Symbol zastępczy podczas ładowania działań artykułu

Washington Nationals weszli w tym tygodniu już w obliczu trudnego zadania: mieli rozegrać osiem meczów w ciągu siedmiu dni z rywalami National League East z niewielką rotacją początkową.

Sytuacja Waszyngtonu jeszcze bardziej się skomplikowała 9-5 przegrana poniedziałek do Atlanta Braves, zwycięzców 12 z rzędu. 93-minutowe opóźnienie w deszczu w Nationals Park doprowadziło do otwarcia meczu, zamiast zaplanowanego startera, Josiaha Graya, Erasmo Ramíreza.

“[Gray] siedział bardzo, bardzo długo i nie zamierzam mu tego robić ”- powiedział menedżer Dave Martinez. „Był bardzo niespokojny podczas całego procesu, ponieważ nie wiedział, czego się spodziewać. … To niezbadane wody dla takiego małego dziecka ”.

Ale to nie była największa podkręcona piłka dnia. Martinez ogłosił przed meczem, że Stephen Strasburg, który miał wystartować we wtorek, zostanie umieszczony na liście poszkodowanych po tym, jak „nie czuł się dobrze” po sobotniej sesji bullpen.

Strasburg oczekiwał na wyniki egzaminu MRI po pierwszym rozpoczęciu sezonu w czwartek w Miami po odwyku z operacja zespołu ujścia klatki piersiowej w lipcu. W miejsce Strasburga we wtorek Jackson Tetreault, 26-letni praworęczny, zostanie wezwany z klasy AAA Rochester i zadebiutuje w lidze major.

Stephen Strasburg wróci na listę kontuzjowanych już po jednym starcie

Po opóźnieniu spowodowanym deszczem, Ian Anderson nadal wykonywał swój planowany start do Atlanty, ale Waszyngton drugi dzień z rzędu skorzystał z ulgi, aby wypełnić luki. Zastępując zdegradowaną Joan Adona, Paolo Espino rzucił 3⅔ innings w niedzielnej przegranej 4-1 do browarów z Milwaukee.

W pierwszy inningowy poniedziałek Ronald Acuña Jr. w pojedynkę Dansby Swanson wyleciał na ostrzegawczy tor, a Ramírez uderzył Austina Rileya, zanim pojawił się Matt Olson. Cała ta sekwencja zajęła cztery tony. Ramírez zakończył inning, uderzając Ozziego Albiesa ciężarkiem o prędkości 95 mil na godzinę, ale przez większość swojego wyjazdu miał problemy z dowodzeniem.

Kosztowało go to w następnych dwóch rundach. Travis d’Arnaud strzelił w drugiej bramce prowadzącej na ciężarek poza strefą strajków, a Swanson zdobył go w dwóch kolejnych seriach później w rundzie.

Marcell Ozuna zmiażdżył homera z dwóch przejazdów na lewo w trzecim. Pałkarz później, po solowym strzale Adama Duvalla, Braves (35-27) prowadzili 6-0.

„Zrobiłem co w mojej mocy, aby przygotować się i wykonać swoje rzuty najlepiej, jak potrafiłem” – powiedział Ramírez. „Ale przegapiłem kilka rzutów przeciwko hitlerom i są po prostu gorące. Jakiekolwiek popełniłem błędy, wykorzystali to ”.

Po homerze Duvalla nikt nie ogrzał się w Bullpen Nationals – nic dziwnego, biorąc pod uwagę sytuację. Ramírez zakończył inning bez dalszych uszkodzeń i odszedł z sezonu po 54 wyciągach. Steve Cishek wszedł do czwartego, a następnie Jordan Weems, Kyle Finnegan i Tanner Rainey.

Poniedziałkowy mecz pokazał, że sztab Waszyngtonu nie ukształtował się tak, jak wyobrażali sobie Nationals (23-40). Strasburg rzucił zaledwie 31 inningów od czasu podpisania siedmioletniego kontraktu o wartości 245 milionów dolarów po tym Światowe Serie 2019. To najbardziej niepokojący problem stojący przed rotacją, ale nie jedyny.

The Nationals spodziewali się również odzyskać Joe Rossa po częściowym zerwaniu więzadła pobocznego łokciowego w sierpniu i po usunięciu ostrogi kostnej z łokcia w marcu. Ale po jednym rozpoczęciu rehabilitacji poczuł dyskomfort, który doprowadził do: druga operacja Tommy’ego Johna w jego karierze Piątek. Był w poniedziałek w klubie z temblakiem na prawym ramieniu.

Oczekiwano, że Aníbal Sánchez również będzie w miksie, ale jeszcze nie rzucał w tym sezonie – wciąż dochodzi do siebie po kontuzji szyi, która odsunęła go od wiosennych treningów. Martinez powiedział w poniedziałek, że jeśli wszystko pójdzie dobrze, wkrótce pojedzie do West Palm Beach na Florydzie, aby rozpocząć sesje bullpen.

Szybki awans i degradacja Joan Adon jest częścią procesu odbudowy Nats

Te kontuzje, w połączeniu z walkami Adona, sprawiły, że rotacja w Nationals była płynna. Tylko Szary, Patrick Corbin i Erick Fedde byli ostoją – z różnym powodzeniem. Tetreault, który wybiera się w siódmej rundzie draftu w 2017 roku, po raz pierwszy pojawi się we wtorek.

„Nie mieliśmy wielu opcji” – powiedział Martinez o tym, kto mógł wypełnić w poniedziałek. „Ale pomyślałem, że Erasmo może dać nam trochę czasu… i podziękowałem mu za to, ponieważ jest to trudna sytuacja”.

Jak Nationals wróciły do ​​gry? Zdobyli pięć przejazdów między czwartym a szóstym inningiem. Yadiel Hernandez, który w tym miesiącu wszedł w poniedziałek po poślizgu 2 na 23, wyróżnił Andersona z dwoma odpadkami w czwartym meczu, zdobywając Juana Soto i zmniejszając stratę do 6:1.

Lane Thomas sprowadził do domu Luisa Garcíę, który podwoił się, by otworzyć piątą lokatę. Kolejni dwaj pałkarze sięgnęli, by załadować bazy, ścigając Andersona. Nelson Cruz zaliczył pojedynek, a Josh Bell strzelił kolejnego gola i zmniejszył prowadzenie Braves do 6-4, ale to tak blisko, jak tylko mógł się zbliżyć Waszyngton.

Thomas oddał home run w szóstym miejscu, ale Braves trafili dwa kolejne – Swanson oddał strzał z dwóch serii w górnej połowie, zanim Michael Harris II trafił solo w ósmej – aby zapewnić sobie zwycięstwo.

Dlaczego Ehire Adrianza uderzyła w Soto w dziewiątym miejscu? Soto poślizgnął się i uderzył kolanem o ławkę w ziemiance. Kulejąc zszedł z boiska po zajęciu czołowej pozycji w dziewiątej pozycji, a Martinez nie chciał ryzykować dalszej kontuzji. Menedżer powiedział, że we wtorek zobaczy, jak się poczuje Soto.

Co się stało z Albiesem? Drugi bazowy Braves złamał stopę podczas huśtawki w piątym inningu i opuścił grę. Zastąpił go Orlando Arcia.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.