Raport z praktyki: Podania Lamara Jacksona mają więcej zip; Obserwacje z 10 dnia 1 na miniobozie – Ryan Mink

Drugi rok poza linebackerem, Daelin Hayes, kontynuował swój mocny start od zorganizowanych działań zespołowych, pękając z krawędzi, by zdobyć niedoszły worek w pierwszym meczu na pełnym boisku 11 na 11.

Bezpieczeństwo debiutantów, Kyle Hamilton, nadal pokazuje swój ogromny potencjał, gdy szybko złamał się po rzucie z zewnątrz od Tylera Huntleya za przechwycenie przy pierwszym przejeździe. Huntley nie zauważył nadchodzącego Hamiltona i stanął przed uciekającym Tylerem Badiem.

Szeroki odbiornik James Proche II był aktywny i miał ładne chwyty jeden po drugim, jeden na lotkę nad środkiem od Huntley, a następnie chwyt z wyskoku na wysokim rzucie w następnej grze.

Drugi rok skrzydłowy Tylan Wallace złapał drugiego roku obrońcę Brandona Stephensa podwójnym ruchem, który pozostawił go szeroko otwartym na długie podanie przy przyziemieniu.

Dodatek wolnego agenta Kyle Fuller dołączył do narożnika i prawie został przechwycony w tylnej części strefy końcowej na Huntley, przecinając trasę Wallace’a.

Ravens QB Lamar Jackson powraca: „Mając nie. 8 z powrotem, wszystko jest podniesione ‘ -Jef Zrebiec

Bowser i Ojabo nadal nie ćwiczą i Odafe Oweh nie biorąc udziału w ćwiczeniach całego zespołu po operacji barku poza sezonem, młodzi zawodnicy Ravens otrzymują lwią część powtórzeń. Jeremiasz Księżyc, niedoświadczony nowicjusz z Florydy, wykorzystał większość z nich, przybijając Jacksona do worka w jednej grze. To skłoniło jego kolegów z drużyny defensywnej do jednoczesnego powiedzenia „Muuuuuu”.

Koniec obronny Justin Madubuike miał swój sposób z zestawem dla początkujących Daniel Faalele na jednym powtórzeniu, z łatwością pokonując czwartego picka na zewnątrz i zdobywając wolny bieg na rozgrywającym. Jak to robił czasami w OTA, Faalele wydawał się zmagać z upałem. Spędził sporo czasu podczas ćwiczeń na uboczu z członkiem sztabu szkoleniowego zespołu.

Jones, nowicjusz z trzeciej rundy, nie ustępował i pacnął Anthony Brown przejść na ziemię. Po skomentowaniu nieobecności Pierce’a i zakończenia umowy Wolfe’a, Harbaugh pochwalił kilku swoich młodych defensywnych żołnierzy, w tym Jonesa i Broderick Waszyngton. Kruki wierzą, że mają solidne młode figury na froncie defensywnym.

Lamar Jackson wygląda solidnie w pierwszej praktyce dla kruków – Todd Karpovich

To oczywiste, że Jackson ciężko pracował w tym poza sezonem, ponieważ jego podania były ciasne i miał kilka ukończeń, aby wyrównać Marka Andrewsa i podanie przyziemienia do Rashoda Batemana podczas ćwiczeń w czerwonej strefie.

„Widać, że dużo rzuca” – powiedział trener Ravens, John Harbaugh.

Jackson rzucił parę przechwytów, by chronić Tony’ego Jeffersona, ale poza tym miał produktywny dzień.

Ravens QB Lamar Jackson wraca do ćwiczeń; DT Michael Pierce wśród nieobecnych na obowiązkowym miniobozie – Jonas Shaffer

Pierce, który nie był obecny na trzech wolontariackich praktykach otwartych dla reporterów w Owings Mills, podpisał trzyletni kontrakt o wartości 16,5 miliona dolarów z Krukami w marcu. Powód jego nieobecności we wtorek jest niejasny.

Również nieobecni we wtorek byli obrońcy JK Dobbins (kolano) i Gus Edwards (kolano); lewy wślizg Ronnie Stanley (kostka); defensywny liniowy Derek Wolfe (biodra); zewnętrzni obrońcy Tyus Bowser (ścięgno Achillesa) i David Ojabo (ścięgno Achillesa); narożny Marcus Peters (kolano); i bezpieczeństwo Ar’Darius Washington (stopa). Nikt nie uczestniczył w treningach zespołu przez ostatnie trzy tygodnie.

Cornerback Iman Marshall, który opuścił sezony 2020 i 2021 z podartymi listami ACL, wrócił na boisko.

Ranking linii defensywnych NFL 2022: Los Angeles Rams zajmuje pierwsze miejsce, Tampa Bay Buccaneers lądują na nr. 5 – Ben Linsey

Poziom 3: Solidne, wszechstronne fronty obronne

18. KRUKI BALTIMORE

Baltimore dodał trochę rozmiaru do wnętrza za pomocą Michael Piercezwrot w wolnej agencji oprócz redagowania Travis Jones poza UConn. Obaj powinni pomóc wzmocnić ich obronę biegową obok Calais Campbell oraz Justin Madubuike.

Sufit tej grupy opiera się na obronie krawędzi z drugiego roku Odafe Owehpoprawa. Oweh miał solidny debiutancki sezon zarówno w biegu, jak i podawaniu, kończąc rok z oceną 67,9 PFF. Wchodzi w sezon 2022 jako najlepsza opcja Kruków poza krawędzią i będzie polegał na generowaniu presji na obronę, której brakuje zaawansowanych opcji podań.

Top 100 graczy NFL 2022: Aaron Donald nowy numer 1, ponieważ Barany mają trzy z najlepszych 10; Aaron Rodgers Nie. 2 – Pete Prisco

30. Mark Andrews

BALTIMORE KRUKI TE

W zeszłym sezonie prowadził wszystkie tight end w połowach i jardach. Ugruntował swoją pozycję w elicie ciasnej pozycji w NFL, a w wieku 26 lat ma przed sobą dużo dobrego futbolu.

34. Lamar Jackson

BALTIMORE KRUKI QB

Jackson był ograniczony do 12 meczów w zeszłym sezonie z powodu COVID-19 i kontuzji, i nie miał sezonu, którego wielu się spodziewało. Rzucił 16 podań przy przyziemieniu i 13 typów, a jego pędzące liczby nie były tak dobre. Próbuje zawrzeć długoterminową umowę, co myślę, że nastąpi, ale musi wrócić do swoich sposobów MVP w tym sezonie.

100. Marcus Williams

BALTIMORE KRUKI FS

Jest asekuratorem, który gra głównie na środku boiska, co zrobi dla Kruków. Ma dobre umiejętności gry w piłkę i wyrósł na dobrego napastnika, co pomogło mu zdobyć kontrakt jako wolny agent od Świętych.

WYRÓŻNIENIE:

Marlon Humphrey, CB, Baltimore Ravens

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.