Obserwacja 2 sezon w pełni. Przez weekend, Blizzard ujawniony że Obserwacja 2kolejna zamknięta beta odbędzie się 28 czerwca, ta gra będzie uruchom free-to-play 4 październikai odsłoniła Junker Queen, 34. bohatera gry.

W dzisiejszym 35-minutowym filmie Blizzard zaprezentował największą dotychczas aktualizację gry. I w ramach tego Obserwacja 2-palooza, Pogranicze był w stanie porozmawiać z twórcami gry o tym, co wszystkie wiadomości oznaczają dla fanów.

Obserwacjajego szacunek ostatnio zmalał, częściowo z powodu jego programista i ponieważ zaraz po Obserwacja 2 ogłoszono, aktualizacje treści dla Obserwacja prime spadła ze stromego urwiska.

Echo, najnowszy grywalny bohater gry, został udostępniony w 2020 roku, a najnowsza mapa gry Kanezaka została wydana w styczniu 2021 roku. (ala Lúcioball), nie było nic bardziej mięsistego niż tylko trzymanie, OW2 nadchodzi ”za 17 miesięcy.

Twórcy to rozumieją, a reżyser gry Aaron Keller zapewnił fanów podczas Obserwacja 2 zapowiedź wideo, że dni czekania i zastanawiania się „kiedy mój Obserwacja treść wraca z wojny ”skończyły się.

„Naszym planem jest dostarczanie stałego rytmu perkusji nowej zawartości co dziewięć tygodni poprzez bezpłatne sezonowe aktualizacje, dzięki czemu zawsze będzie coś nowego do grania, ścigania i odblokowania w Obserwacja 2“Powiedział.

Podobnie jak wiele wcześniejszych strzelanek i innych gier serwisowych na żywo, Obserwacja 2 przechodzi na format sezonowy, w którym twórcy planują regularnie dostarczać treści swoim fanom.

Obraz mapy drogowej zawartości Overwatch 2 z zawartością sezonową co dziewięć tygodni i zestawieniem tego, co zostanie wydane w tych sezonach

Activision Blizzard

Począwszy od premiery gry w październiku i kontynuując pierwszą aktualizację w grudniu 2022 r., dyrektor produkcji Paul Hale powiedział: OW2 zespół „będzie nadal wypuszczać nowy sezon co dziewięć tygodni z nowym bohaterem, nową mapą lub nowym trybem, gracze będą mieli szansę zdobyć więcej tematycznych treści, ukończyć cotygodniowe wyzwania, uzyskać dostęp do nowych przepustek bitewnych i nie tylko”.

Obserwacja pierwszorzędny (i, co najważniejsze, zainteresowanie fanów Obserwacja ogólnie) osłabła, gdy zespół skupił się na rozwoju Obserwacja 2. Dzięki nowej mapie drogowej i rozszerzeniu Obserwacja 2 zespołu, Keller oświadczył, że będzie w stanie w sposób zrównoważony wspierać tę nową wizję skoncentrowaną na treści.

„W ciągu ostatnich kilku lat podjęliśmy wiele działań, aby rozwinąć zespół, aby był w stanie poradzić sobie z nakładem pracy, jaki będzie wymagał, aby opublikować całą tę zawartość” – powiedział Keller. „Jesteśmy ponad trzy razy większe niż w momencie premiery gry i restrukturyzujemy części zespołu, aby móc pracować nad wieloma bohaterami jednocześnie, na wielu mapach jednocześnie, a jednocześnie nadal patrzeć na większe funkcje, które pojawią się później w usłudze, takie jak PvE.”

Treść historii była jedną z dużych, nowych funkcji obiecanych w Obserwacja 2. Fani pozytywnie zareagowali na wydarzenia fabularne, takie jak Uprising, Retribution i Storm Rising, w których drużyny walczyły z botami jako wydarzenie z Obserwacja‘s wiedza rozwinięta.

„Jestem naprawdę podekscytowany Obserwacja 2 kampania ”- powiedział Keller. „Opowiada kompletną, liniową historię z początkiem i końcem”.

Jednak w trakcie OW2rozwój, Blizzard postanowiłem wydzielić tego rodzaju tryb kampanii lub zawartość PVE z rdzenia PVP, aby szybciej dostać grę w ręce fanów. Według Kellera nowa struktura sezonowa pozwala zespołowi „wypuszczać rzeczy, gdy są gotowe” i najwyraźniej Obserwacja 2 PVE nie będzie gotowe do 2023 roku. (Ten rodzaj strategii wydawania fragmentów staje się coraz bardziej powszechny w przypadku dużych gier; nadal istnieją kluczowe części Aureola nieskończona doświadczenie, które nie zostało jeszcze wydanena przykład.)

Wraz z formatem sezonowym nadchodzi system karnetów bojowych. Twórcy odmówili podzielenia się tym, czego dokładnie można się spodziewać po przepustce bitewnej, na jakiego rodzaju ekskluzywne fani mogą liczyć ani o kosztach, ale powiedzieli, że informacje pojawią się, gdy zbliża się data premiery. Wraz z przepustką bojową i możliwością płacenia premii za ekskluzywną zawartość jest prawdopodobnie jednym z większych elementów OW2 aktualności – skrzynki z łupami znikają. W grudniowej aktualizacji twórcy dodadzą witrynę sklepową, w której prawdopodobnie fani będą mogli bezpośrednio zapłacić za pożądane skórki, zamiast mieć nadzieję na szczęście ze skrzynką z łupami. Ponownie, twórcy nie wyjaśnili, ile będą kosztować skórki ani co stanie się z całą tą zgromadzoną walutą w grze i powiedzieli, że spodziewają się później aktualizacji.

