Z 2022 Projekt NBA szybko zbliża się, Sixers mieć kilka żelazek w ogniu.

Ich duża lista rzeczy do zrobienia obejmuje praca nad kontraktem Jamesa Hardena, rozpoznawanie potencjalnych perspektyw z nr. 23 wybór, badanie zleceń typu draft day trade back, i najwyraźniej sprawdzają przynajmniej temperaturę rynku handlowego u kilku weterynarzy z zespołu.

Według raportu z Keith Pompejusz z Pytający z Filadelfii:

„Wiele ligowych źródeł twierdziło, że zespół ocenia zainteresowanie zespołu Tobiasem Harrisem, Matisse Thybulle, Furkan Korkmaz i Shake Milton, oprócz potencjalni partnerzy handlowi dla Danny’ego Greena i No. 23 wybór.

Sixers próbują ocenić rynek i zobaczyć, co mogą uzyskać dla graczy i wybrać opcję draftu, podało jedno ze źródeł. Takie podejście jest częścią ich wysiłków zmierzających do zebrania informacji i sprawdzenia, jakie transakcje mogą zadziałać, gdy nadejdzie czas na dokonanie transakcji.”

Samorodek o Dannym Greenie i nie. 23 wybór rozbrzmiewa raport Kevina O’Connora z The Ringer, więc można mieć tylko nogi.

Nie podejrzewamy, że coś się tam zbliża, ale wierzymy, że zespół bada pomysł wykorzystania pensji Zielonych w wysokości 10 milionów dolarów i ich pierwszego rundy, aby wylądować na skrzydle typu plug-and-play, które ostatecznie może równać się zielonemu (kierowanie) luty na powrót z operacji ACL i LCL).

Zeszłej zimy słyszeliśmy nazwisko Harrisa w plotkach handlowych przed Termin handlu NBA. Filadelfia mogła rozmawiać z zespołami takimi jak Oklahoma City Thunder, Atlanta Hawks i Sacramento Kings na temat Harrisa w ramach większej umowy z Benem Simmonsem.

Sixers w końcu chcieli przestraszyć Netsów, że mogą sprzedać Harrisa zespołowi z taką ilością miejsc, jak OKC tego lata, jednocześnie bębniąc na maksa, by zrobić darmową agencję dla Jamesa Hardena. To było wystarczające zmartwienie Seana Marksa i sieci Nets, że zdecydowali się nawiązać interesy z Filadelfią w lutym. zamiast ryzykować, że Harden zostawi ich z pustymi rękami w lipcu. Ta sztuczka zadziałała, ale był to również przynajmniej punkt danych, że Sixers byli otwarci na odejście od swojego emocjonalnego przywódcy i Iron Mana z Long Island.

Pompejusz kontynuuje:

„Sixers chcieliby zdobyć trzecią gwiazdkę, aby zagrać u boku odwiecznych All-Stars Embiida i Hardena. Handel pozwoliłby również Harrisowi na większe zaangażowanie w plan gry zespołu. Był trzecią lub czwartą opcją przez całą swoją kadencję w Sixers.

Ale teraz, gdy Thunder zawarł umowę z Denver Nuggets, zasadniczo wykorzystując swoją przestrzeń na czapkę, aby dodać kapitał, Daryl Morey i Elton Brand prawdopodobnie musieliby znaleźć inny dom dla Harrisa. W swoim wymarzonym scenariuszu chcieliby zebrać przestrzeń, by ścigać graczy takich jak Zach LaVine czy Bradley Beal. Żaden z nich nie stanowi idealnego dopasowania ani potrzeby, jednak zawsze dobrze jest dodać All-Star, a następnie zbadaj głębokość skrzydeł z ich wyjątkiem MLE lub co dwa lata.

Raport zauważa, że ​​Matisse Thybulle, którego zespół niechętnie włączał do handlu Jamesa Hardena, walczył ofensywnie. Produkt Washington kwalifikuje się do przedłużenia. Ale to, czy zespół byłby skłonny mu go zaoferować (nawet przy jego wartości przez cały czas niskiej), jest uczciwym pytaniem.

The Chicago Bulls posiadać wybrać nr. 18 w tym projekcie i zostały zgłoszone, że są zainteresowane Thybulle, a także ogólnie otwarte dla biznesu.

Tam Atramentowy spot zawierał również intrygującą aktualizację Shake Milton:

„The Sixers mają opcję klubową w wysokości 1,9 miliona dolarów na Milton w przyszłym sezonie. Jednak w lidze panuje przekonanie, że drużyna tego nie podniesie.

Jeśli tak jest, warto spróbować zapakować go w transakcję, aby otrzymać coś w zamian. Problem polega na tym, że drużyny nie chcą wymieniać się na gracza, który ich zdaniem może zostać wybrany jako wolny agent bez ograniczeń 1 lipca ”.

Tak wiele do przeżuwania na dziś wraz z treścią roboczą. Przedstawiliśmy dzisiaj profil Jadena Hardy’ego. Ciekawe, że Pompejusz wspomniał, że bycie w innym zespole może pozwolić Tobiasowi Harrisowi na przyjęcie bardziej znaczącej roli. Był w dużej mierze zdegradowany do trzeciego, czwartego, a nawet piątego banana tutaj (kiedy JJ Redick i Jimmy Butler wciąż byli w pobliżu). Harris prawdopodobnie cieszył się swoim najlepszym sezonem w latach 2020-2021, kiedy prawie trafił do drużyny All-Star. Ciężko pracował, aby dostosować swoją grę w locie w zeszłym sezonie, dodając Jamesa Hardena, przyjmując bardziej rolę trójki.

Ale gdyby zespół mógł znaleźć sposób na ściganie Beala lub LaVine’a, a nawet parę opłacalnych graczy dwukierunkowych, można by sobie wyobrazić, że Morey, który jest znany z tego, że ceni sobie gwiazdy ponad wszystko (jak powinni wszyscy GM), poważnie rozważy tę opcję.

Projekt NBA jest już za 8 dni. A Sixers mogą wyglądać nieco inaczej do 24 czerwca.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.