Wciąż ledwo wiemy cokolwiek o sequelu do The Legend of Zelda: Breath of the Wild, dlatego fandom poświęca tyle czasu na analizę prawdopodobieństwa najnowszych przecieków. Wiadomości wahają się od spekulacji na temat Nowe umiejętności Linka do mroczny los bohatera. Innymi słowy, dramat nie ma końca. Poważny przeciek właśnie pojawił się na Weibo (chińskim odpowiedniku Twittera), gdzie artysta 3D pracujący nad animacją podzielił się pewnymi przełomowymi sekretami na temat Zelda dalszy ciąg. Jeśli to prawda, następna główna gra Zelda wprowadziłaby dwie główne nowości w serii.

Przełącz Siłę, popularny YouTuber skupiony na Nintendo Switch, był jednym z największych kanałów, na których można było znaleźć tę historię. W swoim filmie wyjaśnia, że ​​przeciek twierdził, że jest wykonawcą Nintendo z Tokio, który dołączył do projektu w marcu zeszłego roku. A Post na Reddicie udostępnianie tych samych informacji z Famiboardy pasował do jego historii. Te dwa główne wnioski wypłynęły z przecieków wykonawcy.

1. Łupek Sheikah powraca

Przeciek jest artystą 3D. Mając to na uwadze, wspomniała o sekwencjach animowanych związanych z pierwszym podniesieniem przez gracza tablicy Sheikah. To również spowodowało, że fani pochopnie doszli do wniosku o możliwej grywalnej Zeldzie.

Zelda ma łupek Sheikah pod koniec Oddech Dziczy, więc pojawia się pytanie, dlaczego Link miałby go z powrotem w swoim posiadaniu. SwitchForce podniosło możliwość, że Zelda jest grywalną postacią, ponieważ teoretycznie miałaby Slate. Widzimy Zeldę w akcji w Wojownicy Hyrule, więc nie jest to całkowicie wykluczone. Jednak fani jeszcze nie widzieli jej jako jednej z grywalnych postaci w głównej linii Zelda gra.

Zmutowane ramię Linka wydaje się zastępować łupek Sheikah w Oddech Dziczy zwiastuny sequeli, więc byłoby również interesujące zobaczyć, jak te dwie moce uzupełniają się nawzajem lub czy jego ramię jest spokrewnione z łupkiem Sheikah. Zelda mogła również upuścić łupek Sheikah, gdy wpadła do czarnej dziury w Zwiastun E3 2021. Kto wie?

Przeciek wspomniał również o pracy nad animacją „ryczącego smoka” i „latającego smoka”, co może mieć związek z niewydanym tytułem dla Oddech Dzikich 2.

2. Nowa gra Plus

The Oddech Dziczy sequel może również zawierać „Nową grę Plus”, która byłaby pierwszą dla Legenda o Zeldzie seria. Nowa Gra Plus to funkcja, która umożliwia graczom przeniesienie postępów, takich jak statystyki, broń i inne przedmioty, do nowej rozgrywki, dzięki czemu łatwiej jest odkrywać obszary, które mogłeś przegapić, i odtwarzać określone momenty bez ponownego przechodzenia przez tę samą zawartość.

W związku z New Game Plus, Link będzie najwyraźniej „wyglądał inaczej” pod koniec Oddech Dziczy dalszy ciąg. SwitchForce zauważa, że ​​może to zostać utracone w tłumaczeniu i jest prawdopodobnie najmniej wyraźnym szczegółem wspomnianym w przecieku, biorąc pod uwagę, że „wyglądać inaczej” może oznaczać wiele rzeczy, od zmiany stroju po powrót ramienia Linka do normy.

SwitchForce zwrócił również uwagę, że mógłby „wyglądać inaczej”, gdyby New Game Plus umożliwiał granie innymi postaciami, takimi jak Zelda. Jednak na końcu filmu przyznaje, że nie sądzi, aby grywalna Zelda była prawdopodobna z powodu tego, jak Nintendo tak długo unikało możliwości.

Żadna z informacji zawartych w tym przecieku nie została potwierdzona. W najlepszym razie jest to wątpliwe, biorąc pod uwagę, że nie ma żadnego dowodu, takiego jak zrzuty ekranu lub historia od przeciekającego, aby je poprzeć. Możemy uzyskać więcej konkretnych informacji od Nintendo na temat Oddech Dziczy podczas następnego Directa. Kolejny przeciek twierdzi, że Direct może, ale nie musi, pojawić się w tym miesiącu.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild sequel pojawi się na Nintendo Switch w 2023 roku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.