Do draftu NBA 2022 dzieli nas za 10 dni, a sytuacja nabiera tempa zarówno na samym szczycie, jak i podczas całej pierwszej rundy. Noc draftu jest często burzliwym wieczorem wypełnionym możliwymi rozmowami handlowymi w całej lidze.

I najwyraźniej Sixers szukają sposobu na te dyskusje.

CZYTAJ: Szybka strażnicy pierwszego roku udają się do Sixers w ostatnich próbnych projektach

Kevin O’Connor z Ringera zawierał mały samorodek w swoim najnowszym próbnym szkicu o tym, co prezes ds. operacji koszykarskich w Sixers, Daryl Morey, robi w tych dniach w przededniu następnego czwartkowego wieczoru:

„Sixers badają transakcje z udziałem tego wyboru i Danny’ego Greena, według źródeł. Podczas gdy Green był ważnym dwukierunkowym skrzydłem Sixers, zerwał zarówno ACL, jak i LCL w lewym kolanie w maju, a teraz ma wygasający $ 10 milionów kontraktów. Jeśli zakończą handel kostką, wyobrażam sobie, że surowy gracz z wysokimi wzrostami, taki jak Wesley, byłby bardzo atrakcyjny. Jeśli Sixers utrzymają go, zrobienie zamachu może się opłacić, ponieważ nie mają już pierwszego do 2024 po tym, jak Nets odroczył tegoroczny wybór, aby zamiast tego wybrać Philly z 2023. To zakład, że Sixers będą gorsze.

Zabawa!

Czy to przypadek, że ta wiadomość wylewa się kilka dni później? Wymyśliłem sześć potencjalnych ofert które obejmowałyby Green i No. 23 wybrać? A może Morey czyta moje blogi? (Cześć Daryl!)

Żartuję. Nie trzeba być geniuszem, aby zdać sobie sprawę, że front office Sixers szuka sposobów na przeniesienie kontraktu i kilofa Greena. Wskaźnik trafień faceta w latach 20. jest w najlepszym razie niepewny, a oni już zdobyli jednego z Tyrese Maxey; szanse nie są na ich korzyść, że znów zadziała tak szybko (patrz: Jaden Springer) w oknie tytułowym Joela Embiida-Jamesa Hardena.

Zamiast tego powinni starać się wykorzystać wszystkie swoje aktywa, aby dodać elementy typu „wygrana-teraz” i natychmiast się do tego zabrać. To jest to.

Ważne jest, aby pamiętać, że każda potencjalna transakcja musiałaby poczekać do momentu, gdy pojawi się „Nie”. Wybór 23 został dokonany z powodu zasady Stepien Rule NBA. Sixers sprzedali już swój typ z 2023 roku z pierwszej rundy, co uniemożliwia im handel tegorocznym wyborem. Mogą jednak zasadniczo zgodzić się na wymianę z inną drużyną i wybranie gracza do tej drużyny, a następnie zawarcie umowy.Jak wspomniałem, pod koniec zeszłego tygodnia przyjrzałem się sześciu potencjalnym kandydatom do handlu, którzy mogliby zapewnić ofensywę (i może trochę obrony?) Jeśli Sixers mogą znaleźć drużynę zainteresowaną wyborem, chętną do podjęcia kontraktu Greena, a może nawet zafascynowaną Plusy Matisse’a Thybulle’a.

Oto co napisałem o mojej ulubionej możliwości, skrzydle Atlanta Hawks Bogdan Bogdanovic:

„PHI otrzymuje: B. Bogdanovic (pozostały 2 lata, oba za 18 mln USD)

„ATL otrzymuje: D. Green, M. Thybulle, J. Springer, nr. 23 ogólny wybór

„Bogdanovic to jedno z nazwisk, które często pojawiały się, gdy pierwotny pomysł był rzucany na Twitterze.

„Bogie będzie miał 30 lat, gdy rozpocznie się sezon 2022-23 i w tym momencie wydaje się, że jest znanym towarem: jego liczba punktów na 36 wynosiła od 18,5 do 19,9 w ostatnich czterech sezonach, średnio ma około czterech tablic i czterech asyst. na mecz, a on jest w swojej karierze 38% strzelcem za trzy punkty i 82% strzelcem z rzutu wolnego. Dobre rzeczy!

„Ale jeśli nie zwracałeś szczególnej uwagi na jego grę, oto coś, co mogło cię przemknąć: po tym, jak był legalnym obrońcą w swoim pierwszym sezonie NBA, liczby w defensywie Bogdanovicia były w zasadzie najlepsze w jego karierze, od punktów / 100 posiadań (1,4) do przeciwstawienia eFG% (0,7%) do wskaźnika rotacji (1,7%).

„Facet wciąż jest ofensywny, ale teraz czuje się prawdziwym graczem dwukierunkowym, co jest świetne, ponieważ Sixers desperacko tego potrzebują”.

Z dużymi pieniędzmi już zainwestowanymi w Embiida i Tobiasa Harrisa, nadchodzącym kontraktem Harden na duże pieniądze i ewentualnym kontraktem Maxeya za kilka lat, ręce Sixersów są niejako związane, jeśli chodzi o wartość dodaną w wolnej agencji. Rynek handlu trochę otwiera.

Oczywiście znalezienie chętnego partnera będzie najdelikatniejszą częścią tańca poszukującego handlu. Zaraz zrobi się ciekawie.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.