W środę mini-obozy trwały przez większość NFL, ponieważ wiele drużyn wystąpiło po raz ostatni przed rozpoczęciem obozów treningowych pod koniec lipca. Ale wielka wiadomość dnia nadeszła z drużyn, które już zakończyły minikampy, ponieważ Pittsburgh Steelers zrobiony Minkah Fitzpatrick najwyżej opłacane bezpieczeństwo w historii NFL z czteroletnim przedłużeniem o wartości 18,4 miliona dolarów na sezon. The Indianapolis Colts stracili jedno ze swoich początkowych zabezpieczeń, ponieważ Khari Willis przechodzi na emeryturę po trzech sezonach.

Ale w środę na boisku było mnóstwo akcji, ponieważ Cleveland Browns odbył około godzinną podróż na południe, aby poćwiczyć na stadionie Tom Benson Hall of Fame w Canton w stanie Ohio, tuż obok Pro Football Hall of Fame. Nowy Jork odrzutowce ofensywny sprzęt Mekhi Becton wymyślił również przekonujący sposób, aby odpowiedzieć na swoich krytyków.

Ten tydzień jest najbardziej pracowity w sezonie minicampów, ponieważ pracuje 17 drużyn. W ubiegłym tygodniu w minikampingach wzięło udział 12 drużyn, z Delfiny w Miami iść wcześniej i Cincinnati bengalski oraz Filadelfia Orły zrezygnowanie z obowiązkowych minikampingów.

Oto kilka migawek, wiele z reporterów ESPN NFL Nation, którzy są na scenie podczas wydarzeń w tym tygodniu, ze środowych minikampingów:

Przejdź do najlepszych z dnia:
Zdjęcia | Filmy | cytaty

Najważniejsze wiadomości dnia

Steelers sprawiają, że Minkah Fitzpatrick jest najlepiej opłacanym bezpieczeństwem w historii NFL
Fitzpatrick zaczyna swoje letnie wakacje od miłej wypłaty po uzyskaniu kontraktu, aby stać się najlepiej opłacanym bezpieczeństwem NFL. Steelers i ich gwiazdy bezpieczeństwa zgodzili się na czteroletnie przedłużenie, które wypłaci Fitzpatrickowi ponad 18,4 miliona dolarów rocznie, WME Sports, agencja Fitzpatricka, potwierdziła Adamowi Schefterowi z ESPN. Fitzpatrick otrzymał również gwarantowane 36 milionów dolarów podczas podpisywania, potwierdził Schefter.

Becton nieufny wobec krytyków, ustawiony „aby zjadali ich słowa”
Becton, nazywany „Wielkim Biletem”, przekazał w środę swoim krytykom ważne przesłanie. „Zamierzam zmusić ich do zjedzenia swoich słów” – powiedział na zakończenie dwudniowego miniobozu. Becton, który zmagał się z kontuzjami i problemem wagi od swojego obiecującego debiutu w 2020 roku, wydawał się zdeterminowany, aby zmienić narrację. W swojej pierwszej dostępności w mediach od września ubiegłego roku pojawił się w niebieskim T-shircie z napisem: „Big Bust”.

Ron Rivera mówi, że dowódcy nie handlują wstrzymanym WR Terry McLaurin
Rivera wyraził optymizm, że umowa zostanie zawarta z wstrzymanym odbiornikiem Terry’ego McLaurina, dodając, że nie zamierzają wymieniać swoich najlepszych stron tylko dlatego, że nic nie zostało jeszcze podpisane. McLaurin opuścił pierwsze dwa dni obowiązkowego miniobozu w Waszyngtonie. Wcześniej, wiosną, uczęszczał na treningi, ale przez ostatnie trzy tygodnie pomijał dobrowolne sesje OTA. Kontrakt debiutanta McLaurina wygasa po sezonie. Szuka nowej umowy zgodnej z tym, co inni najlepsi odbiorcy otrzymali poza sezonem.

Ogiery startujące bezpiecznie Khari Willis ogłasza przejście na emeryturę po trzech sezonach NFL
Willis ogłosił w środę, że odchodzi na emeryturę po trzech sezonach w NFL, aby dążyć do przyszłości w służbie Ewangelii Jezusa Chrystusa, „Willis, 26 lat, napisał w poście na Instagramie. „Dziękuję całej mojej rodzinie, przyjaciołom i tym, którzy wspierali mnie w tej podróży do tej pory i nie mogę się doczekać Waszego dalszego wsparcia przez następny etap mojego życia. … Jestem zarówno pokorny, jak i podekscytowany realizacją świętego powołania że Bóg ma dla mojego życia, które przynosi mi wiele radości i celu. Dziękuję wszystkim za wsparcie na przestrzeni lat…”

Marcus Davenport Saints miał amputowaną połowę małego palca w tym poza sezonem
Davenport miał amputowaną górną część lewego palca małego palca w tym okresie poza sezonem po złamaniu płytki z poprzedniej operacji i przeżyciu infekcji. Davenport, który również przeszedł operację prawego ramienia w styczniu, ma nadzieję, że będzie zdrowy na obozie treningowym, ale problem z palcem niespodziewanie zmienił jego harmonogram. Davenport powiedział, że jego mały palec był dokuczliwy, odkąd po raz pierwszy zerwał więzadła podczas swojego młodszego roku w Texas-San Antonio w grze w kręgle w 2016 roku.

Więcej nagłówków NFL:


Najlepsze filmy

bawić się

0:58

Sprawdź niektóre Chargery, w tym Joey Bosa i Derwin James, podczas interakcji ze szczeniakami.


Cytaty dnia

„Nie sądzę, że to jest opcja. Płacisz komuś 30 milionów dolarów, a komuś innemu 2 miliony dolarów. Płacisz temu gościowi 30 milionów dolarów za grę. Mam nadzieję [Wentz] się powiedzie. Moim zadaniem jest wspieranie go.”

Dowódcy wspierają QB Taylora Heinicke w konkursie QB w Waszyngtonie

„Nie zdawałem sobie sprawy, jaki był duży”.

Nowicjusz odrzutowców RB Breece Hall, podczas pierwszego spotkania z lewej strony Mekhi Becton


Najlepsze zdjęcia

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.