Makieta nowych elementów kosmetycznych ozdoby do broni, które będą dostępne w Overwatch 2, zawierają ozdobę origami, ozdobę mikrofonu i ozdobę maski demona.

Zawieszki do broni są przykładem niektórych nowych kosmetyków w ofercie w Obserwacja 2.
Activision Blizzard

Oprócz format 5v5, długo oczekiwana bohaterka Sojournoraz najnowszy tryb gry Push, Obserwacja 2 wystartuje z dwoma nowymi bohaterami. Pierwsza bohaterka, Junker Queen, to postać z Obserwacja wiedza, która czai się w zakurzonych cieniach mapy Junkertown od 2017 roku i została ogłoszona podczas prezentacji Xbox Summer Game Fest. Urodzony w Odessie „Dez” Stone (główny projektant narracji Gavin J. Jurgens-Fyhrie podkreślił, że każdy, kto używa jej pełnego imienia, robi to na własne ryzyko) jest bohaterem czołgu, który używa gigantycznego topora bojowego do ranienia swoich wrogów, zmniejszając ich zdolność do otrzymać uzdrowienie.

Jedna z największych, wieloletnich skarg Obserwacja pierwsza była absolutna niesmak fani mieli za styl gry z podwójną tarczą. Drużyny podwoiłyby się na bohaterach uzbrojonych w tarcze, takich jak Reinhardt, Orisa i D.Va, a mecze zatrzymałyby się, ponieważ drużyny powoli i nudno szturchały się nawzajem zza tarcz o wysokim poziomie zdrowia. Stało się to w profesjonalnej Lidze Overwatch; stało się to na drabinie konkurencyjnej; stało się to w szybkiej grze. Z Obserwacja 2, liczba czołgów, które może wystawić drużyna, została zmniejszona do jednego, eliminując te wysoce defensywne kompozycje na rzecz bardziej agresywnych stylów gry. Junker Queen, ze swoim toporem i umiejętnością rzucania i przywoływania noża jak bumerang (w końcu jest Australijką), dobrze pasuje do OW2to bardziej szalona energia.

Kolejna skarga dotycząca Obserwacja: gdzie są uzdrowiciele? W liście 33 (wkrótce 36) bohaterów tylko siedmiu z nich to uzdrowiciele. Trzeci i ostatni nowy bohater, który pojawi się wraz z premierą 4 października, to ósmy uzdrowiciel w grze. Bystroocy fani zauważyli lisa duchowego podskakującego wokół Obserwacja 2 trailer podczas niedzielnego wydarzenia Xbox i poprawnie odgadł, że może to być nowy bohater wsparcia. Deweloperzy, co zrozumiałe, milczeli o nich, ale miejmy nadzieję, że wkrótce usłyszymy więcej.

Obraz Królowej Złomiatki uruchamiającej swoją ostateczną umiejętność obracającego się topora

Activision Blizzard

Stworzenie gry wideo wymaga ogromnego wysiłku od legionu ludzi i Obserwacja 2 być może musiał przejść trudniejszą drogę niż inne gry. Gra została ogłoszona trzy lata temu wśród kontrowersji, gdy Blizzard był pod ostrzałem przez ukaranie gracza Hearthstone który podczas audycji wygłosił pro-hongkońskie oświadczenie. Chociaż Blizzard później zmniejszył karę tego gracza i przeprosiłniektórzy fani to czuli Obserwacja 2Ogłoszenie ‘s zostało wykorzystane jako zasłona dymna, aby odwrócić uwagę od tych wiadomości. Nawet jeśli nie jesteś Obserwacja 2 prawdę mówiąc, wydłużony czas między tym ogłoszeniem a wszelkimi znaczącymi informacjami na temat gry – poza obrazami zaktualizowanej skórki bohatera tutaj i wiadomością o wyeliminowaniu trybu gry tam – nie wzbudził zbytniej pewności, że gra została ogłoszona kiedy powinno.

Gra była opóźniony co najmniej dwa razy, raz w lutym 2021 i ponownie w listopadzie. W przypadku tego ostatniego opóźnienia, podczas regularnie zaplanowanego przez Activision Blizzard wezwania inwestora, cytowana firma „Obrót” i „odejście wielu osób z firmy” jako czynniki przyczyniające się. A czynnik przyczyniający się do rotacji pracowników? Kilka spraw sądowych zarzucających Activision Blizzard zaangażowanie i dopuszczenie do dyskryminacji pracowników. Od lipca 2021 do dnia dzisiejszego firma często pojawiała się w nagłówkach gazet, gdy pojawiały się nowe zarzuty, w tym raport, że CEO Bobby Kotick wiedział o problemach i ignorował je w swojej firmie i jako wielu znanych pracowników – w tym jeden główny projektant dla kogo an Obserwacja postać została kiedyś nazwana – opuścił firmę. Dodaj do tego 2021 odejście Jeffa Kaplanaukochany reżyser gry Obserwacja franczyza od jej premiery w 2016 roku i łatwiej to zrozumieć Obserwacja 2 przeszedł dużo przejść od „ta gra całkowicie wychodzi, chłopaki” do „och, dzięki Bogu, w końcu jest data premiery”. Rozmawiając z twórcami, było wiele „finałów” połączonych ze szczęśliwymi uśmiechami ulgi, gdy dzielili się tym, nad czym pracowali przez ostatnie kilka lat.

Teraz, gdy data premiery jest już dostępna, a Blizzard uruchomił wąż strażacki, te gruntowne aktualizacje, miejmy nadzieję, sprawią, że Obserwacja 2 w końcu poczuj się jak kontynuacja, którą ma być.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.