Donald „Kowboj” Cerrone nie jest tak krytyczny wobec Niełuskany Pimlettnawyki żywieniowe jak inni.

Doświadczony weteran powróci do akcji w ten weekend o UFC Austin, ale nie będzie przeciwko „The Baddy”, z którym podobno miał walczyć w ostatnich miesiącach. Ponieważ każdy z nich idzie w zupełnie przeciwnych kierunkach w swojej karierze, przyjęli bardzo różne podejścia, nie tylko jeśli chodzi o aktywność bojową, ale także o dyscypliny fizyczne.

Zwłaszcza jeden, który wzbija się między obozami, Pimblett złapał flack od kilku rówieśników, ostatnio byłego dwukrotnego mistrza wagi koguciej UFC, TJ Dillashaw, na przykład. Jednak Cerrone nie widzi problemu – po prostu wie, że prawdopodobnie nie jest to zabawne, gdy nadejdzie czas, aby zabrać się do rzeczy.

“Hej koleś. Jest jeszcze młody, ma to. Jeśli to jest to, co chce zrobić ”- powiedział Cerrone at Dzień mediów UFC Austin. „Jedynym problemem z tym, że tak się urósł, jest to, że jest do bani, ponieważ pierwsza część twojego obozu polega na zrzuceniu wagi, a ty po prostu z tym walczysz, ale on wciąż jest młody, uczy się i gra. Mam na myśli s***, idź zrób to. Stań się duży. Jeśli lubisz pizzę, lasagne i piwo, zjedz to, bracie. Ponieważ na to zasłużyłeś. Po prostu zrób swoje ***, a potem to po prostu jest do bani, ale (wzrusza ramionami).”

Z Pimblettem nastawionym na twarz Jordan Leavitt w UFC Londyn w przyszłym miesiącu podczas walki Cerrone będzie coraz bliżej przejścia na emeryturę Joe Lauzon we wspomnianej wyżej nadchodzącej karcie UFC Austin. Pierwotnie obaj mieli zmierzyć się w kwietniu, zanim zostali przesunięci na UFC 274 w zeszłym miesiącu, co doprowadziło do tego, że Cerrone zachorował i został zmuszony do wycofania się dopiero z drugiej walki w UFC w jego rekordowej karierze.

W przypadku „Kowboja” dąży do pięciokrotnego poślizgu, który powstrzymałby zwycięstwo nad Lauzonem, który nie walczył od tego samego roku, w którym Cerrone ostatnio wygrał, w 2019 roku. nie oczekuj, że będzie naprzeciwko kogoś takiego, jak wokół statusu Pimbletta.

“To jest [fight 48]więc jeszcze dwa po tym [and I can retire]”, powiedział Cerrone. „50 to niesamowita liczba. Miejmy nadzieję, że nikt tego nie dotknie, żebym mógł się pokłonić.

„Kolejna legenda [for my final fight] byłoby fajnie – fajna walka. Będę trzymał się z daleka od małych dzieci. Są cholernie twardzi. Są tacy dobrzy. Ten sport ewoluował niewiarygodnie. …Pamiętam, że kiedy pierwszy raz przyjechałem do tego sportu, mogłeś być dobry w kilku [disciplines] i świetnie w jednym. Teraz to tak, jakbyś musiał być świetny w uderzaniu, zapasach, jiu-jitsu – we wszystkim. A te nowe dzieci, które się pojawiają, są świetne we wszystkim ”.


Odbicie. Jiri Prochazka wyjaśnia „Główny błąd” zrobił przeciwko Glover Teixeira i „niebezpieczną” grę, w którą grał, stukając w środku walki.

Spór. Taila Santos wierzy, że wygrała co najmniej 3 rundy przeciwko Walentyna Szewczenko w UFC 275chce rewanżu.

PA pa. Oficer Magomedsharipov powiadamia UFC o emerytura.

Przemiana. Były zawodnik UFC Greg Hardy atramenty nowe BKFC sprawa.

Złamany. Jack Della Maddalena wyjaśnia pochodzenie jego zmiażdżony nos i dlaczego nie planuje tego naprawić w najbliższym czasie.

Prawie. Dominic Reyes “Absolutnie” wciąż czuje, że on bił Jona Jonesa w UFC 247.

Bijatyka. Gilberta Burnsa wymaga Jorge Masvidal walka: „umiem podpisać umowę, żadnych obaleń… Wierzę, że mogę go znokautować


Godzina MMA.

Wzrost Josh Emmett.

Nate Diaz Zabezpiecza wczesne zgłoszenie kariery nad Joe Hurleyem | ŚWE 21, 2006 | Tego dnia.

CEO TMZ grozi pozwem Izrael Adesanja | Courtside w Lakers vs Clippers.

Aljamain Sterling Cały dzień z życia | Odzyskać Odc 1.


Zakłady nie są zabronione. Jed Meshew i Alexander Lee z MMA Fighting rozmawiają o szansach na UFC Austin.


Obóz.

Co się stanie, gdy się zapełni?

Hmm.

Kot.

Tylko Paulo.

Pokój na zewnątrz.

Już z powrotem.

Tydzień walki.

Rodzinna zabawa.

Bracia Daukaus.

Skok!


Neiman Gracie (11-3) vs. Goiti Yamauchi (27-5); Bellator 284, sie. 12

Valentin Mołdawski (11-2) vs. Steve Mowry (10-0); Bellator 284, sie. 12

Ilima-Lei Macfarlane (11-2) vs. Bruna Allen (6-3); Bellator 284, sie. 12

Jessica Andrade (23-9) vs. Manon Fiorot (9-1); UFC Paryż, wrz. 3

Wiktor Altamirano (10-2) vs. Daniel da Silva (11-3); UFC 279, wrzesień 10

Aljamain Sterling (21-3) vs. TJ Dillashaw (17-4); UFC 279, wrzesień 10


Wciąż dzikie, że Cerrone i Lauzon nigdy nie walczyli. Dziękuje za przeczytanie!


Głosowanie

Kto wygra w ten weekend?

  • 56%

    Donald Cerrone

    (184 głosy)


Łącznie 327 głosów

Głosuj teraz


Jeśli znajdziesz coś, co chciałbyś zobaczyć w Raporcie Porannym, włącz @DrakeRiggs_ na Twitterze i daj mu o tym znać. Obserwuj również MMAFighting on Instagram i polub nas dalej Facebook.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.