Och, byłem zniesmaczony.
A teraz staram się być rozbawiony

– Elvis Costello, „Anioły chcą nosić moje czerwone buty”

Jest wiele sposobów, w jakie mogłem podejść do tego podsumowania gry (i zaufaj mi, myślałem o prawie wszystkich).

Myślałem, żeby tu przyjechać i po prostu powiedzieć:

Cubs przegrali z Padres 19-5a drużyny zagrają ponownie w czwartek po południu.”

…i po prostu się tam kończy.

Byłbyś rozbawiony?

To wszystko, co nam zostało, prawda? To znaczy, przeżyłem dwa sezony ponad 100 przegranych Cubsów w latach 60-tych, chociaż prawdopodobnie nie rozumiałem wtedy ich prawdziwego znaczenia. Przeżyłem sezon 98 przegranych w 1980 roku i prawdopodobnie byłby to rekord przegranych franczyzy w 1981 roku, gdyby nie strajk, a to wydaje się być końcem ery własności Wrigley z takimi facetami jak Joe Strain i Mike Lum w drużynie.

Mam na myśli, dlaczego Daniel Norris nadal jest w tym zespole? Dlaczego Andrelton Simmons wciąż nosi mundur Cubs?

Słowo „żałosne” pojawia się tutaj w nagłówku i dokładnie tak myślę o przegranej serii dziewięciu meczów Cubs, podczas której przegrywali z wynikiem 84:26, co jest odpowiednikiem przegranej każdej z tych dziewięciu gier przez 9- 3 punkty. To już trzeci raz w tym roku Cubs pozwoliły na co najmniej 18 biegów w grze, co odpowiada rekordowi franczyzy ustanowionemu w 1975 roku.

Robię tutaj strumień świadomości, więc wybacz mi, jeśli reszta wydaje się trochę chaotyczna. Wydaje mi się raczej bezwartościowe, nie sądzisz, że opowiadam o paradzie biegaczy Padres, którzy przeszli przez tablicę lub opowiedzieć krok po kroku o zagładzie przeciwko miotaczom Cubsa. Padres poszło 11 na 19 z RISP. Cubs mieli 11 trafień z RISP… w całej tej serii przegranych, w 94 nietoperzach, czyli… czy naprawdę zależy ci na dokładnej średniej mrugnięcia? „Okropne” powinno wystarczyć.

W porządku, zrób kilka pasemek. Cubs faktycznie mieli przewagę w tym meczu po tym, jak Caleb Kilian został poprawiony w dwóch przejazdach w pierwszym.

Chodzi o to, że dwa z ich czterech przejazdów w drugiej rundzie zostały zdobyte na spacerach z ładunkiem bazowym. To znaczy… to naprawdę nie jest warte oglądania, prawda?

Pozostałe dwa zdobyte na tym singlu Christophera Morela [VIDEO].

Więc to było dobre.

Kilian oddał prowadzenie w czwartej pozycji i gra była w zasadzie skończona, mimo że Cubs tracili tylko jednego w tym czasie.

W tym miejscu powtarzam: „Dlaczego Daniel Norris nadal jest w tym zespole?” ponieważ Norris stawił czoła czterem pałkarzem i nie wycofał żadnego z nich. (To staje się tematem, Mychal Givens zrobił to we wtorek.)

Czy ktoś w recepcji Cubs ma odpowiedź na to pytanie? (Nie odpowiadaj na to.)

Morel dostarczył trochę więcej krótkich emocji kiedy wrócił do domu w szóstym [VIDEO].

Potem Padres zdobyli kilka kolejnych rund od Aleca Millsa i dlaczego na Ziemi Mills nie był pierwszym facetem, który wyszedł z pióra w tej grze, jest poza mną. Eric Stout miał tego wieczoru jedyne wyjście z miotaczem Cubsów bez punktów i chociaż myślę, że to dobrze, czy ktokolwiek z was pamięta, że ​​Eric Stout był Cub za pięć lat? (Nic osobistego dla Erica, który jestem pewien, że jest miłym facetem, a jego rodzina to zapamięta, ponieważ są z okolic Chicago.)

