Skip Bayless poprzedził swoje uwagi, mówiąc, że Stephen A. Smith był dla niego jak „brat”, ale zaczął wyjaśniać, dlaczego został „użądlony” i „oślepiony” przez komentuje niedawno gwiazdę ESPN w podkaście JJ Redicka.

Jak szczegółowo opisał w zeszłym tygodniu The Post, Smith powiedział Reddickowi, że w 2012 r. kierownictwo ESPN było niezadowolone z „ocen i przychodów” Baylessa, debatującego z rotacyjną ekipą przeciwników na temat porannego programu „Cold Pizza” na ESPN2.

Smith powiedział, że Bayless zabrał go na parking ESPN w Bristolu.

– Wiem, że masz swoje plany – powiedział mu Bayless. „Kochasz NBA. Uwielbiasz być w trasie. Uwielbiasz przebywać w szatni. Ale ja Cię potrzebuję. Zrobiłem wszystko, co mogłem posunąć tak daleko, jak to możliwe. Potrzebuję cię, proszę. Daj mi tylko trzy lata. Myślę, że wywalimy go z parku ”.

“Myślałem o tym. To były zdecydowanie moje najlepsze opcje ”- powiedział Smith. „Wtedy nie mieli zamiaru dawać mi mojego własnego programu ani niczego w tym rodzaju. Myślałem o tym przez kilka dni i powiedziałem, że to zrobię. Miesiąc później nie byliśmy. 1 i byliśmy Nie. 1 od tego czasu ”.

Skip Bayless opowiedział swoją wersję historii powstania „First Take”.
Skip Bayless opowiedział swoją wersję historii powstania „First Take”.
ESPN

To wspomnienie znacznie różniło się od tego, jak Bayless wspomina sytuację. W swoim podcaście Fox Sports „The Skip Bayless Show”, Bayless spędził ponad 40 minut wchodząc w diagnozę kliniczną ich związku, który trwał ponad dwie dekady, i rozkładając własną wersję historii pochodzenia „Pierwszego Ujęcia”.

„Był dla mnie bardziej bratem niż moim prawdziwym bratem [celebrity chef Rick Bayless] kiedykolwiek był. Kocham tego mężczyznę i bez względu na to, co stanie się od tego momentu, zawsze będę go kochać ”- powiedział Bayless.

„Ale bracia walczą. Zdecydowanie walczyliśmy już wcześniej i być może będziemy walczyć ponownie. Jedyne, co wiem na pewno w tym momencie, to to, że Stephen A. Smith wygłosił kilka oświadczeń w podcastach JJ Redicka w zeszłym tygodniu, które całkowicie mnie zaskoczyły, ukąsiły mnie do szpiku kości, które ostatecznie rozzłościły mnie i rozzłościły moją żonę. Ernestine jeszcze bardziej rozgniewany.

Stephen A Smith i Skip Bayless
Stephen A. Smith i Skip Bayless stali się legendarni dzięki płomiennym dyskusjom sportowym.
ESPN

Bayless powiedział, że kilku jego kolegów, z którymi pracował w ESPN, zanim Smith dołączył do „First Take”, było „po prostu zdumionych tym, jak bardzo błędne było to, co powiedział Stephen A.”.

Bayless nie zgodził się ze stwierdzeniem Smitha, że ​​„sugerował, że uratował i zrobił ‚First Take’”.

„Jak możesz zapisać i stworzyć program, który był już tak wielką historią sukcesu jak miliard na jednego, jaką kiedykolwiek widział ESPN? Oceny i przychody były [already] Niemożliwie wspaniale, gdy Stephen A. dołączył do mnie w 2012 roku. Ze Stephenem A. jako moim partnerem, „First Take” nigdy nie obniżyłoby rankingów NFL w poniedziałek, które osiągnął w 2011 roku, przed Stephenem A. ”

To był niezapomniany odcinek, kiedy Bayless zaciekle debatował ze wszystkimi chętnymi w imieniu magicznego biegu Tima Tebowa na Broncos.

