Gra nr 60: # 5 Teksas A&M 4, # 12 Louisville 3
Dokumentacja: Texas A&M (42-18, 19-11), Louisville (42-21-1, 18-11-1)
WP: Will Johnston (3-1)
LP: Ryan Hawks (5-3)
Ratować: Jakub Palisch (5)
Tablica wyników


Przeprowadzka do Texas A&M dokonana przez Jima Schlossnagle w czerwcu ubiegłego roku okazała się świetna dla trenera baseballu Aggie.

Ruchy wykonane przez Schlossnagle w sobotę były jeszcze lepsze dla Aggies.

Schlossnagle wykonał serię sprytnych ruchów na kopcu i w ziemiance, które zaowocowały # 5 A&M (42-18) odnosząc ekscytujące 4-3 superregionalne zwycięstwo nad # 12 Louisville (42-21-1).

W związku z tym Aggies – którzy nie zakwalifikowali się nawet do turnieju posezonowego Konferencji Południowo-Wschodniej w zeszłym sezonie – przenoszą się na College World Series w Omaha w przyszłym tygodniu.

Jamie Maury, TexAgs

W pierwszym sezonie Jima Schlossnagle’a Texas A&M awansuje do Omaha dopiero po raz siódmy w historii programu. Będzie to pierwsza wizyta A&M na CWS od 2017 roku.

„Jestem bardzo podekscytowany naszymi graczami” – powiedział Schlossnagle, który w zeszłym roku opuścił TCU, aby zostać głównym trenerem A&M. „Być tam, gdzie byliśmy trzy lub cztery miesiące temu i przygotowywać się do wskoczenia do samolotu i wyjazdu do Omaha… bardzo z nich dumny”.

Jego zespół i 6656 fanów, którzy przekształcili Blue Bell Park w festiwal bąbelkowy, powinni być pod ogromnym wrażeniem ruchów, jakie wykonał Schlossnagle, aby zdobyć i chronić cenny margines na jeden przejazd.

Zrobił trzy genialne ruchy do bullpen, które dały doskonałe rezultaty. Wygłosił także przemówienie, które najwyraźniej doprowadziło do zmieniającego rozpędu home run Ryana Targaca.

Aggies przegrali 3-2 po pięciu inningach, więc przed szóstym, Schlossnagle zebrał swoich hitterów na zaimprowizowane spotkanie.

Targac, który wcześniej uderzył dwa razy, następnie wbił pierwszy rzut dobrze nad lewe ogrodzenie pola”.

„Powiedział: „Po prostu idź tam i zdobądź swoje boisko. Nie próbuj być bohaterem. Nie próbuj robić za dużo. Po prostu zdobądź swoją prezentację i zaufaj jej ””Targac powiedział o Schlossnagle. „Cały dzień wyganiałem rzeczy ze strefy. Powiedziałem sobie, że wiem, gdzie jest moja strefa. Mam do czynienia z boiskiem i po prostu wykonałem na nim dobrą huśtawkę ”.

Dodano Schlossnagle: „Zawsze jest fajnie, gdy masz spotkanie zespołowe, a potem facet uderza w homera na pierwszym boisku. To sprawia, że ​​wyglądasz, jakbyś mógł trenować”.

Aggies objęli prowadzenie 4-3 w następnej rundzie. Trevor Werner został trafiony przez boisko, zajął trzecie miejsce na singlu Jacka Mossa i strzelił gola po locie ofiarnym Dylana Rocka na środek pola.

„Aby wygrać mistrzostwo, trzeba wygrywać na różne sposoby. Dobrze widzieć, jak wygrywamy w rzucaniu z mniejszą liczbą punktów i w nieco defensywnych meczach bez garstki zdobywców bramki”.

– Główny trener A&M Jim Schlossnagle

„Z Jackiem Mossem za mną wydaje się być chodzącą beczką” – powiedział Werner. „Za każdym razem, gdy wsiadam jako pierwszy, wiem, że ma zdolność prowadzenia piłki albo w dół linii, albo w przepaść. Zawsze patrzę na (Michaela) Earleya, uśmiecham się i mówię: „strzelam piłkę w przegranej”.

„Wbił jednego w szczelinę. Zajęliśmy pierwsze i trzecie miejsce. To był wielki czas. Rock w końcu zawiózł mnie z muchą workową. To ogromna pewność, że jeśli dotrę do bazy, masz za sobą Rocka, Bosta i Targaca, a na pewno ktoś mnie wepchnie.

Ale Aggies nie mogli być pewni, że zdołają utrzymać ten jednobiegowy margines przeciwko potężnym Cardinals.

A może mogli?

Wyprzedzający Cardinals osiągnął bazę w piątym, szóstym, siódmym, ósmym i dziewiątym inningu, ale tylko jeden przejazd był udany.

Ten wynik przypadł na piątym miejscu w singlu Jacka Paytona z rozrusznika A&M, Micaha Dallasa, co dało Cardinals prowadzenie 3-2. Groźba dobicia do marginesu pozostała przy dwóch biegaczach na bazie.

Schlossnagle zdecydowało się na sprowadzenie leworęcznego, dorabiającego, Willa Johnstona (3-1), który natychmiast wybił piłkę na ziemię, aby zakończyć inning.

Johnston rzucił bezbramkowe szóste miejsce, ale został usunięty z jednego miejsca na siódmym miejscu na rzecz pierwszego Brada Rudisa.

Rudis dostał kolejne dwa outy. Wrzucił również bezbramkową ósemkę z pomocą łapacza Troya Clauncha, który wyrzucił próbę kradzieży baz.

Jamie Maury, TexAgs

Transfer absolwentów Stanford, Jacob Palisch, zdobył swoją piątą obronę w tym sezonie, aby zdobyć mistrzostwo superregionu.

Ale z jednym na dziewiątym miejscu i pełnym liczeniem, Schlossnagle sprowadził leworęcznego Jacoba Palischa, by zmierzył się z prawym uderzeniem Bena Metzingera, który sfaulował cztery wyciągi w nietoperzu.

„Pomyślałem, że praworęczny napastnik robi dobre zamachy (Rudis)” – powiedział Schlossnagle. Czułem, że możemy zmienić wygląd. Myślałem, że (Metzinger) jest w trybie swingu. Boisko, z którego Jacob najwygodniej jest rzucać, to jego slider, jego łamana piłka. Po prostu chciałem od razu przejść do tego, zmienić wygląd i zobaczyć, co się stało ”.

Palisch wybił Bena Metzingera swoim pierwszym rzutem. Następnie wycofał Daltona Rushinga w głębokim locie na tor ostrzegawczy w centrum pola.

Palisch, a następnie wykreślenie Paytona, aby zakończyć grę i rozpocząć inwazję baniek.

A&M często wygrywał slugfesty z wysokimi wynikami. Schlossnagle powiedział zwycięstwo 4-3, co nastąpiło po wygranej 5-4 w piątekzwiększyło możliwości A&M w Omaha.

„Aby wygrać mistrzostwo, musisz wygrywać na różne sposoby” – powiedział Schlossnagle. „Dobrze widzieć, jak wygrywamy w rzucaniu z mniejszą liczbą punktów i w nieco defensywnych meczach bez garstki gospodarzy”.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.