CHICAGO — Trener pitchingu Bravesa, Rick Kranitz, nie wiedział, co go czeka, gdy się obudzi i odebrał pierwszy kęs 1 czerwca.

„Znajdujesz się, że robisz te same rzeczy [during a winning streak]”, powiedział Kranitz. „Cokolwiek robisz, kiedy budzisz się po raz pierwszy, robisz to dokładnie tak samo. Staram się jeść to samo. Po prostu to zrób. Nie chcesz, żeby cokolwiek się zmieniło. Złą rzeczą jest to, że pierwszą rzeczą, którą zjadłem tego dnia, był pączek, więc teraz mam kłopoty ”.

Cóż, po 14 wygranych meczach Braves po pewnym czasie 1-0 strata do Cubs w piątkowe popołudnie na Wrigley Field, Kranitz może teraz zacząć dzień od czegoś innego niż pączek. Ale co ważniejsze, on i reszta panujących mistrzów World Series może teraz oczekiwać tego, co może nastąpić po tej passie.

„Czuję, że gramy tak, jakbyśmy byli w stanie grać teraz” – powiedział menedżer Braves, Brian Snitker. „Musimy po prostu wyjść i dalej robić to, co robiliśmy. Kiedy to robimy, jesteśmy całkiem dobrym klubem ”.

Charlie Morton rzucił siedem bezbramkowych rund, a potężny skład Braves wystrzelił kilka piłek. Ale gdy wiatr wiał na tym historycznym boisku, kilka potencjalnych home runów stało się flyoutami, a AJ Minter nie miał miejsca na błąd po tym, jak wyprowadził Jonathana Villara na rozpoczęcie ósmego. Villar strzelił gola w locie ofiarnym Christophera Morela, a jeden przejazd okazał się wystarczający, gdy Orlando Arcia zakończył mecz ładowanym bazami rzutem karnym.

Tak więc Cubs zakończyli 10-meczową passę przegranych, a Braves pożegnali się z próbą wyrównania współczesnego rekordu franczyzy 15-tym zwycięstwem z rzędu. Ale tego rodzaju przegrana pokazała, jak wiele różnych zmiennych może wpłynąć na stawkę, aby zdobyć tylko jedną wygraną, nie mówiąc już o 14 z rzędu.

Braves trafili do 35 najlepszych gospodarzy MLB podczas swojej zwycięskiej passy, ​​która trwała od 1 czerwca do 15 czerwca. Było to więcej niż łączna suma home runów Angels (12), Brewers (11), Guardians (siedmiu) i Tigers (dwa).

Niestety podejście z długą piłką często nie działa, gdy wiatr wieje w Wrigley. Ronald Acuña Jr. i Marcell Ozuna obaj trafili na długie przejażdżki, które prawdopodobnie byłyby home runem przez większość dni. Braves odpowiadali za siedem z ośmiu piłek wprowadzonych do gry przy prędkości 100 mil na godzinę lub wyższej. Żadna z tych mocno uderzonych piłek nie spowodowała trafienia. Szósty singiel Willsona Contrerasa poza lewą środkową ścianą boiska odpowiadał za prędkość wyjściową Cubs tylko 100 mil na godzinę plus.

„Musisz robić wiele rzeczy dobrze, konsekwentnie przez długi czas, aby [have that kind of streak]ponieważ taka gra może pojawić się w dowolnym momencie ”- powiedział Snitker.

Cóż, jeśli nic więcej, trener Major League Eddie Perez może wrócić do noszenia bielizny. Po tym, jak Braves ponieśli okropną porażkę z D-backs 31 maja, mieli 23-27 i 10 1/2 gry za pierwszymi Mets w National League East.

Perez zdecydował, że nadszedł czas, aby zmienić rzeczy, zasadniczo mając jedną rzecz mniej do zmiany, ponieważ drużyna wciąż wygrywała. Reliever Jackson Stephens został DJ-em klubowym i trenerem pierwszej bazy Eric Young Sr. w ciągu ostatnich dwóch tygodni wymienili karty składu z sędziami i przeciwnymi drużynami. Oboje otrzymali tę rolę, gdy klub wygrał 1 czerwca i zachował ją.

„Po prostu nie chcesz zadzierać z mojo” – powiedział pierwszy bazowy Braves, Matt Olson.

Dzięki tej długiej passie zwycięstw Braves mają teraz dziewięć gier powyżej 0,500 (37-28). Weszli w piątek zaledwie 4 i pół gry za Metsami. Broniący tytułu mistrzowie są w lepszej sytuacji niż w zeszłym roku, kiedy po 65 meczach mieli 30-35 meczów i 8 meczów. Zdobyli czwarty z rzędu tytuł dywizji, mimo że nie mieli zwycięskiego rekordu przed sierpniem.

„Myślę, że łatwo byłoby powiedzieć, że w zeszłym roku graliśmy pod .500 lub około .500 piłek przez cztery miesiące w zeszłym roku, więc wszystko się ułoży” – powiedział Morton. „Ale chłopaki wcisnęli trochę pedał gazu i naprawdę przejęli kontrolę nad sytuacją”.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.