Podczas gdy wiele drużyn NFL zdecydowało się zakończyć minicamp w środę, kilka drużyn ćwiczyło do czwartku, wykorzystując ostatni dzień obowiązkowych zajęć, aby dobrze się bawić i oddać hołd przeszłości.

The Niedźwiedzie z Chicago zrobił to ostatnie w czwartek, ponieważ każdy gracz nosił No. 41 jako pamiątka obrońcy Briana Piccolo, który zmarł na raka 16 czerwca 1970 roku i był bohaterem filmu „Pieśń Briana”. Jeśli chodzi o zabawę, Święci Nowego Orleanu wypuścił zupełnie nowy alternatywny hełm, podczas gdy Karolina Panthers uczcili koniec minicampu zabawą w dmuchanym domu.

Ten tydzień był najbardziej pracowity w sezonie minicampów, ponieważ 17 drużyn przeprowadziło swoje treningi. W zeszłym tygodniu w minikampingach wzięło udział 12 drużyn, z Delfiny w Miami iść wcześniej i Cincinnati bengalski oraz Filadelfia Orły zrezygnowanie z obowiązkowych minikampingów.

Oto kilka migawek – wiele z nich zrobionych przez reporterów ESPN NFL Nation, którzy są na scenie podczas wydarzeń w tym tygodniu – z czwartkowych minikampingów:

Przejdź do najlepszych z dnia:
Zdjęcia | Filmy | cytaty

Najważniejsze wiadomości dnia

Gracze Bears noszą koszulki Briana Piccolo na miniobozie w rocznicę jego śmierci
W ostatnim dniu obowiązkowego mini obozu wszyscy 90 graczy Chicago Bears nosiło No. 41 koszulek na treningach ku czci Piccolo, który zmarł 52 lata temu w czwartek na raka. Piccolo, który grał dla Bears od 1966 do ’69, miał 26 lat w chwili swojej śmierci w 1970 roku. Jego bliski związek z Bears Hall of Fame uciekającym Gale’em Sayersem był tematem filmu „Brian’s Song”, który opisał swoją przyjaźń jako pierwsi międzyrasowi współlokatorzy w NFL. The Bears początkowo planowali uhonorować Piccolo w 50. rocznicę jego śmierci, ale pandemia COVID-19 wyeliminowała praktyki poza sezonem w 2020 roku.

Lamar Jackson nie mówi, jak poradzi sobie z obozem treningowym, sezon bez nowego kontraktu
Jackson powiedział, że rozmawiał z Baltimore Ravens o swoim kontrakcie w tym tygodniu, ale były MVP NFL był niezobowiązujący, czy zgłosi się na obóz treningowy, czy zagra na początku sezonu bez nowej umowy. Jackson jednak wyraził pewność siebie, gdy zapytano go, czy wierzy, że będzie grał w Baltimore do końca swojej kariery. – Tak się spodziewam – powiedział Jackson w czwartek. “Więc tak, mam.”

bawić się

0:41

Pomimo unikania pytań dotyczących jego kontraktu, Lamar Jackson mówi, że jest przekonany, że będzie grał w Baltimore do końca swojej kariery.

Patrick Mahomes mówi, że był „zaskoczony” krytycznymi komentarzami Tyreek Hill
Mahomes powiedział w czwartek, że był zaskoczony komentarzami Hilla w ostatnim podkaście, które były krytyczne wobec niego i szefów. „Jestem trochę zaskoczony tylko dlatego, że czuję, jakbyśmy kochali Tyreeka tutaj”, powiedział Mahomes, gdy Chiefs zakończyli program poza sezonem.” Zawsze go kochaliśmy. Nadal go kochamy. Widziałem go w Formule 1 w Miami. Jestem pewien, że miało to coś wspólnego z próbą nakręcenia podcastu i uruchomienia go ”.

bawić się

0:46

Patrick Mahomes opowiada, jak nadal kocha Tyreek Hill po komentarzach WR porównujących jego byłego QB do Tua Tagovailoa.

Jadeveon Clowney ponownie podpisał kontrakt z Browns, aby mógł ponownie grać z Deshaunem Watsonem
Clowney powiedział w czwartek, że ostatecznie zdecydował, że ponownie podpisze kontrakt z Browns, gdy dowie się, że rozgrywający Deshaun Watson również zmierza do Cleveland. – Myślałem, że zagrałem tu dobrze w zeszłym roku i czuję, że mogę się poprawić i wybrać to, co zrobiłem w zeszłym roku – powiedział obrońca, wymieniając powody, dla których wrócił do Browns. „Wtedy przyszedł tutaj mój chłopak, Deshaun”.

Minkah Fitzpatrick Steelersa: Mój obowiązek po podpisaniu nowej, wielkiej umowy
Po zaledwie kilku tygodniach negocjacji Steelerowie sprawili, że Fitzpatrick był najlepiej opłacanym bezpieczeństwem NFL z czteroletnim przedłużeniem o wartości ponad 18,4 miliona dolarów rocznie. Fitzpatrick, lat 25, jest nie tylko najlepiej zarabiającym na swoim stanowisku, ale też obrona Steelersów jest jedną z najdroższych w lidze, zarówno pod względem wartości gotówkowej, jak i kapitalnej. Ale te pieniądze nie motywują obrony do występów, powiedział Fitzpatrick w czwartek. Zamiast tego potwierdza obowiązek graczy do wykonywania oczekiwanych standardów przy tak dużej wypłacie.

Więcej nagłówków NFL:


Najlepsze filmy


Cytaty dnia

„Pieniądze to błogosławieństwo, pieniądze stwarzają szansę dla wszystkich wokół nas i w naszych rodzinach, ale bardziej chodzi o to, co mówią o pieniądzach. Ufają, że jesteś najlepszy i przygotujesz się na bycie najlepszym i konkurować przeciwko najlepszym i konsekwentnie graj A++.”

Bezpieczeństwo Steelers, Minkah Fitzpatrick, o tym, jak została najlepiej opłacanym bezpieczeństwem w historii NFL

„Byłem wszędzie, gdzie mój chłopiec Deshaun [Watson] szedłem. Chciałem po prostu iść się z nim pobawić i zobaczyć, co mogę z nim znowu zrobić ”.

Jadeeon Clowney z Brownsa, o tym, dlaczego ponownie podpisał kontrakt z Cleveland


Najlepsze zdjęcia

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.