Nadeszła prezentacja Capcom, która ujawniła mnóstwo nowych szczegółów dotyczących już ujawnionych gier. Chociaż nie było żadnych nowych zapowiedzi gry, w końcu dowiedzieliśmy się o długo oczekiwanej grze Resident Evil Village DLC „Shadows of Rose”, widzieliśmy rozgrywkę Resident Evil 4 Remake i widzieliśmy więcej Exoprimal i Powstanie łowców potworów: Zachód słońca.

Aha, dowiedzieliśmy się, że wkrótce będziemy mogli grać jako Lady Dimitrescu w trybie najemników w Resident Evil Village!

Jeszcze więcej ujawniono podczas 30-minutowego czasu trwania programu, a to podsumowanie zgromadzi każde ogłoszenie i zwiastun w jednym miejscu, aby upewnić się, że niczego nie przegapisz.

Dodatek Resident Evil Village Winters zawiera dodatek DLC Shadows of Rose Story

Capcom w końcu ujawnił Shadows of Rose – długo oczekiwany fabularny dodatek DLC do Resident Evil Village. Nowa historia będzie śledzić losy córki Ethana Wintera, Rose, i będzie swego rodzaju kontynuacją głównej kampanii. W przeciwieństwie do głównej gry, Shadows of Rose będzie rozgrywać się z perspektywy trzeciej osoby i zobaczy ją wchodzącą w „świadomość Megamycete”, miejsce, w którym „czas i przestrzeń są zniekształcone nie do poznania”.

Fabularny dodatek DLC Shadows of Rose zostanie wydany 28 października 2022 r. jako część dodatku DLC Winters’ Expansion.

Tryb Mercenaries w Resident Evil Village wkrótce pozwoli ci grać jako Lady Dimitrescu

Dodatek Winters do Resident Evil Village doda także The Mercenaries: Additional Orders, który m.in. pozwoli graczom wreszcie zagrać jako Lady Alcina Dimitrescu. Chris Redfield i Karl Heisenberg również dołączą do Mercenaries i każdy z nich będzie grał na swój własny, niepowtarzalny sposób. Mam na myśli, że Lady Dimitrescu ma ponad dziewięć stóp wzrostu, więc myślę, że to ma sens!

The Mercenaries: Additional Orders ukaże się 28 października 2022 r. jako część dodatku DLC Winters.

Resident Evil Village otrzyma tryb trzeciej osoby

Resident Evil Village jest obecnie grywalny tylko w trybie pierwszoosobowym, ale wszystko zmieni się 28 października, kiedy w ramach rozszerzenia Winters zostanie dodany nowy tryb trzeciej osoby. Ten nowy sposób gry w Resident Evil Village pozwoli graczom zobaczyć grę z zupełnie nowej perspektywy, wraz z nowymi animacjami i nie tylko.

Trzecioosobowy tryb Resident Evil Village zostanie wydany 28 października 2022 r. jako część dodatku DLC do dodatku Winters.

Resident Evil 2 Remake, Resident Evil 3 Remake i Resident Evil 7 Darmowe aktualizacje nowej generacji są już dostępne

Resident Evil 2 Remake, Resident Evil 3 Remake i Resident Evil 7 otrzymają dziś bezpłatne aktualizacje nowej generacji na PS5 i Xbox Series X/S, 13 czerwca. Te aktualizacje dodadzą obsługę 4K, wysokiej szybkości klatek, ray tracingu i dźwięku 3D.

Resident Evil Re: Verse ukaże się oficjalnie w październiku

Resident Evil Re: Verse, gra wieloosobowa pierwotnie ustawiona na premierę wraz z Resident Evil Village, zostanie oficjalnie wydana 28 października 2022 roku. Re: Verse to sześcioosobowa gra typu deathmatch PvP, która stawia graczy w pokazach postaci z całego Resident Zła seria.

Monster Hunter Rise: Sunbreak Expansion z wieloma nowymi szczegółami i wersją demo

Monster Hunter Rise: Sunbreak to „ogromne” rozszerzenie do ekskluzywnego dla Switcha i PC Monster Hunter Rise i nowy zwiastun na Capcom Showcase ujawnił więcej szczegółów i że będzie miał demo 14 czerwca, czyli jutro!

Zwiastun udostępnił również niektóre mapy i potwory, których mogą się spodziewać fani, a wśród nich powracające potwory Daimyo Hermitaur, Espinas, Gore Magala i Pyre Rakna Kadaki (nowa forma). Dostępna będzie również mapa Dżungla z Monster Hunter 2, która zostanie ulepszona, aby pasowała do bardziej otwartych obszarów Rise.

Ogłoszono również, że Lucent Naragacuga dołączy do Sunbreak w sierpniu w ramach darmowej aktualizacji 1. Więcej darmowych aktualizacji pojawi się jesienią, zimą i w przyszłym roku.

Sunbreak ukaże się 30 czerwca 2022 roku.

Exoprimal otrzymuje zwiastun z rozgrywką, a przed premierą zamknięty test sieciowy

Exoprimal, nadchodząca kooperacyjna gra akcji Capcom o morderstwach dinozaurów, otrzymała nowy zwiastun z rozgrywką i obietnicę przeprowadzenia zamkniętych testów sieciowych przed premierą w 2023 roku. Zwiastun przedstawiał historię gry PvPvE, rozgrywkę i niektóre dinozaury, z którymi gracze będą musieli walczyć.

Pokazano również niektóre działania Exoprimal, w tym Dinosaur Cull, VTOL Defense, Data Key Security, Energy Taker i Omega Charge.

Exoprimal zostanie wydany w 2023 roku na PS5, PS4, Xbox Series X / S, Xbox One i PC.

Street Fighter 6 otrzyma co najmniej jeszcze jedno ogłoszenie w 2022 r.

Chociaż nie dowiedzieliśmy się nic nowego o Street Fighter 6, ujawniono, że przed końcem roku otrzymamy więcej szczegółów na temat następnego wpisu w legendarnej serii bijatyk.

Zapowiedź wydarzenia z okazji 10. rocznicy Dragon’s Dogma, ale brak ogłoszenia o kontynuacji

Podczas gdy wielu miało nadzieję na ogłoszenie Dragon’s Dogma 2 podczas tej prezentacji Capcom, obiecano nam tylko, że wydarzenie z okazji 10-lecia Dragon’s Dogma odbędzie się w czwartek, 16 czerwca. Tak więc, chociaż ujawnienie nowej gry byłoby wspaniałą niespodzianką, przynajmniej nadzieja na ten tydzień wciąż jest żywa!

Rozwijanie …

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.