Nie. Rozstawiony z 9 rozstawionymi Texas Longhorns po raz pierwszy w tym sezonie nie udało się zdobyć ekstra bazy, ponieważ ofensywa miała problemy z przegraną 7:3 z Notre Dame Fighting Irish na College World Series w Omaha w piątek wieczorem.

Longhornowie odnieśli tylko sześć trafień i mieli problemy z poważnym zagrożeniem dla Irlandczyków, którzy objęli prowadzenie 1:0 w pierwszym inningu i nigdy nie stracili go po 11 trafieniach, w tym dwóch home runach. Rzut dla Notre Dame był lepszy z leworęcznym Johnem Michaelem Bertrandem, który przeszedł 5,1 rundy, pozwalając tylko na sześć trafień i trzy runy z ośmioma przekreśleniami, a leworęczny Jack Findlay przeszedł 2,1 rundy, nie pozwalając na trafienie i dwa przekreślenia, dominując w Teksasie .

The Horns zmierzą się teraz z Aggies w niedzielę w grze eliminacyjnej o 13:00 Central na ESPN.


Teksas jest jednym z faworytów w College World Seriesale żeby mieć mocne szanse na awans do finału, drużyna głównego trenera Davida Pierce’a musi otworzyć swój czas w Omaha, wygrywając w piątek Notre Dame na Charles Schwab Field o 18:15 Central na ESPN.

Texas wysyła leworęcznego Pete’a Hansena (11-2, 3,40) do kopca, mając nadzieję, że ich as zdoła zlokalizować jego szybką piłkę po obu stronach stawki, aby uzyskać dobry start i zachować bullpen. Notre Dame kontratakuje z weteranem leworęcznym Johnem Michaelem Bertrandem (9-3, 2,67), który miał problemy w swoim ostatnim występie, pozwalając na sześć przejazdów z ośmioma trafieniami w 4,2 inningu w przegranej w zeszły piątek z Tennessee.

Zwycięzca piątkowego meczu zmierzy się z Oklahomą, która pokonała No. 5 nasion Teksas A&M 13-8 w pierwszym meczu w piątek. Przegrany zmierzy się z Aggies w niedzielnej grze eliminacyjnej.

Składy

Pierwsza runda

Notre Dame weszła na planszę pierwsza. Z Hansenem pracującym na najwyższym końcu swojego zakresu prędkości swoją szybką piłką, zostawił skok 3-1 w górę i w dół na środku płyty. Wykorzystał go walczący drugi bazowy Irlandczyk Jared Miller, który pokonał go tuż nad ścianą prawego pola, uzyskując prowadzenie 1:0.

Hansen wycofał się z dwóch kolejnych pałkarzy, aby wyjść z rundy.

Texas spadł w pierwszej kolejności przeciwko Bertrandowi, gdy środkowy obrońca Douglas Hodo III uderzył po wysokiej szybkiej piłce, lewy obrońca Eric Kennedy wylądował na pierwszej bazie, a pierwszy bazowy Ivan Melendez wylądował na trzeciej.

Druga runda

Hansen zrezygnował z krytycznego singa z leadoff tuż za shortstopem Treya Faltine’a w dołku, ale uderzył następnego pałkarza paskudną 1-2 łamaną piłką. Po tym, jak stracił 2-1 Zacha Prajznera za shortstopem, Hansen zrezygnował z jednego na środek, aby dać biegaczom pierwsze i drugie miejsce z jednym autami. Kolejne przekreślenie i odrzucenie do shortstopu sprawiły, że Hansen wypadł z drugiej.

Longhornowie walczyli o to, by cokolwiek się działo przeciwko Bertrandowi w drugim meczu, gdy drugi bazowy Murphy Stehly wyleciał na środkowe pole, a wyznaczony napastnik Austin Todd wylądował na drugim miejscu. Trzeci bazowy Skyler Messinger wbił piłkę do dołka w drugiej chwili, a drugi bazowy Notre Dame wykonał niezłą grę i na początku był blisko. Po tym, jak Messinger został początkowo wykluczony, powtórka obalała sprawdzenie, ale Longhornowie nie mogli wykorzystać, gdy łapacz Silas Ardoin wylądował na shortstopie.

Trzecia runda

Hansen szybko ponownie znalazł się w tarapatach w trzecim inningu, trafiając pierwszego pałkarza, pozwalając na swoją pierwszą ukradzioną bazę sezonu, gdy Ardoin nie mógł poradzić sobie z wymianą za płytą, a następnie umieszczając biegaczy na pierwszym i trzecim miejscu z pojedynczym w lewo strona pola bramkowego. Notre Dame o włos o mało nie przeoczył gospodarzy z przeciwnego pola przez pierwszego bazowego Cartera Putza, który ostatecznie ugrzązł na polu wyboru i awansował na 2:0 Fighting Irish. Dwa kolejne strajki pomogły Hansenowi uniknąć dalszych obrażeń.

Prawy obrońca, Dylan Campbell, o mało nie przepuścił własnego home runa, aby wyprowadzić z dolnej części trzeciej, zanim wyszedł na spacer. W innym mocnym ataku Faltine wykonał pełne liczenie, zanim trafił od jednego do środkowego pola, które awansowało Campbella na trzecie miejsce, co spowodowało wizytę w kopcu Notre Dame. Hodo nie mógł sprowadzić do domu Campbella, uderzając na trzech boiskach, ale Kennedy zrobił to w poświęceniu, co zaowocowało odpadem na drugiej bazie. Melendez utrzymał inning z jednym na środek, który przesunął Kennedy’ego na trzecie miejsce, ale Stehly uderzył, by zrzucić obu biegaczy.

