KOMUNIKAT PRASOWY. GensoKishi, nowa ekonomia świata fantasy z technologią blockchain poprzez włączenie elementów NFT i GameFi w Metaverse, ma przyjemność ogłosić swoją drugą pamiątkową aukcję NFT, która odbędzie się od 15 czerwca 2022 o 18:00 (UTC + 8) do 22 czerwca, 2022 o 17:59 (UTC + 8)!

Druga runda aukcji NFT będzie obejmować szeroką gamę NFT wyposażenia Cosplay, od NFT klasy Legend, które będą jedynymi w swoim rodzaju, ekskluzywnymi przedmiotami, po przedmioty klasy SuperRare, Rare i Normal.

Ponieważ podczas pierwszej aukcji NFT mieliśmy wiele ofert, spodziewamy się, że podczas drugiej aukcji NFT zobaczymy znacznie więcej uczestników. I po raz pierwszy walutą licytacji na aukcji będzie MV zamiast USDTwięc jeśli planujesz wziąć udział w aukcji NFT, upewnij się, że masz MV w swoich portfelach przed rozpoczęciem okresu aukcji.

Runda aukcji NFT2

Oficjalna strona internetowa drugiej rundy aukcji GensoKishi NFT tutaj

Jak złożyć ofertę

Ekran licytacji jest dostępny na dole strony aukcji. Aby licytować, wykonaj poniższe czynności

  • Wybierz sieć MV dla swojej oferty (ERC20 lub Polygon)
  • Wprowadź kwotę MV, którą chcesz licytować
    * Minimalna kwota licytacji to 100MV.
  • Po wpisaniu informacji o licytacji, kliknij przycisk „Licytuj”, a proces licytacji zostanie zakończony.

* Przycisk „Licytuj” na stronie aukcji zostanie wyświetlony po rozpoczęciu aukcji 15 czerwca 2022 r. od godziny 18:00 (UTC + 8).

Sprzęt Cosplay NFT przedmioty

Cosplay Equipment to jedna z głównych cech tej gry.

Na przykład w RPG szermierz zazwyczaj walczy z mieczem w prawej ręce. Jednak w GensoKishi, wyposażając w prawą rękę sprzęt do przebierania z „różdżką”, szermierz może zmienić swój wygląd tak, by wyglądał, jakby walczył różdżką.

GensoKishi to GameFi, w którym gracze z całego świata mogą komunikować się i współpracować ze sobą. Mamy nadzieję, że każdy z Was wyjdzie poza ograniczenia ról RPG i dostosuje wygląd swojej postaci do swoich upodobań.

Oczywiście każdy sprzęt Cosplay ma swoje własne statystyki, które wpływają na jego siłę, a niektóre rzadsze sprzęty Cosplay mają również unikalne umiejętności.

Łącząc te wyposażenie Cosplay z ich indywidualnymi, unikalnymi umiejętnościami, możesz zbudować własną postać, która pasuje do Twojego stylu i upodobań. Wojownik, który potrafi się uleczyć? Dziewczyna, która biegnie jak błyskawica?

Tak, świat jest taki, jaki sobie wyobrażasz…

GensoKishi Online -META WORLD- Społeczność

Oficjalna strona: https://genso.gra/

Świergot: https://twitter.com/genso_meta

Niezgoda: https://discord.gg/gensometa

LINIA: https://lin.ee/fRx2vvE

Telegram (Angielski): https://t.me/gensometamain

Telegram (Chiński tekst): https://t.me/gensometazw

Telegram (Japoński): https://t.me/gensometajpn

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCMi4wGMEWgC9VVps8d_NLDA

GensoKishi Online będzie nadal dostarczać entuzjastom gier kryptograficznych aktualizacje dotyczące tego projektu.


To jest informacja prasowa. Czytelnicy powinni dołożyć należytej staranności przed podjęciem jakichkolwiek działań związanych z promowaną firmą lub jej podmiotami stowarzyszonymi lub usługami. Bitcoin.com nie ponosi odpowiedzialności, bezpośrednio ani pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez lub w związku z wykorzystaniem lub udostępnieniem jakichkolwiek treści, towarów lub usług wymienionych w komunikacie prasowym.

Bitcoin.com Media

Bitcoin.com jest głównym źródłem wszystkiego, co dotyczy kryptowalut. Skontaktuj się z ads@bitcoin.com, aby porozmawiać o komunikatach prasowych, postach sponsorowanych, podcastach i innych opcjach.

Kredyty obrazkowe: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.