Jesteśmy w połowie czerwca, co oznacza, że ​​„zimowe” sporty szykują się do podsumowania, a przed sezonem piłkarskim pojawi się okno, w którym wśród głównych profesjonalnych męskich sportów amerykańskich będzie tylko baseball. W naszym świecie to po prostu sezon grindowania. Wiemy, że jest to maraton z 162 meczami z przypływami i odpływami.

Co przyniósł nam ten weekend? Spójrzmy.

Najważniejsze wydarzenie weekendu

Zobaczmy te ruchy, Randy Arozarena:

Całkiem imponujące rzeczy i świetny telefon od MLB osoba w mediach społecznościowych z odniesieniem do Twistera. Czy ludzie nadal w to grają? Hmm …

W każdym razie Ryż ostatecznie zwycięży w niedzielę w Minnesocie, aby uratować jedną z trzech przed wielką serią, która ma się pojawić w przyszłym tygodniu (dojdziemy do tego za chwilę).

Giganci koniec zamiatania Dodgersów

To było trudne dla Dodgersów przez ostatnie dwa tygodnie i muszą mieć nadzieję, że ten weekend przeciwko Giants był dnem. The Dodgers przegrali w trzech meczach – San Francisco wygrało finał 2:0 w niedzielę – a także stracił asa Walkera Buehlera z powodu kontuzji łokcia. Straci dużo czasu.

Los Angeles poszło 2 na 24, z biegaczami na pozycji strzelców w trzech meczach, co skłoniło menedżera Dave’a Robertsa do przyznania, że ​​jego ofensywa nie miała „nastawienia na drużynę”. Austin Slater oraz Mike Yastrzemski uderzył solo u Julio Uríasa w pierwszą niedzielę rundy, a Carlos Rodón i Giants Bullpen wstali, aby ukończyć podjazd.

Dodgers ma 37-23 i przegrali dziewięć z ostatnich 13 meczów. Nadal prowadzą NL West, chociaż ich przewaga sprowadza się do połowy meczu w ciągu Padres. Tymczasem Giants mają 33-26 i 3 1/2 gry w dywizji.

José jest maszyną do produkcji run

Strażnicy trzeci bazowy José Ramírez był przez jakiś czas jednym z najlepszych graczy w baseballu i być może ma za sobą rok kariery. Przynajmniej jeśli chodzi o produkcję, jest. To było na wystawie w niedzielę. A ma prowadzenie 1:0 na szczycie pierwszego inningu, ale dwukrotne trafienie Ramíreza RBI w dolnej połowie dało Clevelandowi dobre wyniki. Ramírez wylądował w czwartek i piątek, a następnie w niedzielę pojechał w trzech przejazdach w serii pięciu RBI, podczas gdy Guardians zajęło trzy z czterech. Wygrali 10 z 13 i przesunęli się na odległość uderzenia od Bliźnięta w AL Central.

Ramírez ma teraz 59 RBI w 56 meczach Strażników. Od czasu 165 RBI Manny’ego Ramireza w 1999 r. żaden zawodnik nie przyjechał do domu więcej razy, niż jego zespół rozegrał mecze w pełnym harmonogramie. I tak naprawdę jest to jedyny taki sezon od czasu, gdy harmonogram rozszerzył się do 162 meczów. Przed nami strasznie długa droga, ale zasługuje na naszą uwagę.

Idź „Smuga”

Weekend przyniósł dość długie passy, ​​zarówno pozytywne, jak i negatywne. A’s przerwali 10-meczową passę, wygrywając w sobotę. The Piwowarzy W niedzielę wygrali serię ośmiu przegranych meczów. The Phillies wygrał dziewięć z rzędu, zanim ostatecznie przegrał w niedzielę. The Odważni wyszli z weekendu z nienaruszoną passą, jednak po wygraniu 11 z rzędu.

Te przedłużone passy trzech rywali (przynajmniej tych z nadzieją) są dobrą ilustracją tego, jak szybko wszystko może się zmienić podczas grania każdego dnia.

Nie jest całkowicie zaskakujące, że Yankees ukończyli trzymeczowe zmiażdżenie przeciwko Młode. Są znacznie lepszym zespołem. Potrzebowali 13 rund w piątek, zanim w końcu odeszli, ale potem zdmuchnęli Cubs 8:0 w sobotę i totalnie ich zastraszyli w niedzielnym wygranym 18-4. Znowu nie szokujące.

Jest to jednak godne uwagi, ponieważ Yankees grają w absurdalnym tempie. Są teraz 44-16, co daje tempo 162 meczów i 119 zwycięstw. Rekord zwycięstw w sezonie to 116, wspólny dla 1906 Cubs i 2001 Marynarze. Pamiętasz dynastię Jankesów z przełomu wieków? Najwięcej meczów, które grupa wygrała w sezonie zasadniczym, to 114 w 1998 roku. Jest to również rekord franczyzy pod względem zwycięstw.

Warto też wspomnieć: Yankees wygrali co najmniej 105 gier pięć razy w historii serii. Wszystkie pięć z tych drużyn wygrało World Series.

Na pokładzie

Rays at Yankees (trzy mecze od wtorku) / Yankees at Błękitne Sójki (trzy mecze od piątku): Wyścig AL East nie jest blisko. W tej chwili Yankees mają przewagę 8 i pół gry nad Blue Jays i 9 nad Rays. Tutaj jest okazja, zależy tylko od tego, kto ją wykorzysta. Yankees mogą naprawdę zaszkodzić Rays and Jays, wygrywając obie serie i podając to do dwucyfrowej liczby. Z drugiej strony, jeśli obie drużyny wygrywające serię wygrywają, obraz dywizji jest zamazany, gdy Yankees trochę wracają do paczki.

Piwowarzy w Mets (trzy mecze od wtorku): To możliwy podgląd play-offów, więc zawsze warto je podkreślić. Jednak szczególnie te dwa zespoły są teraz warte obejrzenia. The Brewers właśnie przerwali serię ośmiu przegranych. Podczas tej passy stracili przyczepność na pierwszym miejscu. Mets nadal prowadzą na NL East, ale wzrost Braves sprawił, że znów stał się wyścigiem, a nie ucieczką. Jest tu potencjał na zabawną serię, w której wielu innych pilnuje rzeczy.

Anioły w Spryciarze (dwie gry od wtorku): To Los Angeles kontra „Los Angeles”, prawda? Jakkolwiek chcesz nazwać tę serię, jest to zabawna walka międzyligowa z mnóstwem mocy gwiazd. Anioły ostatnio przeżyły pasmo przegranych, podczas gdy Dodgersi też nie grali dobrze, ale to pozostaje obowiązkowa seria.

Kardynałowie w Red Sox: Kolejna zapowiedź World Series? W tym momencie wydaje się, że to strzał w dziesiątkę, ale Braves 2021 i 2019 Rodacy to dwa ostatnie przykłady tego, dlaczego byłoby szaleństwem liczyć zespół taki jak Red Sox. Obie te drużyny są obecnie w fazie playoff. Ostatnio dwukrotnie widzieliśmy pojedynek w Fall Classic, w 2004 i 2013 roku. Zdarzyło się to również w 1946 i 1967 roku.

białe skarpety w Astros: To rewanż ALDS z zeszłego sezonu, ale o wiele bardziej godne uwagi byłoby obserwowanie, jak sprawy mają się dla White Sox. Byli jedną z najbardziej rozczarowujących drużyn w tym sezonie, a trener Tony La Russa zaczyna usłyszeć pieśni z domowników na rzecz jego zwolnienia. To i tak trudna seria, ale czy White Sox będzie grał o pracę La Russa?

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.