Jak zawsze, od tego czasu napłynęło więcej próbnych szkiców nasza pierwsza obława.

Ponieważ Sixers mają 23. wybór w drafcie NBA 23 czerwca, oto najnowsze informacje:

Jeremy Woo, Sports Illustrated

Tari Eason, LSU

Zabiegać: „… Biorąc pod uwagę historyczną niechęć Daryla Moreya do korzystania z draftów, nie byłoby szokujące, gdyby Philly próbował (a) odwrócić ten. To powiedziawszy, Eason byłby tutaj całkiem interesującą opcją, biorąc pod uwagę jego przyjazną dla analityków produkcję i jego potencjalne dopasowanie jako dużego, smukłego obrońcy. Eason jest trochę w toku, mimo że ma już 21 lat, i ma nabyty gust wśród drużyn, ale może to być rozsądne miejsce do lądowania. Koszykarskie IQ Easona jest nieco podejrzane, a on jest podatny na faul i przeciętny strzelec, ale jeśli potrafi to naprawić, powinien być w stanie pomóc drużynie ”.

Gary Parrish, CBS Sports

Tari Eason, LSU

Parafia: „Eason był przełomową gwiazdą w LSU po przeniesieniu po tak takim pierwszym sezonie w Cincinnati. Jest wszechstronną opcją na polu ataku, która może strzec wielu pozycji i karać obrońców przy okazji przejścia.

Morey w zeszłym roku wskazał na „trzech facetów w wieku 20 lat w kwiecie wieku” jako kluczowy powód, dla którego nie rozdał ofert Sixers z pierwszej rundy w 2020 i 2021 roku. Od tego czasu cera zespołu znacznie się zmieniła. Czterech najlepszych graczy w obecnym składzie to Tyrese Maxey (21 lat), Joel Embiid (28), Tobias Harris (29) i James Harden (32). Zdolność potencjalnego klienta do natychmiastowego wniesienia wkładu z pewnością byłaby atrakcyjna. Dla Easona optymistyczna prognoza jest taka, że ​​jest on w stanie być wpływowym debiutantem NBA i poprawi się ofensywnie dzięki rozwijaniu umiejętności, takich jak operowanie lewą piłką i poprawianie skoczka. Jego fantastyczna produkcja z ławki na drugim roku (16,9 punktu, 6,6 zbiórek, 1,9 przechwytu i 1,1 bloku na mecz) sprawia, że ​​nieco łatwiej jest kupić ten pomysł.

Krysten Peek, Yahoo Sports

Jalen Williams, Santa Clara

Zerkać: „Williams był najlepszym graczem na boisku w obu dniach draftu mieszanych pojedynków. Z łatwością dostał się do kosza, dobrze rzucił piłkę i miał jedne z najlepszych finiszów w przejściu. W obronie walczył przez ekrany, aby utrzymać swojego człowieka z przodu i był skuteczny w obronie po stronie pomocy, strzelając do luki w poszukiwaniu przechwytów i napiwków. W zeszłym roku Josh Primo (wybierz nr 12, Spurs) i Bones Hyland (nr 26, Nuggets) byli największymi niespodziankami w pierwszej rundzie, a Williams może być tym facetem w tym roku.

Akcje Williamsa wydają się szybko rosnąć, więc nie byłoby zaskoczeniem, gdyby zobaczyli drużynę play-off, zanim złapią go Sixers, tacy jak Bulls czy Nuggets. Jeśli tak się nie stanie, bez wątpienia byłby logicznym wyborem dla Sixers.

Bryan Kalbrosky, USA Dzisiejsze za wygraną

Blake Wesley, Notre Dame

Kalbroski: „… Ci goście nie są tym samym graczem, więc wytrzymaj ze mną przez chwilę, ale myślę, że opracowanie Blake’a Wesleya z Notre Dame byłoby podobny typ kilofa (do Tyrese Maxey). Podobnie jak w przypadku Maxeya, w ich systemie byłby to hazard dla rozwoju Wesleya. Jeśli to się uda, tak jak w przypadku Maxeya, byłoby to znakomite dla Filadelfii. Wesley, który niedawno skończył 19 lat, wciąż musi poprawić swoją wydajność. Ale jego umiejętności jako twórcy strzałów na obręczy i na obwodzie sprawiają, że jest kuszącym projektem ”.