W wieku 16-5 w dziewiątym inningu ponownie bawił nas pokaz pitchingu Franka Schwindela i wiem, że niektórzy z was są zmęczeni tym, że gracze rzucają na pozycję i gdyby Cubs mieli lepszych prawdziwych miotaczy, nie zobaczylibyśmy tego, ale daj spokój, powiedz mi, że to nie jest zabawne:

Skok 32 mile na godzinę. (Zaufaj mi, Gameday, to nie była „podkręcona piłka”). Powiedziałbym, że prawie każdy czytelnik BCB może tak szybko rzucić piłką baseballową. Frank Schwindel to everyman! Na kopcu jest fizycznym ucieleśnieniem każdego fana baseballu, który myśli: „Mogę to zrobić!” Bo tak, prawie na pewno Móc Zrób to!

Następnie Luke Voit wyjechał do domu z Frankiem The Tank, który przeszedł długą, długą, DŁUGĄ drogę:

To, moi przyjaciele, był najdłuższym hitem home run na Wrigley Field w tym roku. (W każdym razie na razie.) Również znowu Gameday, to nie był „suwak”.

Jak możesz się nie bawić? Bo jeśli nie śmiejesz się z czegoś takiego… to po prostu staje się zbyt przygnębiające.

Jest to aksjomat baseballu, że żadna drużyna nie jest tak zła, jak się wydaje, gdy ma długą passę przegranych. Ta passa jednak testuje ograniczenia tego stwierdzenia.

Rzeczą, której tak naprawdę nie mogę zrozumieć, jeśli chodzi o wyprzedane Cubs po 2021 roku, jest to, dlaczego są tak źli na Wrigley Field. Od wyprzedaży w 2021 r.:

Młode w domu: 19-44
Młode na drodze: 25-32

Nawet okropne Cubs z 1980 i 1981 roku, o których wspomniałem wcześniej w tym podsumowaniu, były co najmniej blisko 0,500 w Wrigley:

1980-81 Młode w domu: 64-74
1980-81 Młode na drodze: 38-89

To jak przeciwny dzień, tylko przez cały rok.

Przepraszam za bałagan tutaj, ale ta drużyna jest bałaganem i wiem to: właściciele i kierownictwo Cubs będzie musiało coś zrobić z opłakanym stanem ich drużyny baseballowej w następnym sezonie poza sezonem, albo ryzykują wysadzenie fanów, które zajęli kilkadziesiąt lat starannej uprawy do zgromadzenia.

Poczekaj, jeszcze jedno: kiedy gra się skończyła, drugą noc z rzędu grał organista Wrigley Field „Nie śnij, że to koniec” autorstwa Crowded House. Refren piosenki brzmi:

Hej teraz, hej teraz
Nie śnij, że to koniec
Hej teraz, hej teraz
Kiedy świat się pojawi
Przychodzą, przychodzą
Zbudować między nami mur
Wiemy, że nie wygrają

To znaczy, POSPIESZ SIĘ. To tylko dodawanie skoku do skoku.

W porządku, teraz skończyłem z tym podsumowaniem. Mam nadzieję, że to było lepsze niż gra. Aha, jeszcze jedno: The Reds też przegrali, więc na razie Cubs unikają ostatniego miejsca w NL Central.

Cubs będą starać się uniknąć czteromeczowego zamiatania Padres w czwartek po południu. Matt Swarmer wystartuje w Cubs, a Joe Musgrove w San Diego. Czas gry to 13:20 czasu CT, a transmisja telewizyjna będzie transmitowana przez Marquee Sports Network. Należy zauważyć, że The Cubs zostali zmieceni w serii czterech meczów przez Padres tylko dwa razy, w San Diego w 2006 i Wrigley w 2010. Osobiście chciałbym, aby to stwierdzenie pozostało prawdziwe po dzisiejszym meczu.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.