Fire Emblem Trzy domy
Obraz: Inteligentne systemy

Aktualizacja [Wed 15th Jun, 2022 09:20 BST] Wyciekło więcej szczegółów na temat przypuszczalnej kolejnej gry Fire Emblem. Tym razem użytkownik Reddita miasmadelta udostępnił kilka widocznych zrzutów ekranu z 18. głównego tytułu Fire Emblem dalej r / symbol ognia.

Oczywiście ta gra jest nadal niezapowiedziana, więc nie będziemy wiedzieć, czy są prawdziwe, dopóki nie otrzymamy oficjalnego wyglądu, ale zrzuty ekranu potwierdzają „dziwne czerwono-niebieskie” włosy, o których Rogers wspomniał wczoraj na Famiboards.

Nie będziemy tutaj zamieszczać zrzutów ekranu, ale miasmadelta połączyła się z nimi w poniższym poście na Reddicie. Tak więc, jeśli nie chcesz być rozpieszczany niczym innym z tej podobno gry Fire Emblem, nie klikaj linku „znaki”.

Rogers skomentował również te zrzuty ekranu na Twitterze. Ponownie, jeśli masz awersję do spoilerów i chcesz być zaskoczony wyglądem tej gry, uważaj, ponieważ kilka odpowiedzi na tweet Rogersa zawiera niektóre ekrany.


Oryginalny artykuł [Tue 14th Jun, 2022 15:15 BST] Emblemat ognia fani właśnie ucztują. Zostały nam niecałe dwa tygodnie od premiery Wojownicy z emblematem ognia: trzy nadziejegra Musou osadzona w Symbol ognia: trzy domy świat. Sam Three Houses odniósł ogromny sukces w przypadku inteligentnych systemów na Switchu. I Bohaterowie z emblematem ognia nadal cieszy się ogromną popularnością wśród fanów.

Jednak dla tych, którzy kochają tę strategiczną serię RPG, czeka jeszcze więcej. Znany przeciek Nintendo i Raport Nintendo World współpracownik Emily Rogers ujawnił, że Intelligent Systems pracuje nad nową grą Fire Emblem dla Switcha – i jest to zupełnie nowa gra, a nie remake ani ponowne wydanie.

Rogers podzielił się szczegółami tego dalej Famiboardygdzie stwierdza, że ​​gra jest wspólnym dziełem Inteligentnych Systemów, Wojownicy deweloper Koei Tecmo, a Gust – oddział Koei Tecmo i twórcy Atelier seria. Rogers ma również kilka ciekawostek na temat potencjalnego nowego wpisu:

Oto, czym mogę się podzielić o nowej grze Fire Emblem.

– Nadchodzące Fire Emblem to nowa gra, a nie remake. Zupełnie nowa historia.
– Współpraca między Inteligentne systemy, Koei Tecmo oraz Poryw (oddział Koei Tecmo Holdings).
– Podmuch mocno wspomagany grafiką / grafiką. Grafika jest ulepszeniem w stosunku do „Trzech domów”.
– Pierwotnie przeznaczona jako gra jubileuszowa z okazji 30-lecia FE. Gra została ukończona od ponad roku.
– Główny bohater (główny lord) ma dziwne czerwono-niebieskie włosy. Jego matka jest smokiem.
– Nowa sztuczka „Emblematy” umożliwia graczom przywoływanie „znaków FE z przeszłości“dla twojego oddziału.

Jest kilka naprawdę interesujących rzeczy, które możemy tutaj wybrać – fakt, że emblematy będą używane do przywoływania ulubionych przez fanów postaci Fire Emblem, brzmi naprawdę zabawnie. Uważamy również, że piękny styl wizualny Gust z cieniowaniem celowym sprawdziłby się idealnie w uniwersum Fire Emblem; po prostu spójrz na Atelier Sophie 2: Alchemik Tajemniczego Snu! I wreszcie, gra jest już skończona – i trwa już od roku.

Ta ostatnia jest szczególnie ciekawa, bo jeśli gra jest gotowa i trwa już ponad rok, to kiedy ją otrzymamy? Już w tym roku dostajemy nową grę Fire Emblem z Three Hopes – choć nie jest to tradycyjna gra strategiczna – więc czy Nintendo wyda drugą w 2022 roku? Nie byłby to pierwszy raz, jak Emblemat ognia: święte kamienie oraz Emblemat ognia: Ścieżka blasku oba wydane w 2005 roku w Ameryce Północnej i Europie, ale być może Nintendo wytrzyma do przyszłego roku.

Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy to prawda!

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.