Phil Mickelson nie trafił w cięcie i dostał tylko garstkę drwin podczas US Open.

Phil Mickelson nie trafił w cięcie i dostał tylko garstkę drwin podczas US Open.
Obraz: Obrazy Getty

Phil Mickelson wypadł z turnieju US Open na plamie ropy, którą spłynął na ani grosza bogatszej od swojego występu w Brookline w stanie Massachusetts. Nie trafił do cuta po piątkowej rundzie 3 over, która dała mu +11 po 36 dołkach, a jeśli nie dotrzesz do dwóch ostatnich dni turnieju, nie otrzymasz ani centa na pokrycie zaległych długów hazardowych .

To nie jest uczciwa praktyka i nie jest świetna dla słabszych graczy bez konta bankowego pełnego krwi. Jednak zrobię wyjątek dla Mickelsona i dziewięciu innych golfistów LIV, którzy nie dostali (legalnej) wypłaty.

To nie był świetny pokaz dla żadnego gracza LIV, z 10 z 15 obecnych lub przyszłych członków LIV już nie gra. Najbardziej znanymi nazwiskami poza Mickelsonem byli Sergio Garcia, Kevin Na i Louis Oosthuizen. Dustin Johnson i Patrick Reed osiągnęli najlepsze wyniki z każdym posiedzeniem na +1.

Odmawiając rozmowy z mediami do piątku, Johnson przerwał milczenie po dokonaniu cięciai być może unikanie powinno być kontynuowane.

„Tak naprawdę nie zauważyłem żadnej różnicy” – powiedział po rundzie. „Oczywiście, za każdym razem, gdy pojawia się US Open, jest to wspaniałe wydarzenie. Wiesz, że to będzie dobre. Czułem, że gram całkiem nieźle. Wystarczy trochę zaostrzyć w weekend ”.

To dość nieszkodliwy cytat po pierwszym przeczytaniu, a potem zdajesz sobie sprawę, że jesteś tak odrętwiały wobec sposobu, w jaki bogaci ludzie normalizują kapitalizm za wszelką cenę, że nie przeszkadzało ci zwolnienie Johnsona. Problemem jest niezauważenie różnicy. To, że twoje sny nie są nawiedzane przez ducha saudyjskiej teraźniejszości, nie oznacza, że ​​twoje sumienie powinno być czyste.

To zachowanie godne socjopaty, trochę jak Mickelson mówi, „Przegapiłem rywalizację, ale cieszyłem się też czasem spędzonym na wyjeździe” po ukończeniu dużego turnieju, w którym on i jego najemnicy z LIV porwali. Nikt nie chce słyszeć, że miałeś wspaniałe wakacje. Chcą opowieści o człowieku zmagającym się z tą decyzją.

On także “przemówił ”za pośrednictwem transkrypcji USGA, ponieważ nie rozmawiał z mediami po piątkowej rundzie. Świetny sposób na izolację Leftie, chłopaki. To prawie tak obrzydliwe, jak fani, którzy komplementowali jego łydki i życzyli mu wszystkiego najlepszego. Do transkrypcji, Mickelson pochwalili kibiców golfa na US Open.

„Tutaj kibice zawsze byli wspaniali i naprawdę wspierają wszystkie sporty. Uwielbiam, kiedy sprowadzamy tu golfa, ponieważ tworzą naprawdę wyjątkową atmosferę ”.

Na szczęście kilku nieustraszonych Massholes dało mu kurację „Myślisz, że jesteś lepszy ode mnie”. Jeden krzyknął: „Wyprzedawaj!” podczas gdy inny zapewniał: „Chciwość jest dobra, Phil! Chciwość jest dobra! ” według Golf Digest.

Rozległo się również słyszalne „Buu!” na koszulce pod nr. 6 w czwartek, a następnie „We hate you Phil!” (Kolejny upomniał Mickelsona za blokowanie go na Twitterze, co jest jednym ze sposobów na zmarnowanie okazji.)

To powiedziawszy, ci zdeklarowani oszuści byli odstającymi, zgodnie z artykułem w Golf Digest, co nie jest szokiem dla nikogo, kto zajmuje się sportem. Fani są bardziej niż szczęśliwi, że mogą przeoczyć ukradkowe zachowanie swoich ulubionych sportowców i udzielają wsparcia, które ułatwia golfistom LIV zmierzenie się z ich bezbożną krucjatą.

Jest brak pozwów o masażystę to sprawi, że każdy fan uwierzy, że Deshaun Watson zrobił okropne rzeczy, o które został oskarżony. A gracze LIV nie złamali żadnego prawa, więc szaleństwem jest oczekiwać, że wystarczająco dużo entuzjastów golfa sprawi, że główne turnieje będą tak niewygodne dla kontyngentu LIV, że nie będą chcieli wracać.

Chciałbym, żeby Richard Kiel i żądna krwi galeria przeganiali w zwolnionym tempie każdego niemoralnego dupka z terenu Country Clubu. To się jednak nigdy nie wydarzyło, a gdy gniew opadnie, pogarda podpisania się na trasę LIV będzie tłustym przypisem, takim jak te, które towarzyszą karierze tak wielu sportowców, których okropne wybory zostały usprawiedliwione.

Jedyne, co pozostaje do zrobienia, to być wyjątkowo małostkowym i czerpać jeszcze więcej przyjemności z rzeczy takich jak Phil i grupa jego kumpli, którzy tęsknią za cięciem i opuszczają U.S. Otwórz tylko Ls jako pamiątki.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.