„I wziąłem„ First Take ” tak daleko, jak mogłem? Na serio? ” – zapytał zirytowany Bayless. „Dopiero zaczynałem. Rakieta wystartowała właśnie w 2011 roku. Stephen A., jak mogłeś?”

Wspomniany Bayless Historia The Post na temat komentarzy Smithai powiedział, że nie może znieść, aby ta „rewizjonistyczna historia” stała się dominującą narracją o tym, jak powstało „First Take”.

Bayless wspomniał, że po raz pierwszy spotkał Smitha na krótko podczas finałów NBA w 1998 roku i że w końcu nawiązali przyjaźń. Uczestniczyli w programie pilotażowym „Sports in Black and White” dla Fox Sports Net, który ostatecznie nie został odebrany, powiedział Bayless, ponieważ najlepsi szefowie Fox Sports uważali, że Smith to zbyt wiele, aby codziennie brać na siebie. Bayless powiedział, że protestował w imieniu Smitha bezskutecznie. Duet pracował również razem jako współprowadzący, zastępując Michaela Wilbona i Tony’ego Kornheisera w „Pardon the Interruption” przez dwa tygodnie w 2004 roku.

Kontynuował przegląd historii tej pary, wspominając, że kiedy szef programisty ESPN, Mark Shapiro, który zatrudnił ich dwoje, odszedł z sieci w 2005 roku, oznaczało to kłopoty.

Program Smitha „Całkiem szczerze” został odwołany na początku 2007 roku, a on faktycznie opuścił sieć w 2009 roku. „Cold Pizza” utknął, a Bayless powiedział, że w jego „skromnej ocenie” debata działa, a więc program dalej kopał.

Podczas gdy Smith był gospodarzem Fox Sports Radio przez kilka lat, Bayless powiedział, że rozmawiali przez telefon co tydzień.

„Wciąż słyszałem od niego tylko: „Hej, muszę wracać do światowego lidera” i powiedziałem mu: „Odzyskam cię z powrotem”. Zaufaj mi, skończyłem pukając do wszystkich drzwi na ostatnim piętrze elektrowni ESPN w Bristolu w stanie Connecticut. … Poszedłem do biura Johna Skippera. Poszedłem do biura Norby’ego Williamsona. Poszedłem do biura Johna Walsha. Poszedłem do biura Marka Grossa. Powiedziałem: „Musisz go wypuścić”. Raz po raz słyszałem: „Przepraszam, po prostu sprawia więcej kłopotów, niż jest wart”. Powiedziałem: „On jest dojrzały, jest pokorny. Będzie świetny, gdy wróci – jest po prostu zbyt utalentowany. Należy tutaj. Ty to wiesz i ja to wiem.”

Bayless wyjaśnił, że szefowie w końcu ustąpili i że Smith został ponownie zatrudniony na początku 2011 roku.

„Był zmuszony spłacić dość poważne należności” – powiedział Bayless, zauważając, że praca Smitha dotyczyła głównie radia ESPN w Nowym Jorku i Los Angeles oraz lokalnej nowojorskiej strony internetowej sieci. „To bolało mnie bez końca, ponieważ ciągle powtarzałem mojej ówczesnej dziewczynie Ernestine, że był lepszy od tego i to był cios, że musiał zasłużyć sobie na powrót po drabinie”.

Bayless wyjaśnił, że „guru od ocen” Barry Blyn wskazał na ogromne skoki w rankingach „zimnej pizzy”, które były wyraźnie związane z segmentami debaty, którą zajmował się Bayless.