Czwarta runda

Po raz kolejny Hansen poddał się szybkiej presji, rezygnując z singla w polu na rzecz pałkarza prowadzącego, ale wypracował sobie przewagę w liczeniu przeciwko Prajznerowi, zanim wywołał wyskakujące okienko Faltine’owi, uderzając szybką piłką w jego ręce. Kolejny singiel umieścił biegaczy na pierwszym i trzecim miejscu z jednym autem. Gdy Notre Dame próbował buntem, aby zdobyć biegacza z trzeciego miejsca, Hansen wykonał spektakularną grę, szybko zeskakując z kopca, gołą ręką i rzucając ją Ardoinowi, aby zagrać na płycie. Przynajmniej na początku – wezwanie zostało odrzucone podczas przeglądu. Piłka z lotu ptaka na głębokie prawe pole była na tyle głęboka, że ​​biegacz mógł spróbować awansować. Początkowo uznany za bezpieczny, Texas zakwestionował wezwanie i okazało się, że stopa biegacza została wyrzucona z worka, gdy Messinger zastosował tag, ale recenzja zakończyła się niepowodzeniem. Hansen zaatakował bazy na ostrym boisku, które uderzyło w pałkarza, umieszczając miotacza z Teksasu w najniebezpieczniejszej pozycji w grze, ale uderzenie linii do Stehly na drugiej bazie oznaczało ciężko zarobione trzecie wyjście z Irlandczykiem prowadzącym 3-1.

Bertrand potrzebował tylko czterech wyciągów, aby zabezpieczyć dwa rzuty na dole rundy i trzy kolejne, aby wyrzucić Ardoina na wyskakujące okienko na krótkie prawe pole.

Piąta runda

Hansen był w stanie wygrać długą nietoperza, aby otworzyć rundę strajkiem, a następnie zrezygnował z dwóch singli, siódmego i ósmego trafienia dla Notre Dame w meczu, gdy jego liczba rzutów wkradła się do lat 80-tych. Trzeci singiel, tym razem w środku, zdobył kolejną rundę dla Fighting Irish, gdy Hansen walczył w ciasnej strefie uderzeń i zakończył wieczór o asa z Teksasu. Praworęczny Tristan Stevens wszedł do gry i został wezwany do wstrzymywania się, gdy sfingował rzut na trzecie miejsce, w wyniku czego Notre Dame strzelił gola, zanim jeszcze rzucił rzutem. Singiel na boisku 1-2 Stevensa powiększył prowadzenie do 6-1 z dwoma autami, zanim złapana kradzież zakończyła ramkę i wywarła presję na ofensywie Longhornów, by wreszcie pokazać trochę życia.

To Campbell po raz kolejny zapewnił trochę, wybijając środek, aby wyprowadzić inning, ale Faltine uderzył, zanim mocny kij Hodo zaowocował jednym na lewe pole, aby zdobyć Campbella i zmniejszyć deficyt do 6-2. Teksas nie mógł jednak zorganizować trwałego rajdu, ponieważ Kennedy wyskoczył na paskudnym terytorium, a Melendez trafił na wybór polowego.

Szósta runda

Stevens zarejestrował pierwszy aut na boisku do pierwszej bazy, po czym wyszedł z kolejnym pałkarzem na pałce z 10 narzutem, a następnie odzyskał równowagę dzięki podwójnemu zagraniu 5-4-3.

Stehly wybrał się na lewe pole, aby umieścić wybiegacza na bazę dla Longhorns w szóstym miejscu, dopiero trzecie trafienie przez pałkarzy od 1 do 5 dla Teksasu w 13 na nietoperze i awansowało na drugie miejsce na dzikim boisku. Po tym, jak Todd przesunął Stehly’ego na trzecie miejsce, Notre Dame wykonał swoje pierwsze sprawdzenie, usuwając Bertranda na rzecz praworęcznego Alexa Rao. Przed Messinger 0-2, Rao posłał wysoką szybką piłkę do obrony, pozwalając Stehly strzelić bramkę. Dzięki szybkiej piłce z lat 90. i niszczycielskiej zmianie Rao był w stanie pokonać Messingera i Ardoina, aby postawić Longhornów.

Siódma runda

Wygląda na to, że Stevens szybko zaaklimatyzował się, szybko zanotował auty z lotu piłki na środkowe pole i dwa strajki, aby z łatwością przejść przez siódmą.

Texas dwa razy mocno uderzył piłkę, aby otworzyć siódmą pozycję, ale obaj trafili na trzeciego bazowego Notre Dame z nietoperzy Campbella i Faltine’a. Czterowyciągowy chód wylosowany przez Hodo zaowocował wezwaniem do byka przez Irlandczyków, którzy zdecydowali się na leworęcznego Jacka Findlaya, by zmierzył się z Kennedym. Pracując wewnątrz i na zewnątrz swoją szybką piłką, Findlay uderzył Kennedy’ego, kołysząc się.

Ósma runda

Stevens utrzymał swój rytm dzięki dwóm flyoutom i Groundoutowi na kolejną łatwą zmianę, doprowadzając Melendeza na szalę przeciwko Findlayowi, który kontynuował swój sensacyjny bieg miotania, uderzając Melendeza i ledwo unikając home runa Stehly’ego na potężnej piłce do lotu, którą właśnie chybił. drugi bazowy z Teksasu.

dziewiąty runda

Z dwoma autami w dziewiątym miejscu, Stevens zrezygnował z u siebie, gdy Notre Dame powiększyła prowadzenie do 7-3, zanim Stevens wycofał się z drużyny. Longhornowie nie byli w stanie dostać się do Findlay w dziewiątym momencie, gdy walczący irlandzki pomocnik zaprowadził porządek w Teksasie.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.