Właściwie Wesley powiedział Andy Katz (przez NBA.com) że studiuje grę Maxeya, więc jest na pokładzie z porównaniem. Jego trzypunktowy procent był zbliżony do Maxeya w jednym sezonie w college’u (30,3), a oddał tylko 65,7 procent swoich faulów. Podobnie jak w przypadku Maxeya, czysta prędkość Wesleya stałaby się bardziej groźna, gdyby jego strzelanie z dużej odległości poprawiło się. Warto pamiętać, że strzelanie tak ogromne jak skok Maxeya nie jest powszechne.

Jonathan Givony, ESPN

Kennedy Chandler, Tennessee (najlepsze dopasowanie)

Nikola Jovic, Mega Mozzart (najlepszy dostępny)

Givonia: „Ponieważ James Harden kończy w sierpniu 33 lata i z fizycznego punktu widzenia jest to minusem jego kariery, dodanie kolejnego utalentowanego obrońcy piłki na pole obrony będzie prawdopodobnie głównym priorytetem dla Sixers, choćby po to, by chronić zdrowie Hardena i zapewnić mu jak najlepsze wejście. play-offy. Po trudnym starcie Chandler okazał się jednym z najlepszych rozgrywających w college’u w drugiej połowie zeszłego sezonu, wykazując niesamowitą prędkość, dynamiczne prowadzenie piłki i umiejętności podań oraz coraz bardziej konsekwentny skoczek w podciąganiu. Jego wymiary (6-1, 172 funtów z rozpiętością skrzydeł 6-5 ¼) mogą powstrzymać go od pozycji na loterii, jaką sugeruje jego talent, ale nie przeszkodziły mu w graniu wybitnej obrony i prowadzeniu SEC w przechwytach. Atrakcyjny powinien być również fakt, że potrafił grać bez piłki w dwu- i trzyosobowych zestawieniach.

„Jeżeli Sixers wolą huśtać się za płotami w górę, perspektywa taka jak 18-letni serbski Jovic może być interesującą grą. Stojąc 6-11, Jovic doskonale pasuje do nowoczesnej NBA jako napastnik combo, który może strzelać, obsługiwać i podawać. Podczas gdy widział większość swoich minut na małym napastniku w zeszłym sezonie, jego 9-metrowy zasięg stania sugeruje, że może wsunąć się do pozycji środkowej, gdy jego rama się wypełnia, co czyni go interesującym połączeniem z utalentowanym, dużym człowiekiem, takim jak Joel Embiid.

Czy Sixers poszliby z pierwszoroczniakami z Tennessee w Jaden Springer i Chandler? 19-letni Chandler zdobył 1,28 punktu za każdego skoczka typu „łap i strzel”. według NBA.com (89. percentyl), co potwierdza pogląd, że mógłby być skuteczny u boku strażników takich jak Harden i Maxey. Większe tworzenie prędkości i obrotów również nie zaszkodziłoby Sixers, choć warto zakwestionować, czy brak rozmiaru Chandlera ograniczy jego zdolność do radzenia sobie ze zmianami defensywnymi i ostatecznie do regularnego grania w playoffach.

W próbnym szkicu Woo, Jovic zajmuje 20. miejsce w Spurs i pisze: „Czułem, że Jovic ma nadzieję przejść do NBA w przyszłym sezonie, więc niekoniecznie będzie to ukryty wybór”. Morey dokonał do tej pory jednej selekcji z Sixers w wielkim człowieku Filipie Petrušev, w drugiej rundzie w zeszłym roku. Jovic byłby odważny. Skończył 19 lat w ciągu kilku dni od próbnego draftu Givony, ale nadal nazwalibyśmy to dość młodym.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.