Bayless przyznał, że ewentualnemu producentowi „First Take” Jamiemu Horowitzowi – który zatrudnił go w FS1, a teraz jest dyrektorem WWE – miał „odwagę i wizję, by zaryzykować swoją karierę” poprzez zastąpienie całej reszty „Cold Pizza” dwugodzinny program dyskusyjny skupiony wokół Bayless. Dwóch producentów „Cold Pizza” powiedziało Baylessowi, że ten pomysł byłby „samobójstwem zawodowym” zarówno dla niego, jak i Horowitza.

Oceny wzrosły wykładniczo. Emisja na ESPN2, publiczność „First Take” „skanibalizowała” widownię „SportsCenter”, flagowego programu informacyjnego sieci, powiedział Bayless.

Ostatecznie Smith otrzymał pozwolenie na robienie w środę cotygodniowego segmentu debaty Bayless na temat „First Take”, który do tego momentu był jego własnym segmentem w „Cold Pizza”.

„Tak, były automatyczne fajerwerki. Mieliśmy razem historię. Kochałem tego człowieka. Uwielbiałem sprawiać, by wyglądał coraz bardziej głupio w stosunku do Tima Tebowa. Ale nadal musiał spłacać swoje należności. Dostał jeszcze jeden segment. Zaczęliśmy to kręcić, dając mu 15-20 minut zamiast 10. Może mógłby pojawić się dwa razy w programie ”- wspominał Bayless.

„Po zakończeniu sezonu Jamie Horowitz usiadł ze mną i rozmawiał ze mną o tym, co będzie dla mnie najlepsze w przyszłości„ First Take ”… Powiedziałem: „Chcę, aby Stephen A. był moim stałym partnerem. Potrzebuję stałej. Potrzebuję kogoś, komu mogę zaufać, aby był tym facetem, w ten sposób, każdego dnia… Ale w końcu musisz mi w tym zaufać, duża część mnie chciała rzucić trochę mojego brata Stephena A. linia życia. Chciałem, żeby wrócił do drzwi w Bristolu. Nigdy więcej lokalnego radia i strony internetowej. Należy do Bristolu.

„Miałem nadzieję, że wciągnę go z powrotem w łaski wielkich szefów, aby mógł wstać i zabłysnąć tak, jak powinien był robić w ESPN. Ale uwierz mi, nie błagałam go, by przyjął tę pracę. Nie potrzebowałem go do ratowania „First Take”. To było [already] historia sukcesu sięgająca miliarda na jednego”.

Później w czwartek Smith odpowiedział na uwagi Baylessa za pośrednictwem Twittera, wprowadzając to, co nazwał, będzie jego jedynym komentarzem w tej sprawie.

„Nie skłamałem w żadnej cholernej sprawie. To nic innego jak nieporozumienie ”- napisał Smith. „Jak już wielokrotnie wspominałem, Skip Bayless stworzył First Take. Nosił go na plecach przez lata. A kiedy poprosił mnie, żebym przyszedł, potrzebował mnie, ponieważ przez lata nosił program na plecach. Potrzebował stałego gospodarza. Zapytał i wybrał MNIE ”.

„Z powodu JEGO decyzji cieszyłem się sukcesem, jaki odniosłem. Dzięki niemu stałem się tym, kim stałem się w ESPN. Skip Bayless to mój BRAT! Zawsze będę kochać tego mężczyznę i zawsze będę wdzięczna. Bez względu na to, jak daleko będę się wspinać, mam MU DZIĘKUJĘ. Moje komentarze na temat stanu First Take w tamtym czasie są tym, co mi powiedziano. Z pewnością nie miało to na celu znieważenia mojego brata. Nigdy bym tego nie zrobił umyślnie. Jedyną smutną częścią tej części jest to, że wydaje się nie wiedzieć, że… ..pomimo moich konsekwentnych komentarzy na przestrzeni lat dotyczących tego, ile dla mnie znaczy. Sprawdź zapis. Resztę omówię prywatnie z moim bratem Skipem Baylessem.

„Teraz, jeśli wybaczycie mi: muszę dokończyć finały NBA”.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.