To ta pora roku w kalendarzu piłkarskim, kiedy to martwa strefa między końcem programu pozasezonowego w czerwcu a rozpoczęciem zgrupowania w lipcu. Dla większości NFL oznacza to czekanie, aż biuro ligi zrzuci piątkowy zrzut wiadomości na temat zawieszenia Deshauna Watsona późnym popołudniem 1 lipca, tak jak większość fanów może to przegapić, gdy wybierają się na długi świąteczny weekend. Dla Seattle Seahawks oznacza to tygodnie wypełnione spekulacjami na temat możliwych odpowiedzi na większość pytań, z jakimi borykał się zespół jadący na obóz treningowy od 2012 roku.

Tak więc, nie tracąc zbyt wiele czasu, postaram się odpowiedzieć na niektóre z tych pytań ze zbyt wczesnym spojrzeniem na to, jak mógłby wyglądać skład 53-osobowy, gdy ostateczne cięcia w składzie pojawią się we wrześniu.

Rozgrywający (2)
Keep: Geno Smith i Drew Lock
Cięcie: Jacob Eason

Poza przeprowadzką późnym latem, aby dodać kolejną nazwę, coraz bardziej wygląda na to, że sezon 2022 będzie pokazem Geno Smith i / lub Drew Lock. To, czy jeden, czy oboje coś pokażą, czy też obaj będą wolnymi agentami, którzy mają nadzieję na przyczepienie się do innego zespołu następnej wiosny, dopiero się okaże.

Bieganie (4)
Keep: Rashaad Penny, Kenneth Walker III, DeeJay Dallas i Travis Homer
Cięcie: Josh Johnson, Darwin Thompson i ktokolwiek zostanie dodany do pisowni Chris Carson

Jakkolwiek Pete Carroll kocha Carsona, biorąc pod uwagę, że minęło ponad sześć miesięcy od jego operacji szyi, a on jeszcze nie przeszedł fizycznego i uzyskania prześwitu, aby grać, wydaje się coraz bardziej prawdopodobne, że prześwit ten nie nadejdzie. W takim przypadku podjęta zostanie decyzja, czy zwolnić go z nieudanym fizycznym wyznaczeniem, czy umieścić go na liście Fizycznie niezdolny do wykonywania w nadziei, że zostanie oczyszczony gdzieś między rozpoczęciem obozu a ostatecznymi cięciami w grafiku. Jedynym problemem związanym ze strategią umieszczania Carsona na liście PUP jest to, że nie otwiera to dodatkowego miejsca w składzie, a także status kilku graczy, w tym Marquise Blair, Jamala Adamsa, Quandre Diggsa, Bena Burr-Kirvena, Jona Rhattigan i Tre Brown, nieznani w drodze do obozu, miejsca na liście mogą być na wagę złota.

Tak więc, chociaż wydaje się, że nie ma wątpliwości co do dwóch najlepszych, a rola Homera jako trzeciego obrońcy wydaje się dość bezpieczna, to pozostawia czwartego z powrotem miejsce do bitwy podczas obozu.

Ciasny koniec (3)
Zachowaj: Will Dissly, Noah Fant i Colby Parkinson
Cięcie: Cade Brewer i Tyler Mabry

Miejsca Dissly i Fant wydają się bezpieczne po tym, jak zespół przeznaczył na tę parę ponad 30 milionów dolarów w tym sezonie poza sezonem, chociaż tam Parkinson z pewnością mógł zobaczyć, jak jego miejsce zostanie zgarnięte przez Brewera lub Mabry. Wkraczając w trzeci rok swojej kariery Parkinson zarejestrował zaledwie siedem połowów na 49 jardów i chociaż jest jeszcze młody w wieku zaledwie 23 lat, jest to produkcja znacznie krótsza od tego, na co wielu liczyło po dodaniu go do draftu 2020 .

Szeroki odbiornik (5)
Keep: Tyler Lockett, DK Metcalf, Dee Eskridge, Freddie Swain i Cody Thompson
Cięcie: Deontez Alexander, Aaron Fuller, Marquise Goodwin, Penny Hart, Cade Johnson, Kevin Kassis, Bo Melton i Dareke Young

Górna część wykresu głębokości dla odbiorników jest ustawiona, z wyjątkiem kontuzji, chociaż z pewnością jest dużo miejsca na debatę na temat dolnego końca. Thomson otrzymuje ukłon w stronę rywali po tym, jak w sezonie 2021 zarejestrował 47 specjalnych drużyn w pięciu meczach. Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby Hawks nosili trzy lub cztery odbiorniki w drużynie treningowej, która z łatwością mogłaby obejmować Harta i duet początkujących siódmych rund, Melton i Young.

Wewnętrzna linia ofensywna (6)
Zachowaj: Damien Lewis, Austin Blythe, Gabe Jackson, Dakoda Shepley, Kyle Fuller i Phil Haynes
Cięcie: Shamarious Gilmore i Pier-Olivier Lestage

Nie ma zbyt wielu pytań na temat starterów, poza tym, że Jackson wraca do zdrowia po pozasezonowej procedurze kolana, która trzymała go z dala od miniobozu. Oczywiście wydaje się, że fani mają dużą nadzieję, że Phil Haynes zdoła zdjąć Jacksona z prawej gardy, ale ponieważ Haynes ma być nieograniczonym wolnym agentem następnej wiosny, może to stać się drogie w 2023 roku, choć nie jest to zły problem. .

Wydaje się prawdopodobne, że fani nie będą tak bardzo podekscytowani, że ponownie zobaczą Fullera na liście, ale pozostaje on najbardziej doświadczoną głębią we wnętrzu i grał w systemie, gdyby Blythe spadł.

Rozwiąż (4)
Keep: Charles Cross, Abe Lucas, Stone Forsythe i Jake Curhan
Cięcie: Greg Eiland i Liam Ryan

Forsythe, który w grudniu skończy 25 lat, jest obecnie najstarszym sprzętem na liście, więc bezsprzecznie jest to ruch młodzieżowy na pozycji w 2022 roku dla Hawks. To prawdopodobnie oznacza rosnące bóle, szczególnie na początku roku, ale bez weteranów, którzy kradną ich powtórzenia treningowe i czas gry podczas obozu treningowego, mam nadzieję, że poprawa nastąpi szybko. Z Jamarco Jonesem do Tytani z Tennesseerola, jaką pełnił jako głębia zarówno we wnętrzu, jak i podczas ataku, wydaje się być objęta przez Curhana.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.