Michael Bisping przyznaje, że wzruszył się obserwowaniem, jak Joanna Jędrzejczyk odwiesza rękawiczki w miniony weekend.

Na UFC 275Jędrzejczyk zmierzył się z byłym wrogiem Weili Zhang w rewanżu ich Walki Roku 2020, w którym Zhang wygrał sporną decyzję o podziale. Tym razem nie poszło zbyt dobrze dla Jędrzejczyk, choć została brutalnie znokautowana w drugiej rundzie. Następnie Jędrzejczyk ogłosiła odejście z MMA, mówiąc, że chce realizować inne zainteresowania, w tym założyć rodzinę. A Bisping, która była w kabinie komentatorskiej na imprezie, mówi, że trochę się zakrztusiła, patrząc, jak to się dzieje.

„Joanna Jędrzejczyk odeszła na emeryturę w oktagonie, a ja robiłem się bardzo emocjonalny” – powiedział Bisping na swoim Youtube kanał. “To było niesamowite. Co Joanna zrobiła dla tego sportu, co dała temu sportowi, przyjechała tutaj, brała udział w tylu rozrywkowych walkach, oddała swoje serce i duszę, dużo gadała po drodze, zrobiła dużo pieniędzy, znokautowała wielu ludzi, przekazała przemoc, była gwiazdą. Była gwiazdą UFC i zainspirowała tak wiele kobiet sztuk walki na całym świecie. Joanna Jędrzejczyk tam była, zrobiła to, dostała koszulkę.”

Bisping nie był jedynym wojownikiem, który emocjonował się odejściem Jędrzejczyka na emeryturę. Po jej ogłoszeniu „Joanna Champion” otrzymała ogromny wylew miłości od kolegów w walce za jej wspaniałą karieręponieważ, jak zauważyła Bisping, tak wiele dała światu MMA.

„Zapytałem ją wcześniej: ‘Joanna, bez szacunku, ale jeśli przegrasz tę walkę, co się stanie? Idziesz na emeryturę? I przerwała. Ucichło, a ona długo o tym myślała i powiedziała: „Może”. A kiedy ktoś mówi, że to prawdopodobnie oznacza, że ​​to zrobi ”- powiedział Bisping. „Prawdopodobnie oznacza to, że to zrobią, a ona to zrobiła. Postanowiła to odwiesić, zdjęła tu rękawiczki i odłożyła je na płótno, a ja byłem wzruszony. Byłem prawie we łzach, bo żeby zobaczyć wojownika, to, co dają z siebie, oddają kawałek swojej duszy, kawałek swojej istoty, zostawiają to w oktagonie.

„Przez lata zapewniała tyle rozrywki. Będzie w Galerii Sław, to bez wątpienia. Bez wątpienia najbardziej utytułowane polskie sztuki walki, najbardziej utytułowane europejskie artystki sztuk walki, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Ona pójdzie dalej, będzie miała rodzinę, to jest piękne, będzie próbowała być bizneswoman, jak powiedziała, ale tak czy inaczej, odejdzie z podniesioną głową i zrobi wspaniałe rzeczy. To było niesamowite. Bardzo dobrze. Gratulujemy Joannie niesamowitej kariery.”

Jędrzejczyk odchodzi z MMA jako jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek w historii. W ciągu swojej 10-letniej kariery Jędrzejczyk ustanowiła rekord 16-5, zdobywając tytuł wagi słomkowej UFC w 2015 roku i pięciokrotnie skutecznie go broniąc. Jędrzejczyk był pierwszym mistrzem Polski UFC i posiada szereg rekordów w promocji, w tym najwięcej zwycięstw w historii wagi słomkowej.


Wyniki. Jiri Prochazka i Walentyna Szewczenko odszedł z tytułami na UFC 275.

Reakcja. Dana White traci rozum po oszałamiającym poddaniu Glovera Teixeiry przez Jiriego Prochazkę na UFC 275: ‘Nie ma mowy! Nie ma f****** sposobu!’

Mistrz. Jiri Prochazka rozrywa „okropny występ” przeciwko Gloverowi Teixeirze na UFC 275.

Pokonać. Glover Teixeira reaguje na przegraną UFC 275 z Jirim Prochazką: „Dałem z siebie wszystko i to nie wystarczyło”.

Uraz. Walentyna Szewczenko ujawnia, że ​​doznała kontuzji na UFC 275, ale mówi, że walka była „dokładnie tym, czego chciałem”.

Emerytura. Emocjonalna Joanna Jędrzejczyk ujawnia najdumniejszy moment w karierze po przejściu na emeryturę na UFC 275.

Chirurgia. Taila Santos poddać się operacji za złamaną kość oczodołu poniesioną na UFC 275.


UFC 275 po koncercie.

Konferencja prasowa UFC 275.

UFC 276 przyczepa.

Przemówienie wprowadzające Holly Holm w Boxing Hall of Fame.

Awaria medyczna KO Zhanga.

Izrael Adesanya reaguje na UFC 275.


Przechodząc do następnego. Mecze do zrobienia po UFC 275.


Uroczystość.

Zrób to.

Inne opcje.

Wyjaśnienie.

Pochwała.

Sala sławy.

I Tony’ego Fergusona.


Kamaru Usman (20-1) vs. Leon Edwards (19-3); UFC 278, sie. 2.


Dziękuje za przeczytanie! Do zobaczenia jutro.


Głosowanie

Jak myślisz, kto powinien był wygrać?


Jeśli znajdziesz coś, co chciałbyś zobaczyć w Raporcie Porannym, włącz @JedkMeshew na Twitterze i daj mu o tym znać. Obserwuj również MMAFighting on Instagram i polub nas dalej Facebook.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.