LAKE FOREST – Podczas ostatniego treningu OTA, ofensywa Niedźwiedzi miała problemy z uzyskaniem przyczepności.

To był prawie ten sam wtorek, podczas pierwszego obowiązkowego treningu na miniobozie w Halas Hall.

W obecności sędziów główny trener Matt Eberflus postanowił porzucić scenariusze i pozwolić swojemu atakowi na obronę, aby zasymulować ustawienie podobne do gry.

Ta sekwencja ośmiu odtworzeń zaczęła się, gdy Justin Fields uderzył Darnella Mooneya na skrzyżowaniu, aby uzyskać przyzwoity odbiór.

Falstart w debiutanckim lewym wślizgu, Braxton Jones, położył ofensywę za kijami. Ale Fields wyciągnął ofensywę z kłopotów, uderzając biegnącego Davida Montgomery’ego po podaniu swingowym, aby uzyskać krótki zysk, zanim połączył się z Equanimeous St. Przyrumień na skos, aby uzyskać kawałek.

Następnie przestępstwo utknęła w martwym punkcie.

Fields rzucił niekompletne dla Velusa Jonesa Jr. w dół po lewej stronie, a obrona podrzuciła podrzut do Khalila Herberta w następnej grze, aby ustawić trzecią i długą. Pola związane ze św. Brązowy na krętej trasie, która była o 1 metr od kijów. Niedźwiedzie rzuciły się na to z czwartego i jednego, ale linia ofensywna została odgwizdana na falstart, który zakończył okres.

Eberflus zauważył, że Fields i przestępstwo są wciąż na bardzo wczesnym etapie instalacji. To i natura niewyściełanych treningów mogą prowadzić do większej liczby błędów, niż możesz zobaczyć w praktyce, w której gra jest uzasadnionym zagrożeniem.

„Powiedziałbym tylko, że nadal pracujemy nad ulepszaniem się we wszystkim – pracy nóg, wyczuciach czasu i po prostu nad tym pracujemy” – powiedział Eberflus o Fields i ataku. „Myślę, że trochę dzieje się tak dlatego, że w tym ustawieniu nie masz tak dużo podań do gry, ponieważ tak naprawdę nie prowadzisz piłki. Czasami staje się to prawie jak przemijający obóz, ponieważ pracujesz nad swoją przechodzącą grą, ze względu na charakter biznesu.

„Myślę więc, że te okna staną się bardziej przejrzyste i bardziej otwarte, gdy założymy nakładki, więc jestem podekscytowany, że to zobaczę”.

Fields zakończyło się trudnym odcinkiem w części treningowej 11 na 11.
Rozpoczął się, gdy Jaylon Johnson wyskoczył z trasy przeznaczonej dla Nsimby Webster i zabrał ją z powrotem za coś, co byłoby szóstym wyborem.

Następnie Fields otrzymał podanie odbite przez Micaha Dew-Treadwaya, po czym nie udało mu się w następnej próbie ukończenia trudnej sekwencji.

„Jak odpowiadasz?” Eberflus powiedział, gdy zapytano go, co chciałby zobaczyć od Fieldsa po tych przedstawieniach. „Odbij się. Odbij się. Wszyscy zostaniemy powaleni, prawda? Każdy z nas. Wszyscy jesteśmy powaleni w życiu. Co robisz? Odbij się. Po prostu wstawaj, następna gra.

„Właśnie to chcę zobaczyć od wszystkich naszych graczy i to jest ważne. Wszyscy będziemy mieć przeciwności. Musisz podejść i przejść do następnej sztuki. Właśnie to chcę zobaczyć od niego i reszty zespołu ”.

Ofensywa The Bears ugrzęzła w sesjach, które były w stanie oglądać media. Ale niektóre z ich zmagań mogą być wynikiem stawiania czoła obronie, która wydaje się, że kupiła całą intensywność Eberflusa, cały czas mantrę.

„Zdecydowanie dużo”, powiedział Mooney, zapytany o to, jak obrona kwestionuje atak. „Zdaliśmy sobie sprawę, że pierwsze kilka tygodni, kiedy wyciągali piłkę, wybijali ją, było wszędzie. Sposób, w jaki biegną do piłki, sprawia, że ​​krzyczysz i chcesz skończyć do strefy końcowej, ponieważ masz facetów krzyczących na ciebie i biegających szybko na ciebie.

– To na pewno nam pomoże. Po prostu będąc w stanie dokończyć i zrozumieć, że faceci będą nadal przychodzić ”.

Fields przyznał, że on i przestępstwo mają przed sobą długą drogę, ale stanowczo twierdził, że będą gotowi, gdy nadejdzie pierwszy tydzień.

„Myślę, że dla mnie to po prostu nie popełnienie tego samego błędu dwa razy”, powiedział Fields. „Jeśli popełnisz ten błąd w grze, po prostu nie rób tego ponownie. Jeśli ostatecznie będziesz coraz lepszy i będziesz się rozwijał, każdego dnia będzie mniej błędów i oczywiście będziesz dokładnie tam, gdzie chcesz”.

Inne notatki z pierwszego dnia obowiązkowego miniobozu:

– Robert Quinn nie było we wtorek. Eberflus wydawał się rozczarowany, że weteran przepychanek zdecydował się nie pojawiać, ale powiedział, że rozwiązanie sprawy pozostawi dyrektorowi generalnemu Ryanowi Polesowi. Nieobecność nie była usprawiedliwiona.

– Ofensywny obrońca Dakota Dozier musiał zostać wyrzucony z treningu z czymś, co wyglądało na kontuzję nogi. Dozier, który ma rywalizować o miejsce startowe prawego gardy, widział akcję głównie jako pomocnicza lewa garda przed kontuzją.

– Pierwsza linia ofensywna The Bears We wtorek zobaczył Braxtona Jonesa na lewym skrzydle, Cody’ego Whitehaira na lewej gardle, Lucasa Patricka na środku, Sama Mustiphera na prawej gardle i Larry’ego Boroma na prawym skrzydle. Teven Jenkins pracował jako prawy napastnik drugiej drużyny.

Eberflus powiedział, że Niedźwiedzie będą trzymać się tego ustawienia przez pozostałą część miniobozu, zanim zdecydują, jak ruszyć do przodu w kierunku obozu treningowego.

„Więc po prostu oceniamy talenty facetów, oceniamy ich poziom umiejętności i idziemy dalej” — powiedział Eberflus. „Chcesz zacząć to wygładzać. Faceci przez cały czas wyglądają tak samo: „Gram we właściwą gardę, gram we właściwy wślizg”” i uzyskują ten sam wygląd, tę samą mechanikę, że tak powiem. Mechanika techniczna do gry na pozycji. Chcemy to udoskonalić; Im szybciej tym lepiej. Po prostu nie mamy teraz odpowiedzi ”.

– Jaquan Brisker również wybił Fieldsa, ale ten trafił na odbiornik Dazz Newsome, który odbił piłkę od jego rąk i trafił w ramiona debiutanta Bears.

– Kyler Gordon i Al Quadin-Muhammad byli obecni, ale nie uczestniczyli w treningu.

– Rod Marinelli obserwował trening we wtorek, aw środę przemówi do zespołu.

Kliknij tutaj, aby śledzić podcast Under Center.

Ściągnij

Pobierz MyTeams już dziś!
By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.