Pamiętajcie, kiedy Dayton Moore zlekceważył to, jak Daniel Lynch osiąga słabe wyniki, a Zach Greinke nie może nikogo uderzyć, a Carlos Hernandez był pożarem w śmietniku, a ERA Krisa Bubica ma prawie 10 lat, ponieważ jest wszystkim „Hej, lepiej dopisz Calowi Eldredowi za Brada Kellera! ”

Więc o tym.

Brad Keller był w niedzielę katastrofą, rozświetlony jak choinka przez Baltimore Orioles. Royals, zwycięzcy dwóch pierwszych gier z zestawu czterech gier, zmarnowali szansę na wygranie tylko drugiej serii od ostatniego tygodnia kwietnia. Wrócili po stracie 7-0, ale ostateczny wynik to 10-7, Baltimore.

Keller, którego ERA zbliża się do 5.00 i przegrał w tym roku osiem najgorszych w lidze meczów, został rozwalony do poziomu pięciu zdobytych przejazdów, podczas gdy odniósł tylko pięć przegranych. Orioles prowadził 5-0, gdy odszedł, a przez cały mecz prowadzili 7-0 i 10-2. Royals zebrali trochę śmieci, ale nigdy nie byli konkurencyjni.

Po prostu nie ma wiele do powiedzenia o Calu Eldred, poza tym, że jest okropnym trenerem pitchingu. Sztab pitchingowy Royals zajmuje 14. lub 15. miejsce na 15 ligowych drużyn dosłownie w każdej kategorii. JJ Picollo był kiedyś na koncercie Sorena Petro i powiedział „hej, był świetny z Bradym Singerem!” Pomińmy to, że Singer zrezygnował z 10 przejazdów w 10 rundach w ciągu ostatnich kilku tygodni, co idealnie pasuje do sytuacji, gdy Eldred ponownie zaczął go trenować.

Powiem to bardzo prosto – Royals zrujnują wszystkie te młode ramiona – te same młode ramiona, które przysięgli, że uratują franczyzę i poprowadzą ich do ziemi obiecanej – jeśli nadal będą powierzać Calowi Eldredowi trenuj ich. Daniel Lynch jest genialnie utalentowany, ale ma zepsutą mechanikę i zerową kontrolę. Brady Singer wyglądał świetnie przez kilka tygodni, ale ostatnio wrócił do przeciętności. Brad Keller jest zły, Kris Bubic jest w większości okropny, a Carlos Hernandez chłodzi w nieletnich. Ofensywa jest zauważalnie lepsza od czasu zmiany trenera. Co u licha sądzi, że ta organizacja jest winna Calowi Eldredowi, by zaryzykować przyszłość tych wszystkich broni do rzucania kilofami o wysokim poborze dla niego?

Przestępstwo miało kilka punktów kulminacyjnych, aczkolwiek nieistotnych dla ostatecznego wyniku. Bobby Witt Jr. uderzył swój ósmy bieg u siebie, drugi w drużynie tylko Salvador Perez. Hunter Dozier i Michael A. Taylor trafili na swoich piątych gości. Dozier miał cztery trafienia. Bullpen poradził sobie dobrze, z wyjątkiem Amira Garretta, który zrezygnował z trzech przejazdów w dwóch trzecich rundy, gdy Royals zaczęli trochę walczyć. Taylor Clarke również zrezygnował z biegu.

Sprawy zrobiły się trochę interesujące w dolnej części ósmej, kiedy Emmanuel Rivera uderzył w singla RBI, a Michael A. Taylor miał przegraną punktację, aby osiągnąć 10-7. Whit Merrifield szedł, sprowadzając Andrew Benintendi do stołu w trakcie wiązania, ale on ustawił się, by zgasić to zagrożenie. Royals ponownie doprowadzili do remisu z dwoma odpadkami w dziewiątym miejscu, ale Carlos Santana, w szokujących wiadomościach, odpadł, aby zakończyć grę. Był tego dnia 0 do 3. Nie mogę uwierzyć, że on wciąż tu jest, a Vinnie Pasquantino nie.

Mike Matheny i Dayton Moore mówią o Ryanie O’Hearnie, jakby był najlepszą bronią w grze, jeśli chodzi o szczypanie. Zachowują się, jakby mieli doskonałego Barry’ego Bonda na ławce, gotowego do uderzenia w każde miejsce sprzęgła. Ale nawet nie używasz go jako rundy remisowej dla CARLOSA SANTANY w dziewiątej rundzie? Zabierz ich obu z mojego zespołu na zawsze.

Rekord Royals w ich ostatnich 13 seriach: 1-10-2. Jedna seria wygrywa w 13. A JJ Picollo naprawdę pojawi się w radiu i powie „nie, myślę, że dzieli nas tylko kilka lat”. Nadal tkwimy w myśleniu „trzeba ssać przez lata, zanim będziesz mógł zbierać owoce odbudowy”, prawda? Picollo powiedział również, że nie sądzi, aby trzeba było go wysadzać, ponieważ Royals mają ładnego młodego rdzenia. Hej, kolego, nie chcemy wysadzić rdzenia – chcemy wysadzić frontowe biuro. TWOJA PRACA jest tym, co chcemy zmienić! Wiemy, że miotacze są utalentowani – chcemy, aby kompetentny trener pitchingu uczył ich codziennie! Znamy młody rdzeń z MJ Melendezem i Bobbym Witt Jr. jest błyskotliwy – chcemy GM, któremu można zaufać, że będzie dokonywał pozytywnych transakcji i skompletował odpowiedni skład, aby pomóc im się rozwijać. Chcemy menedżera, który będzie grał z młodymi chłopakami i nie straci zespołu w swoim trzecim sezonie. JJ Picollo to Mini Dayton Moore. Właśnie wtedy, gdy myślałeś, że jeden Dayton Moore jest wystarczająco zły!

Royals mają 20-39 lat. Pamiętasz moją linię o tym, że gdybyś miał 1 dolara za każdą wygraną, nie byłoby cię stać na parking na Kauffman Stadium na mecz? Jeszcze jedna wygrana i wystarczy! A dotarcie tam potrwa tylko do trzeciego tygodnia czerwca!

Jutro: rozpocznie się trzymeczowa interliga rozgrywająca się w San Francisco, rozpoczynająca się pierwszym boiskiem o 20:45 w Oracle Park. Kris Bubic jest następny.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.