NOWYMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Phil Mickelson przybył do Massachusetts w ramach przygotowań do US Open pomimo kontrowersji, które narosły wokół niego i jego decyzji o grze w pierwszym turnieju LIV Golf.

US Open 2022 odbędzie się w The Country Club na Brookline. Mickelson przybył z Londynu po rywalizacji w Centurion Golf Club w pierwszym 54-dołkowym turnieju LIV Golf. Ukończył turniej z remisem na 33. i 10-over par.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WIĘCEJ SPORTÓW NA FOXNEWS.COM

Phil Mickelson reaguje na tłum po postawieniu 15. greena podczas LIV Golf Invitational w Centurion Club w St Albans w Anglii, sobota, 11 czerwca 2022 r.

Phil Mickelson reaguje na tłum po postawieniu 15. greena podczas LIV Golf Invitational w Centurion Club w St Albans w Anglii, sobota, 11 czerwca 2022 r.
(Zdjęcie AP / Alastair Grant)

Teraz jest na US Open, którego Mickelson jeszcze nie wygrał. Zajął drugie miejsce lub zremisował na drugim miejscu w 1999, 2002, 2004, 2006, 2009 i 2013 roku. To jedyny duży turniej, którego nie wygrał.

Mickelson i inni, którzy zdecydowali się grać w LIV Golf, będą mogli zagrać w US Open, podało w zeszłym tygodniu US Golf Association.

„Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy najbardziej otwartymi mistrzostwami na świecie, a gracze, którzy zdobyli prawo do rywalizacji w tegorocznych mistrzostwach, zarówno poprzez zwolnienia, jak i kwalifikacje, będą mieli taką możliwość. Nasze kryteria terenowe zostały ustalone przed zgłoszeniem otwarcie na początku tego roku i zmiana ustalonych kryteriów nie jest ani odpowiednia, ani uczciwa wobec konkurentów – powiedział USGA.

„Jeśli chodzi o graczy, którzy mogą zdecydować się na grę w Londynie w tym tygodniu, po prostu zadaliśmy sobie to pytanie – czy gracz, który zasłużył sobie na udział w US Open 2022, zgodnie z naszymi opublikowanymi kryteriami, zostanie wycofany z boiska w wyniku jego decyzja o zagraniu w innym wydarzeniu? I ostatecznie zdecydowaliśmy, że nie.

Mickelson nie zrezygnował z członkostwa w PGA Tour, jak niektórzy z jego kolegów z drużyny LIV Golf.

RORY MCILROY KOLEJNY SHUŚLA SIĘ W LIV GOLF, CIESZY SIĘ, ŻE WYSTĄPIŁ „PRZECIWKO NAJLEPSZYM, ABY WYKREŚLIĆ TO, CO NAJLEPSZE”

Prezes LIV Golf Greg Norman stoi na koszulce podczas finałowej rundy inauguracyjnego turnieju LIV Golf Invitational w St. Louis.  Albans, Anglia, sobota, 11 czerwca 2022 r.

Prezes LIV Golf Greg Norman stoi na koszulce podczas finałowej rundy inauguracyjnego turnieju LIV Golf Invitational w St. Louis. Albans, Anglia, sobota, 11 czerwca 2022 r.
(Zdjęcie AP / Alastair Grant)

The USGA powiedziało swoje oświadczenie nie był przekazem wsparcia dla graczy biorących udział w rywalizującej lidze PGA Tour.

„Nasza decyzja dotycząca naszego pola na US Open 2022 nie powinna być interpretowana jako USGA wspierająca alternatywny podmiot organizujący, ani wspierająca jakiekolwiek indywidualne działania lub komentarze graczy. Raczej jest to po prostu odpowiedź na to, czy poglądy USGA grają w alternatywne wydarzenie, bez zgody na ich trasę do domu, przestępstwo, które powinno ich zdyskwalifikować do US Open.”

LIV Golf był tematem rozmów przez cały ostatni tydzień ze względu na finansowanie ligi przez Arabię ​​Saudyjską.

Komisarz PGA Tour Jay Monahan miał w niedzielę ostatnie słowo w wywiadzie dla CBS podczas RBC Canadian Open.

“Chciałbym zapytać każdego gracza, który odszedł, lub gracza, który kiedykolwiek rozważyłby odejście, czy kiedykolwiek musiałeś przeprosić za bycie członkiem PGA Tour?” – powiedział Monahan.

Jim Nantz zapytał, dlaczego nie może być miejsca na obie trasy.

Jay Monahan, komisarz PGA Tour, przemawia na konferencji prasowej podczas treningu do Mistrzostw Graczy 8 marca 2022 r. w Ponte Vedra Beach na Florydzie.

Jay Monahan, komisarz PGA Tour, przemawia na konferencji prasowej podczas treningu do Mistrzostw Graczy 8 marca 2022 r. w Ponte Vedra Beach na Florydzie.
(Keyur Khamar / PGA Tour przez Getty Images)

„Dlaczego tak bardzo nas potrzebują? Ci zawodnicy zdecydowali się podpisać wieloletnie, lukratywne kontrakty, aby w kółko grać w serii meczów pokazowych przeciwko tym samym graczom. Patrzysz na to w porównaniu z tym, co widzimy dzisiaj” – powiedział Monahan .

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Nazwał także LIV Golf serią turniejów pokazowych.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.