PARK FLORHAM, NJ – Nowy Jork odrzutowce przybory Mekhi Bectonnazywany „Wielkim Biletem”, wysłał w środę ważne przesłanie swoim krytykom.

„Zamierzam zmusić ich do zjedzenia swoich słów” – powiedział na zakończenie dwudniowego miniobozu.

Becton, który zmagał się z kontuzjami i problemem wagi od swojego obiecującego debiutu w 2020 roku, wydawał się zdeterminowany, aby zmienić narrację. W swojej pierwszej dostępności w mediach od września ubiegłego roku pojawił się w niebieskim T-shircie z napisem: „Big Bust”.

Wokół „Big Bust” znajdowała się lista postrzeganych negatywów: „Gruby… Leniwi… Bez formy… Bum… Do bani… Nadwaga… Podatne na kontuzje”. „Wiele słów nazywano mnie przez całe życie, więc włożyłem to na koszulkę” – powiedział, dodając, że ma chip na ramieniu.

Becton, notowany na 6 stóp i 7, 363 funtów (jego waga z kombajnu skautingowego 2020), ma wiele do udowodnienia w 2021 po tym, jak przegrał 16 meczów w zeszłym sezonie z powodu operacji kolana.

Po ominięciu dobrowolnej części poza sezonem – trenował w Teksasie, gdzie w zeszłym miesiącu jego dziewczyna urodziła pierwsze dziecko pary – Becton został zatrzymany na obowiązkowym miniobozie. Ten stan kolana był kluczowym pytaniem, podobnie jak jego ogólna kondycja.

Ani Becton, ani trener Robert Saleh nie ujawnili dokładnej wagi. Saleh, zwykle wylewny w stosunku do graczy w świetnej formie, był zauważalnie letni w stosunku do Becton. Nie był krytyczny, ale nie starał się go komplementować.

– Ma 40 dni na kontynuowanie pracy i przygotowanie się do gry w piłkę – powiedział Saleh, odnosząc się do początku obozu treningowego.

Becton, którego waga wzrosła do 400 w zeszłym sezonie, nie wydawał się zmartwiony, mówiąc, że jest „zadowolony” ze swojej obecnej wagi. Jeśli chodzi o jego chirurgicznie zreperowane kolano, powiedział, że „jest coraz lepiej”. Nie nosił ortezy ani rękawa, ponieważ podczas ćwiczeń pracował z ekipą wykonawczą.

Saleh bez wahania powiedział, że spodziewa się, że Becton będzie ćwiczył, gdy obóz treningowy rozpocznie się 27 lipca.

– Strukturalnie wszystko w porządku – powiedział Saleh. „To tylko kwestia jego powrotu do ogólnych ruchów futbolowych, w które się rozwija”.

The Jets uważali, aby nie krytykować Becton, chociaż warto zauważyć, że Saleh niedawno zaapelował do niego o udział w dobrowolnych treningach. Becton miał nadwagę na ostatnim obozie treningowym, ale w chwili kontuzji był w 360-tkich, powiedział niedawno ESPN jego dietetyk.

„Jego waga będzie się niesamowicie zmieniać w ciągu około trzech dni” – powiedział Saleh. “To jest fascynujące.”

Becton, sporządzony pod nr. 11 w 2020 roku rozegrał tylko osiem pełnych gier z 33, co budzi obawy co do jego wytrzymałości. Doznał kontuzji kolana kończącej sezon w meczu otwierającym 2021 roku. Początkowo zespół nazwał to kontuzją trwającą od sześciu do ośmiu tygodni, nie wykluczając go w sezonie do tygodnia 17. Płynny harmonogram podsycił spekulacje, że jego kontuzja nie była znacząca, co rozgniewało ludzi w obozie Becton.

Becton powiedział, że próbował wrócić, ale „uderzył w ścianę. Nie mogłem zdobyć siły, której chciałem”.

Po sezonie Saleh trafił na pierwsze strony gazet, ogłaszając, że Becton będzie musiał odzyskać swoją początkową pracę z George Fant, który wykonał godną podziwu pracę w lewym wślizgu. Od tego czasu Jets unikali swoich planów, sugerując, że Becton może wybrać właściwy sprzęt. Becton powiedział, że byłby w porządku ze zmianą pozycji i nie ma nic przeciwko rywalizacji.

– To piłka nożna – powiedział. „Zawsze będziemy rywalizować bez względu na wszystko. Będę musiał po prostu wyjść i odzyskać swoją pracę”.

Jets mogli sporządzić najlepszy zestaw w pierwszej rundzie, ale zdecydowali się rzucić z Bectonem i Fantem jako ich początkowymi zestawami. Podobnie jak Becton, Fant, który miał poza sezonem zabieg na kolano, nie ćwiczył w minicampie. Jest oczekiwany na obóz treningowy.

„Oczywiście wszyscy zdajemy sobie sprawę z talentu, jaki posiada – rozmiaru, atletyki, fizyczności, wszystkiego” – powiedział Saleh o Becton. „I jest mądry… Jeśli dba o swój biznes tak, jak wiemy, że potrafi, może stać się transcendentny”.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.