GREEN BAY – W czwartkowe popołudnie Rashan Gary spakuje walizki i wyruszy z Green Bay. Po zakończeniu pozasezonowych treningów Packersów i nic w kalendarzu do 27 lipca, Edge rusher będzie oficjalnie na wakacjach… przez cztery dni.

„Wrócę do pracy w poniedziałek” – powiedział Gary podczas otwartej szatni w tym tygodniu.

Te tygodnie między końcem OTA a rozpoczęciem obozu treningowego (raport weteranów 26 lipca) to ostatnia okazja dla graczy na relaks w przypadku braku harmonogramów i treningów oraz męczących treningów. Podczas gdy wielu będzie utrzymywać treningi i treningi, aby nie wrócić do formy, istnieje również zrozumienie, że jest to przerwa letnia.

Ale nie dla Rashan Gary.

„Ludzie mówią o tym, że chcą być świetni, chcą być najlepsi” – powiedział Gary. „Są pewne rzeczy, które musisz zrobić. To styl życia. Nie możesz po prostu powiedzieć „och, chcę być dobry” i nie wkładać w to pracy. Ciężka praca się opłaca i wkładam w nią pracę.”

Packers poza linebackerem Rashanem Gary (52) świętuje swój worek z rozgrywającym San Francisco 49ers Jimmy Garoppolo podczas styczniowego meczu play-off.

To lekcja, której Gary nauczył się od urodzenia, kiedy jego mama i siostra poświęciły się, by go wychować. Chciał im tylko podziękować, zapewniając, więc pozostanie na dodatkowy tydzień treningów w miarę wzrostu upałów to niewielka cena do zapłacenia.

„Jestem bardzo wdzięczny, że organizacja dała mi szansę, ponieważ wszystko, czego chciałem, to zapewnić im” – powiedział. „Więc dostałem to. Dostałem tę szansę i szansę i to wszystko, czego chciałem ”.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.