Nowicjusze z PGA TOUR, Cameron Young, Mito Pereira i Davis Riley, znajdą się wśród notabli recenzowanych w Draws and Fades.

Gdyby w Bostonie istniały proste drogi, The Country Club byłby zaledwie trzy mile od Fenway Park. W rzeczywistości może to być dobrze przemierzona trasa dla zapalonych fanów sportu, ponieważ Red Sox rozpocznie w tym tygodniu grę z dziewięcioma meczami. Kolejne dwie mile do miasta – znowu tylko w linii prostej – Celtics będą gospodarzem szóstego meczu finałów NBA w czwartkowy wieczór. Tak więc, ponieważ jest to dzień ucieczki na Oakland Athletics, można było wziąć udział we wszystkich trzech zawodach w sam czwartek, oczywiście w oczekiwaniu na dostępność biletów.

Bostońscy fani sportu notorycznie wspierają… i krytykują. Same z siebie ożywiają to, co dobre, złe i brzydkie, dlaczego pozwalamy sobie zakochać się w sporcie. US Open nie przyjeżdża często do miasta, więc jest to największy problem dla tych, którzy planują wziąć udział w co najmniej dwóch z tych pościgów. Jednak gdy ktoś wkroczy do The Country Club, prawdopodobnie pojawi się chęć pozostania. Norma 70 mierząca 7264 jardów wizualnie pobudza zmysły, więc możesz sobie tylko wyobrazić, jak łączy się z wrażliwością 156 w terenie.

Podstawowym krokiem w renowacji Hanse’a i Wagnera było usunięcie drzew. W rezultacie uderzające widoki zastąpiły bardziej klasyczne, wysadzane drzewami wspomnienia z 1988 US Open i 1999 Ryder Cup. US Amateur 2013 jest najnowszym godnym uwagi konkursem, w którym brano udział. Matt Fitzpatrick zwyciężył, Corey Conners był półfinalistą, Scottie Scheffler był ćwierćfinalistą, a Xander Schauffele i Patrick Rodgers doszli w tym tygodniu do 1/8 finału. Wszyscy i wielu innych, którzy awansowali do match play powraca w tym tygodniu.

Prawie zawsze istnieje odwrotna zależność między drzewami a możliwościami ucieczki, ale nowe miejsce na łokcie nie będzie zachęcało do częstszego ciągnięcia kierowców. Potrójna kombinacja zwyczajowo szorstkich, szorstkich linii widokowych poza tee, poważnie chronionych greenów Poa-bentgrass i powierzchni do stawiania o średniej powierzchni wynoszącej prawie 4440 stóp kwadratowych, zmusi większość do gry w golfa. Zieloni wahają się od 3222 stóp kwadratowych na słynnym dołku 17 par 4 do 6556 stóp kwadratowych na szóstym dołku par 3.

Ogólnie rzecz biorąc, warunki są typowe dla połowy czerwca w tych klimatach, co oznacza, że ​​jutro niewiele będzie przypominać dzisiejszego. Po otwarciu dla pieszych, zagrożenie niepogodą pojawia się w pewnym momencie w piątek, a może później w ciągu dnia. Będzie ciepło i parno. Kolejna szansa na deszcz istnieje w sobotę, kiedy dzienne maksimum może nie sięgać 75 stopni. Spadnie dalej na finał, co powinno być fantastycznym finiszem. Wiatr może być czynnikiem przez cały czas, szczególnie w przypadku wdzierającej się energii.

US Open jest często definiowany jako turniej, który wyłania najlepszego golfistę, ale The Country Club prawdopodobnie pokaże jednego z najlepszych golfistów ostatnich lat. Zaufanie z koszulki ustanawia temat, podczas gdy precyzja w podejściu opłaca się plan, ale zazwyczaj cienka linia między par i bogey jest znacznie bardziej wyraźna w US Open. Ze względu na wyzwanie, nie tylko par będzie akceptowalnym wynikiem, ale będzie kilka dobrych straszydeł do kwadratu.

Mistrz prawdopodobnie ugotował przepis zdominowany przez jednoczęściowe zarządzanie daniami i dwie części cierpliwości. Liczenie na to, że inni popełnią więcej błędów, to sekretny sos.


HARMONOGRAM ROBA BOLTON

Rob Bolton z PGATOUR.com podsumowuje i przegląda każdy turniej z wielu perspektyw. Poszukaj jego następujących wkładów zgodnie z planem.

PONIEDZIAŁEK: Rankingi mocy
WTOREK*: Uśpienia, remisy i zanikanie
ŚRODA: Wybierz „Podgląd Em”
NIEDZIELA
: Rozszerzenia medyczne, kwalifikacje, przetasowania, ranking nowicjuszy

* – Rob jest członkiem panelu PGATOUR.COM Expert Picks dla PGA TOUR Fantasy Golf, które również publikuje we wtorek.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.