 358/2 dni oraz Narodziny przez sen mówili, że możliwe jest, że ich historie będą kontynuowane „w przyszłych możliwościach”. Tylko nie teraz, ponieważ Sora jest głównym bohaterem obu Kingdom Hearts IV i franczyzy jako całości. Wyjaśnił również brak Final Fantasy osobowości w ostatnich Królestwa Serca gier, tłumacząc, że te Final Fantasy postacie zostały uwzględnione we wcześniejszych wpisach, ponieważ pomogły fanom poznać i zrozumieć oryginał Królestwa Serca znaki lepiej.

„Teraz jest tak wiele oryginalnych postaci z Królestwa Serca które są tak bardzo lubiane, a ludzie chcą zobaczyć więcej tych postaci ”- powiedział Nomura. “Z Kingdom Hearts IIIskoro mieliśmy tak wiele oryginalnych Królestwa Serca postaci, trudno było znaleźć miejsce na więcej Final Fantasy postacie. Staramy się znaleźć dla tego odpowiednią równowagę. Wiem, że niektórzy fani byli tym zaniepokojeni, nie byli zbyt szczęśliwi i chcieli zobaczyć więcej Final Fantasy postacie. To jest coś, o czym zdecydowanie myślimy. Ale biorąc pod uwagę samą liczbę oryginalnych postaci, które mamy teraz, trudno powiedzieć, jaka będzie dokładna równowaga i jak to się rozegra Kingdom Hearts IV”.

Było kilka innych szczegółów, o których mówił Nomura Kingdom Hearts IVw tym widząc „codzienne rutyny” Sory, możliwość Kingdom Hearts IIpowraca system dowodzenia reakcją, potwierdzenie, że w nadchodzącej grze będą „światy Disneya” i jego ulubione cliffhangery. (To OG Królestwa Serca„zakończenie i ujawnienie Luxu” Kingdom Hearts III.) Nomura powiedział również, że jeśli fani chcą dowiedzieć się więcej o Kingdom Hearts IVpowinni rozważyć wypróbowanie gry mobilnej Kingdom Hearts – brakujące ogniwoktóry w tym roku doczeka się zamkniętej bety na Androida i iOS.

„Najłatwiejszy sposób na uzyskanie większej ilości nowych informacji i wskazówek Kingdom Hearts IV będzie pierwszy grać Brakujący link”, powiedział Nomura. „Będzie też więcej tajemnic, niezwiązanych z Kingdom Hearts IV konkretnie, ale tylko w całej serii. Również niektóre postacie, które pojawiają się w Brakujący link są przywiązani do Kingdom Hearts IV. To wszystko, co naprawdę mogę teraz powiedzieć.”

Jeśli jesteś fanem Królestwa Serca i chcesz wiedzieć, co się dzieje z następnym wpisem, powinieneś przeczytać to Informator gry wywiad. To całkiem fascynujące.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.